Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Pedofilie je přirozená a logická (zpovednice.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 384 poděkování
Dostal: 778 poděkování

Pedofilie je přirozená a logická (zpovednice.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Když se ptáme po smyslu života, je to vlastně celkem jasné. Ač banální a pro mnohé zklamáním. Každopádně smyslem života je zachovat vlastní DNA, tedy jinak řečeno rozmnožit se.
Ovšem potíž je v tom, že množit se v podmínkách omezených zdrojů znamená vždy množit se na úkor někoho. Je tedy nutno vybírat a překonávat ostatní.

Je tedy evolučně výhodné, když si samec vybírá co možná nejmladší samice. Jednak proto, že mladší bude pravděpodobně zdravější a jednak proto, že u savců je doba, kdy mláďata zůstávají závislé na matce dlouhá. Proto tedy čím mladší, tím lepší. Normálka. Malá odbočka- proto jsou na západě tak v kurzu blondýny. Protože u savců mají mláďata často světlou srst, která pozdeji tmavne. U lidí rovněž - je spousta blonďatých dětí, co se v pubertě promění na brunet(k)y.

V tomto kontextu je už tedy jasné, že nejvýhodnější je taková samice, která právě dosáhla dospelosti. A dospělost holek je, řečena přírodou, od chvíle, kdy je schopna se množit. Tedy od menarché, tedy první menstruace. Ať si civilizace říká co chce, každý gynekolog vám potvrdí, že už po první menstruaci je holka plodná, a že její tělo je na těhotenství i porod bezvadně připraveno. Dokonce se takové holce bude rodit uročitě mnohem líp, než třeba 35+.

Proto hebefilie - tedy odnož pedofilie, která se týká dětí v pubertě, je to nejpřirozenější sexuální chování, které může samec savec provozovat.

A pokus na to vyzrál a oplodnit pokud možno mládě, je také vzhledem k výše řečenému logický. Co kdyby přecijen nějaké mládě biologicky dospělo dřív? Byla by to velká výhoda.

Zde hledejme původ pedofilie. Příroda se často jeví krutě a tvrdě. A je třeba to přijmout.
Profesor pedofilie

Tohle je kdo proboha. Takové argumentační nesmysly na obhajobu svých choutek.
Zappart
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 36
Kontakt: jan.pavel.dvorak@email.cz
Zappart@protonmail.com
Výkřik do tmy: Nejsem jen nemožnej. Já jsem vědecky nemožnej...!
Dal: 628 poděkování
Dostal: 99 poděkování

Re: Pedofilie je přirozená a logická (zpovednice.cz)

Nový příspěvek od Zappart »

Cykle02 píše: středa 29. 7. 2020, 8:22:42 Tohle je kdo proboha. Takové argumentační nesmysly na obhajobu svých choutek.
To je přece profesor pedofilie. Vyučuje pedofilii na Vysoké škole života. Asi tam půjdu studovat *rofl*
Nebo raději ne. Protože se ve všem, co píše, mýlí...
Tim
Na trestné lavici
Varování: 11
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
email: m.ovisek@seznam.cz
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 722 02 73 99
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 407 poděkování
Dostal: 332 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Jsou jen dvě možnosti, buď autor jako dítě spadl na hlavičku a nebo přijel na velbloudovi odněkud z pouště... v tom případě by ale měl dobrou češtinu :D Jinak je to naprostý paskvil.
„Člověk který se ráno nestydí, se večer nebavil.“ — Edgar Allan Poe
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 8 poděkování
Dostal: 436 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tak ono čistě logicky je to nesmysl, protože pedofilie předpokládá předpubertální lásku a ta jaksi (až na výjimky potvrzující pravidlo) není na mateřství ani po tělesné stránce připravena... Pokud už je prošla pubertou a není to pak pedofilie.
Jinak to že se mužům primárně z biologického hlediska líbí jednak hodně mladé ženy a jednak ženy co už mají malé dítě (ale nejsou ještě staré) je fakt, ale nesnažil bych se tím vysvětlovat pedofílii (max tu hebefílii).

Spíš že z biologického hlediska mohlo být v dávné minulosti (kdy lidi byli rádi že neumřeli hladem a hodně rodičů dětí zemřelo předčasně) výhodné pokud v tlupě/kmeni existoval i pedofil který se ujal dítěte které by jinak v kritické situaci zahynulo bez rodiče. Ale jak říkám to nejde zaměnit za snahu mít mladou a zdravou/plodnou partnerku... Kdyby tomu tak bylo tak by v současnosti většinu populace přednostně přitahovali děti a to se jaksi neděje.
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 3
Dal: 66 poděkování
Dostal: 169 poděkování

Nový příspěvek od MR_Xguard »

To je tím, že lidé nechápou, jak funguje evoluce. Že člověk se nenarodí přizpůsobený aktuální situaci, ale narodí se obrovské množství různých náhodných mutací a odchylek, z čehož pomocí přirozeného výběru přežijí ty nejvhodnější náhodné mutace a odchylky. Pokud budou předčit aktuální normu, tak se časem může daná mutace nebo odchylka tak rozrůst, že se stane novou normou. Ostatní náhodné mutace nebo odchylky zaniknou nebo budou přežívat v menšině.

Také jsem kdesi slyšel, že hlavně Evropa více méně degeneruje, protože se již není moc s kým pářit a tak ani není s kým křížit různorodé geny.
Nejen pedofilií je pedofil živ.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 384 poděkování
Dostal: 778 poděkování

Nový příspěvek od Cykle02 »

Genetický je člověk velice heterogenní, je to způsobené bottle neckem před tisíci lety. A je tak úspěšný tvor, protože se svou inteligencí dokáže přizpůsob okolním podmínkám rychleji, než by to šlo přirozenou selekcí úspěšnějších alel B)
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 6
Výkřik do tmy: Ti, co se vzdají základních svobod, jen aby získali trochu bezpečí, si nezaslouží ani jedno a nakonec ztratí obojí.
Dal: 717 poděkování
Dostal: 267 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Podobné argumenty jako v dokumentu Are All Men Pedophiles?.