Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Kajínek o vrazích dětí: Ve vězení jsou nedotknutelní, dozorci je chrání, stejně by na tom byl i Kuča (eXtra.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 299 poděkování
Dostal: 613 poděkování

Kajínek o vrazích dětí: Ve vězení jsou nedotknutelní, dozorci je chrání, stejně by na tom byl i Kuča (eXtra.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Většina lidí věří, že vrahy dětí a pedofily čeká ve vězení pořádné peklo. Podle Jiřího Kajínka (59) tomu tak ale dávno není, dozorci totiž prý tyto lidi chrání, aby se jim něco nestalo. Kdyby si tak Josef Kuča (†21), který utýral k smrti tříletého Marka, nevzal život, byl by podle nejznámějšího českého vězně nedotknutelný.

„Dříve lidi, kteří vraždili nebo znásilňovali děti, přišli do vězení a každý si do nich kopl, každý jim dal facku. Někteří je taky znásilňovali, aby jim dali ‚vychutnat‘, jaké to je. Bachaři je mlátili také. To už ale dávno neplatí,“ řekl Jiří Kajínek v rozhovoru pro web expres.cz. Kajínek za mřížemi strávil 23 let, a
tak si ještě vybavuje éru, kdy pedofilové a vrazi dětí zažívali ve věznicích dvojnásobný trest v podobě fyzického násilí.

Označení mončičák

Jak ale říká, dnes už tomu tak není. Vězeňská služba tyto lidi, jako byl třeba Josef Kuča, úzkostlivě chrání, aby náhodou nepřišli k fyzické újmě. „Po příchodu do vězení dostanou označení ‚možná oběť napadení‘, což je zkratka MON, podle které se jim říká ‚mončičáci‘. A takovýhle člověk jde každých 14 dnů, měsíc nebo týden, to je různé, k doktorovi. Tam se svlékne donaha a oni pátrají, jestli na sobě nemá nějakou oděrku nebo modřinku,“ vysvětlil Kajínek, který prý se znechucením sledoval i kauzu kolem utýraného Marečka.
Michaela
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 23
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: A oni povídali, že se od hor mračí,
a byly to jen Tvoje vlasy černé,
jenž škrtily ve tmách perutí svou dračí,
v tmách škrtily to moje srdce věrné...
Dal: 193 poděkování
Dostal: 204 poděkování

Re: Kajínek o vrazích dětí: Ve vězení jsou nedotknutelní, dozorci je chrání, stejně by na tom byl i Kuča (eXtra.cz)

Nový příspěvek od Michaela »

Jo, přesně tak to je. MONky se nesmí nikdo dotknout, a někdy jsou tito vězni i nějakou dobu izolovaní od ostatních. I když já si myslím, že někdy se může stát, že nějaký bachař či ošetřující lékař prostě bude "slepý", protože o lékařích ve věznicích by se taky dalo vyprávět...
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 299 poděkování
Dostal: 613 poděkování

Re: Kajínek o vrazích dětí: Ve vězení jsou nedotknutelní, dozorci je chrání, stejně by na tom byl i Kuča (eXtra.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Ještě se k té události Jiří Kájínek vyjadřuje na svém youtube kanálu, kde zmiňuje i událost, kdy dozorci vězně Františka Kahánka za podezření z vraždy dítěte opravdu zabili.

SPÁCHAL MAREČKŮV VRAH SEBEVRAŽDU???

V článku o tom druhém případě mě zaujalo vyjádření psychiatričky Marty Červenkové:

Co když pedofilie propukne naplno?
Při plně rozvinuté pedofilii, kdy je jednoznačná sexuální preference na děti, nejvíce záleží na tom, jestli se člověk ovládne, anebo ne. Naštěstí mnoho těchto lidí netrpí morální a etickou poruchou a dokáže neporušit určitou hranici, i když je to obrovsky trýznivé. Všichni víme, jak je sexuální pud silný.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 6 poděkování
Dostal: 406 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Cykle02 píše: pondělí 6. 7. 2020, 5:44:13
Co když pedofilie propukne naplno?
Při plně rozvinuté pedofilii, kdy je jednoznačná sexuální preference na děti, nejvíce záleží na tom, jestli se člověk ovládne, anebo ne. Naštěstí mnoho těchto lidí netrpí morální a etickou poruchou a dokáže neporušit určitou hranici, i když je to obrovsky trýznivé. Všichni víme, jak je sexuální pud silný.
Tohle ale zní jako když "propukne chřipka" .
Jak může sexuální orientace/deviace propuknout?
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Dal: 1216 poděkování
Dostal: 2856 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Jinak je to tam popsáno opět zavádějícně - pro mě to teda nijak trýznivé není a naopak mě velmi těší, když můžu mít s dětmi normální kamarádské vztahy.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 6 poděkování
Dostal: 406 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Kasz píše: pátek 17. 7. 2020, 23:15:53 Jinak je to tam popsáno opět zavádějícně - pro mě to teda nijak trýznivé není a naopak mě velmi těší, když můžu mít s dětmi normální kamarádské vztahy.
Myslím že oba chápeme že tím mysleli přemáhání sexuální touhy nikoli každý kontakt s dětmi obecně. Snad nepředpokládají že pokaždé když jsme poblíž dětí tak máme potřebu/touhu s nimi mít sex... Možná na světě existují takoví hypersexuální jedinci, ale i mezi "normálními" jich bude málo natož mezi pedofily.
Ps. A pokud by to snad i předpokládali, tak bych už vůbec nechápal tu snahu pedofilům sebrat skoro každou možnost/pomůcku pro uvolnění sexuálního napětí.