Najde se little girl? DDLG

Místo určené na hledání spřízněných duší, partnerů, přátel či kamarádů - mějte na paměti, že seznamka je určena pouze pro osoby starší 15 let!
Pravidla fóra
  • V každém inzerátu musí být výslovně psán věk 15 let či vyšší. Je přísně zakázáno vyhledávat děti (osoby pod 15 let věku).
  • Je přísně zakázáno vyhledávat osoby za účelem sexu.
  • Před odesláním inzerátu si důsledně přečti:
Nebude-li Tvůj příspěvek vyhovovat pravidlům sekce nebo fóra, bude upraven nebo smazán.
Daddy dom

Najde se little girl? DDLG

Nový příspěvek od Daddy dom »

Ahoj,
Hledám si "holčičku" /15+ ale spis 18+/ na DDLG vztah .. jsem Daddy uz vice jak 5 let a rad tě provedu tímto životním stylem . Pro začátek si budeme hodně povídat-psát ... později nějaké setkání takže nejlépe střední Morava .. DDLG se nedá dělat na dálku dlouho. Je mi 40 .
Tak že pokud máš zájem napiš 😊
Aniie

Re: Najde se little girl? DDLG

Nový příspěvek od Aniie »

Dobrý den, mohu se zeptat stále sháníte svoji holčičku ?
Rudy
Registrovaný uživatel
Varování: 3
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 25
Dal: 177 poděkování
Dostal: 84 poděkování

Nový příspěvek od Rudy »

Aniie píše: sobota 20. 2. 2021, 10:18:50 Dobrý den, mohu se zeptat stále sháníte svoji holčičku ?
Ahoj, mě by se "holčička" 15 plus líbila :)
sabinka

Nový příspěvek od sabinka »

A mohla bych vas nekde kontaktovat?
Rudy
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od Rudy »

sabinka píše: pondělí 12. 7. 2021, 18:28:46 A mohla bych vas nekde kontaktovat?
Ahoj, to jsem psal já ještě neregistrovaný *girl_crazy*
Jestli chceš tak dej kontakt *girl_devil*
Naposledy upravil(a) Rudy dne pondělí 12. 7. 2021, 22:33:37, celkem upraveno 1 x.
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Dal: 1236 poděkování
Dostal: 3020 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Chtěl bych jen upozornit na to, že se může jednat o trolling. Takže buďte opatrní.
Československá pedofilní komunita – již 12 let s Vámi! ❤️💙
Rudy
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od Rudy »

Jo jo, rozhodně je třeba opatrnosti, díky za upozornění. Nenapadlo mě to.
Kasz
Administrátor

Nový příspěvek od Kasz »

Musíš být vždy na pozoru, protože bych skoro řekl, že to bude souviset s tímto:

Vždycky se ale může najít i skutečná slečna, která v seznamce odpoví, mě se to stalo třikrát. *girl_in_love*
Rudy
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od Rudy »

Bohužel, nenávist lidí je smutná... Je škoda že nedokáží tolerovat ostatní co jsou jiný, nebo dokonce i s jiným názorem. Já vždy soudím člověka podle charakteru, činů... Dlouho jsem se s takovou nenávistí nesetkal a tady jste mě přijali mile, tak jsem ani netušil že by to zde bylo možné.
Kasz
Administrátor

Nový příspěvek od Kasz »

Není divu, že se pak pedofilové bojí identifikovat sami před sebou, natož třeba i před relativně bezpečným prostorem na internetu. A úplně nejlepší je, když Národní ústav duševního zdraví udělá na svém FB agitaci na Parafilika a v diskuzi se pak objevují příspěvky níže uvedeného stylu, aniž by se tam někdo z NÚDZ proti tomu ohradil:

"Prominte, vy se vazne zamerujete na pomoc znasilnovacu deti? Jakoze ,,on je nemocny, on za to nemuze"?? 😃 Jestli jsem to pochopil správně, tak by Vas meli postavit ke zdi vedle nich... Sorryjako"

Nebo:

"Tak nebo tak či nějaký parafilik či pedofil, zolofil a podobné zrůdy jsou odpady společnosti .Nikdo z těchto ... nepotřebuje zastání a ještě ,aby je někdo chránil .Už jenom to ,že má nějaká tato zrůda potěšení se dívat na fotky děti ....je na zvracení .Ať se uvažuje o tom jak toto něco co nemá nic společného s člověkem utratí !To nejsou obětí ,ale jak říkám zbytečný odpad společnosti co se má zlikvidovat 🙂A nedokáží si představit ,že by moje dítě přišlo do styku s takovým hnusem a je jedno jestli jde o ženu ci muže ."

A LGBT+ komunita se ptá, proč chodíme na Prague Pride… Proč asi. Toto máme snášet? Chceme ukázat, že jsme také lidé a že máme mimo jiné právo na život, ale taky právo zúčastnit se akcí LGBT+ komunity, jejíž členové se s podobnými hejty taky občas setkávají.

Už jsem ale hodně off-topic. :) Možná budu muset sám sebe zmoderovat a příspěvek přesunout někam jinam.

Mimochodem, těmto lidem přijde náš web jako humus a píšou, jak z toho, co si tady píšem, budou zvracet, ale když si přečteš jejich texty, tak tedy upřímně nevím, kdo je tady pro lidskou společnost nebezpečnější...
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
ve věku do: 10
Dal: 1300 poděkování
Dostal: 548 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Nojo no, ty nejhloupější křiklouni jsou na internetu nejvíc slyšet a vidět. Bude to ještě dřina, ale časem si to “právo na život” taky vybojujeme. Tihle blbečci mě trápí ze všeho nejmíň. Horší je, když se podobných výroků dopouští politici nebo média, protože ti narozdíl od bezvýznamných hlupáků ovlivňují ostatní. Ale já myslím že jsme už na dobré cestě a brzy bude líp.
Vei

Nový příspěvek od Vei »

Dobrý den, hledáte někdo stále 15+ "holčičku"? Chtěla bych poznat nějakého nezadaného muže, se kterým bych zjistila, zda je tohle to, co se mi opravdu líbí.
Rudy
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od Rudy »

Vei píše: čtvrtek 15. 7. 2021, 20:07:28 Dobrý den, hledáte někdo stále 15+ "holčičku"? Chtěla bych poznat nějakého nezadaného muže, se kterým bych zjistila, zda je tohle to, co se mi opravdu líbí.
Určitě se najde spoustu, co by DDLG chtěli zkusit
podivin
Správce poradny
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 944 poděkování
Dostal: 515 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Vei píše: čtvrtek 15. 7. 2021, 20:07:28 Dobrý den, hledáte někdo stále 15+ "holčičku"? Chtěla bych poznat nějakého nezadaného muže, se kterým bych zjistila, zda je tohle to, co se mi opravdu líbí.
No, co jsem si o tom prvně četl, tak mi to připadalo zajímavé, že by to pro nás mohla být přijatelná alternativa. Ale teď už si nejsem jistý. Možná bych to i chtěl zkusit, ale asi by to bylo moc komplikované.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu