Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: Matouš Schatzie Ovísek
Mail: M.ovisek@seznam.cz

Pro ty kteří rádi vědí, stejně jako já s kým si píší:
https://ibb.co/sb8ymr1
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 200 poděkování
Dostal: 162 poděkování

Re: Reportáž pořadu A DOST! televize Seznam o ČEPEKu

Nový příspěvek od Tim »

Jednorozec píše: neděle 9. 8. 2020, 15:18:52
Ano šíření informací je dnes daleko snazší a rychlejší ale dá se to srovnávat i s informačními zdroji které dříve fungovaly stejně jako dnes. Například televize. A i ten internet před 15 lety fungoval slušně a nikdo neměl potřebu v takové míře pranýřovat pedofily či si na tom budovat image... Myslím že to není tím rychlým šířením informací....
Pred 15ti roky se mi stranka nacitala i minutu a nejvetsi socialni sit v CR bylo lide.cz, o necem jako FB, instagram nebo TikTok se ani nesnilo.... Soucasnost je na mile daleko tomu co bylo driv.
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Pro ty kdo stejně jako já rádi vědí s kým si píší:
Matouš "Tim" Ovísek
https://ibb.co/sb8ymr1
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 5 poděkování
Dostal: 341 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tim píše: neděle 9. 8. 2020, 15:30:38 Pred 15ti roky se mi stranka nacitala i minutu a nejvetsi socialni sit v CR bylo lide.cz, o necem jako FB, instagram nebo TikTok se ani nesnilo.... Soucasnost je na mile daleko tomu co bylo driv.
To je nějaká hloupost, protože já i před 20 lety provozoval procesor na 500MHz stránky se načítali rozhodně ihned k tomu jsem provozoval ftp kte byl provoz za den i v řádu terabajtů.... lidá se scházeli třeba na mamedia a kecali spolu ostošest přes icq. A byl to právě internet kde jsem náhodně narazil na DP a díky tomu později dospěl k poznání že něco není se mnou zcela ok a ještě později k pedo komunitě (za což jsem vděčný protože si nedovedu představit, že bych to zjistil tím že zneužiju skutečné dítě). Až někdy do roku +-2008 se hony na čarodějnice u nás nekonaly. K nám se to mimochodem přesunulo ze "západu" kde s tím začali dřív.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 242 poděkování
Dostal: 492 poděkování

Nový příspěvek od Cykle02 »

Narazil jsem na Facebooku NUDZ na reakci na dotaz na ČEPEK:

Tomas Nielsen: Opravdu podporujete Českoslovenkou PEDOFILNÍ komunitu? Nebo je to lež?

Národní ústav duševního zdraví: Dobrý den. Redaktor pořadu A dost! oslovil NUDZ na základě nepravdivé informace, že NUDZ je garantem komunity ČEPEK. ČEPEK je však samostatná sebepodpůrná komunita osob s pedofilní či hebefilní preferencí. Někteří členové komunity se účastní jako peers projektu NUDZ PARAFILIK, který má za úkol poskytnout intenzivní terapeutickou podporu osobám s problematickým sexuálním nastavením tak, aby se dokázaly se svou sexualitou vyrovnat bez ohrožení jakýchkoliv dětských objektů a jejich psychosociálního vývoje. Tento cíl projektu je také propagován na webu ČEPEK a je velmi důležitým zdrojem prevence sexuální delikvence páchané na dětech. Posuzování v pořadu zmíněného údajně nelegálního umisťování fotografii na web nespadá do kompetence NUDZ a tyto dotazy mají byt směřovány na Úřad pro ochranu osobních údajů, policii a soudy. Experti z NUDZ by obsah webu mohli případně posoudit výhradně z hlediska jim příslušné odbornosti, na což doktorka Klapilová redaktora Tunu opakovaně upozorňovala.