Pedofil desítky let zneužíval děti: Oběti mu v dospělosti ke znásilnění vodily své vlastní potomky (Blesk.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5499
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2265 poděkování

Pedofil desítky let zneužíval děti: Oběti mu v dospělosti ke znásilnění vodily své vlastní potomky (Blesk.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Larry Dean Porter (69) z amerického státu Ohio podle policie roky znásilňoval nevinné děti. To však není všechno. Když jeho oběti vyrostly, výměnou za drogy mu přivedly své vlastní potomky, aby je mohl také zneužít!

„Porter sám sebe natáčel, jak znásilňuje mladé dívky, a pomáhali mu i další lidé, kteří mu přiváděli děti,“ řekl advokát David DeVilliers, který pomáhal nechutného úchyla stíhat.

Podle zpráv Columbus Dispatch vodila Charita Ann Rawlinsová (41) a její manžel Ronnie Rawlins (47) své dítě k Porterovi na znásilnění několikrát týdně po dobu asi pěti let! Obviněny byly také pedofilovy dcery, protože se údajně pokusily zločin svého otce zamaskovat a snažily se ukrýt flash disky s nechutnými videi.

Policie na úchyla narazila na počátku tohoto roku. Policista v přestrojení si s ním domluvil schůzku. Porter věřil, že na setkání bude malá holčička, kterou bude moci znásilňovat, za což měl zaplatit asi 2000 korun. Místo schůzky s dívenkou ho však čekalo zatčení.

Nyní čelí 13 obviněním z těžkých zločinů, včetně obchodování s dětmi, držení, vytváření a distribuování dětské pornografie. Ve vazbě nyní čeká na soud a obviněni jsou ještě čtyři další lidé ve věku od 38 do 68, kteří zřejmě manipulovali s důkazy a dodávali pedofilovi děti.Děsivá fotečka nebohého dítěte https://cz.depositphotos.com/20563905/stock-photo-little-boy-with-stings-from.html
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?