Podpořte povědomí o pedofilech a pedofilii vyplněním dotazníku k diplomové práci studentky Policejní akademie ČR → https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?t=9647

Herečka Katka Zatovičová (CZ, 1964)

FOTOGRAFIE A OBRÁZKY slouží ke sdílení odkazů na volně dostupné fotografie a obrázky, které vyhovují pravidlům komunity. Odkazy na fotografie zobrazující reálné osoby mohou obsahovat jedině osoby veřejně známé či na veřejnosti se prezentující, které jsou v současnosti starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie osob, které nejsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující (tedy např. na fotky z rodinných a školních alb aj.) a které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok narození daných osob, případně rok vydání zdroje fotografií, není-li bez pochybností zjevné, že se jedná o osoby starší 18 let.
  3. Fotografie a obrázky je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL nebo IMG tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 3455
Dal: 390 poděkování
Dostal: 1506 poděkování

Herečka Katka Zatovičová (CZ, 1964)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Bývalá detská hviezda Katarína Zatovičová sa narodila 12.3.1964 v Bratislave. Keď stála pred kamerou po prvý raz, mala iba šesť rokov. Účinkovala vo viacerých filmoch po boku známych hereckých osobností, akými sú Eva Krížiková či Milan Lasica. Bola jedna z najväčších hereckých hviezd na konci 70-tých rokov. Kto zo skôr narodených by si nepamätal malé dievčatko, ktoré cez kukátko na dverách prelievalo ocot. V roku 1975 ju český režisér Radim Cvrček obsadil do detského seriálu Leto s Katkou. Z viacerých detských hviezd tej doby sú dnes známi profesionálni herci, ako napríklad Matej Landl s ktorým hrala v seriáli Rachotilkovia. Katke všetci predpovedali hereckú budúcnosť. (osobnosti.cz)

Fotografie z ČSFD

Nikto nie je doma (1972)

Obrázek

Obrázek

Bola raz jedna záhrada (1973)

Obrázek

Leto s Katkou (1975)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?