Dítě slyší dospělé při nočních radovánkách. Co dělat?

Diskuze o problematice dětí.
Uživatelský avatar
Ynijed
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 25
Příspěvky: 44
Dal: 71 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Dítě slyší dospělé při nočních radovánkách. Co dělat?

Nový příspěvek od Ynijed »

Čau lidi, dlouho sme se neviděli! *g* Mám takový pikantní problém a vy jste jedni z mála, kdo mi dokáže poradit nebo aspoň poskytnou nějakou zajímavou myšlenku.
Moje internetová kamarádka, které ještě nebylo 15, se mi svěřila, že několikrát do měsíce slyší svou matku a jejího přítele v noci hlasitě souložit - prý i hodinu a déle. Přijde jí to nechutné a nelíbí se jí myšlenka, že to ten člověk dělá s její matkou. Několikrát je přišla poprosit, ať nejsou tak hlasití, ale oni jí buď ignorují, odpálkují nebo ledabyle odsouhlasí a pak pokračují jako předtím. Slečna mi vyprávěla, že když jí bylo 8 let, celou noc kvůli těm dvoum vedle v pokoji probrečela.

Otázka zní: je to týrání dětí? Co dělat na místě toho dítě, respektive co mu mám poradit? Zkoušel sem hledat na internetu, ale tam se píše, že je přirozené, když dítě slyší souložit rodiče. Problém je v tom, že tahle matka ví, že o nich dítě ví, a aktivně ignoruje prosby, aby s tím rytmickým hlukem přestala.

Abych uvedl nějaký kontext: S matkou obecně a i babičkou, se kterou žijí, má slečna mizerný vztah. Otec žije v zahraničí a alimenty neplatí, protože kdyby musel platit, začal by se soudit o všechno možné a soudce by si prý dokázal zaplatit. Matka té slečně třeba taky řekla cosi v tom smyslu, že nikdy nechtěla, aby se narodila. Nevím, co přesně je na tom a všem ostatním pravda a co se ztratilo v komunikačním šumu - co si budeme povídat, je to dítě a neumí se vyjadřovat úplně přesně. Často začíná vyprávět od prostředka a přeskakuje z tématu do tématu...
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6391
Dal: 1545 poděkování
Dostal: 3434 poděkování

Re: Dítě slyší dospělé při nočních radovánkách. Co dělat?

Nový příspěvek od Kasz »

No myslím, že problém nebude v tom hlasitém souložení, ale v určité bezohlednosti. Pokud padají takové hlášky, jakože "nikdy jsem nechtěla, aby ses narodila" a podobně, toto "normální" matka své dceři neřekne. A co poradit? Přežít, než se bude moci osamostatnit a odejít z domova někam dál, kde jí bude líp.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3139
Dal: 11 poděkování
Dostal: 496 poděkování

Re: Dítě slyší dospělé při nočních radovánkách. Co dělat?

Nový příspěvek od Jednorozec »

Taky mi to přijde že problém není v tom souložení, ale v otřesné rodině. Holka možná prostě jen hledá pomoc kde se dá a to i na internetu. Zkusil bych jí spíš poradit jestli vážně nemá někoho v rodině kdo by se k ní choval líp a v kom by měla zastání... Všechno se dá zvládnout jen na to člověk nesmí být sám.
Není moc jasné kolik jí je. Pokud by se už blížila k 15 tak se dá přestěhovat na většinu roku někam na intr. Pokud je jí těch 8-9 tak je to horší to sama nevyřeší.