Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Polský prezident Duda chce zakázat výuku o LGBT ve školách (Novinky.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 242 poděkování
Dostal: 491 poděkování

Re: Polský prezident Duda chce zakázat výuku o LGBT ve školách (Novinky.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Alex
@PanUcitel89
Zrovna Polsko, kde za druhé světové války zemřelo několik miliónů lidí, kteří také byli menšinou. Začalo to označováním, pak přišly zákony a nakonec vyvražďování.

Další nepoučení se z historie...

Obrázek
Gabriel Svoboda
Čestný člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1199 poděkování
Dostal: 1291 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

"V Polsku se začaly označovat domy, kde bydlí LGBT", jen v tom tweetu jaksi není bližší identifikace toho pana Se. Je rozdíl, jestli je to státní politika jako v nacistickém Německu, nebo akt jednotlivce, kterého pak stát potrestá za vandalismus - což (jak předpokládám) je případ Polska, ale v tweetu to není specifikováno, aby to nenarušovalo narativ "podívejte se na zlé Polsko". Autor tweetu je zřejmě člověk s východní despotickou mentalitou, který předpokládá, že stát má všechny ovládat a bez dovolení státu si nikdo nesmí ani ulevit, natož aby šel něco někam sprejovat. Jako když nějaká muslimská země uvaluje sankce na celé Spojené státy, protože jeden jejich občan spálil korán, nebo na celé Dánsko, protože jeden jeho občan nakreslil karikaturu Mohameda. Autor tweetu nejspíš slovně chce chránit evropské hodnoty proti východní despocii, ale sám má mentálně blíž k tomu druhému. Kdyby skutečně zastával evropské hodnoty, musel by rozlišovat mezi aktem jednotlivce a aktem státu.
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: simgiran@gmail.com
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Dal: 451 poděkování
Dostal: 505 poděkování

Nový příspěvek od simgiran »

V Polsku není označování domů státní politika, nicméně dominantní vládní strana vede nenávistnou kampaň vůči LGBT. Aktivně pak svým konáním brání v lepší informovanosti lidí, brání boji proti předsudkům a diskriminaci.
Hebeš
Na trestné lavici
Varování: 1
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Dal: 392 poděkování
Dostal: 131 poděkování

Nový příspěvek od Hebeš »

Duda vyhrál *good* :)
Krabat
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 14
Dal: 21 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Nový příspěvek od Krabat »

Mne hlavme tesi ze ty volby ukazali ze to s Polaky neni zdaleka tak marne jak by se jeden bal.
Daniel
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: daniel@pedofilie.net
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Dal: 606 poděkování
Dostal: 651 poděkování

Nový příspěvek od Daniel »

Kasz píše: pondělí 6. 7. 2020, 22:10:02 Ty bys volil někoho, kdo odsuzuje lidi na základě sexuální orientace? Někoho, kdo tvrdí, že homosexualita je nakažlivá nemoc?
Já jsem na tom ještě hůř, chystám se volit někoho, koho považuji za zloděje.

Pokud někoho zajímají podrobnosti, tak chci volit stranu, která mimo jiné:

1) Má v programu vystoupení z EU a vstup do EFTA/EHS.
2) Má šanci na vstup do parlamentu a tedy možnost dění v zemi reálně ovlivnit.
3) Nejsou to komunisté.
4) Souhlasí s tím, že proběhla odluku církve od státu a souhlasí se způsobem majetkového vyrovnání.

Kolik takových stran existuje? Pokud dobře počítám, tak žádná. Takže buď se můžu vykašlat na volby, a nebo musím slevit z požadavků.

OK, tak slevím.

1) Vystoupení z EU: Tady slevit odmítám.
2) Šance na vstup do parlamentu: V tomto bodě jsem slevit v několika posledních volbách a volil jsem Svobodné. Této straně se bohužel nepodařilo zaujmout výraznější voličskou skupinu a v současné době to vypadá, že je spíše na sestupu. Takže tady už slevovat nechci.
3) Komunisté: Tady neslevím ani omylem.
4) Odluka církve od státu a majetkové vyrovnání: Tady bych slevit ochoten byl. Vysvětlení pro neznalé situace: Komunisté zabavili církvím většinu majetku a současně udělali z kněží státní zaměstnance, což jim umožnilo dostat církve pod kontrolu. Polistopadová politická reprezentace se sice těsně, ale přece rozhodla obnovit původní stav a provést odluku církve od státu, tj. vrátit církvím majetek, přestat církvím mluvit do jejich vnitřních záležitostí, přestat platit jejich duchovní a nechat je, ať žijí a existují za své, jako každý jiný právnický subjekt. Byl schválen zákon a podepsána dohoda, že stát vrátí církvím majetek, který je v rukou státu, vyplatí náhradu za majetek, který se mezitím ocitl v soukromém vlastnictví a v majetku obcí nebo krajů. Stát se dále zavázal, že ještě 17 let bude vyplácet platy duchovních s tím, že částka na platy se bude postupně snižovat až na nulu. Načež vládní koalice ANO, ČSSD a KSČM za asistence SPD chválila zdanění finančního vyrovnání. Pokud by schválili zdanění pouze příjmové složky, bylo by to nemilé, nicméně dalo by se to pochopit, obhájit a máme tady několik precedentů. Pokud ale někdo navrhuje zdanění restituční složky, tak je to obyčejná krádež, a lidem, co kradou, že u nás doma říkalo zloději. Na druhou stranu mám jako věřící člověk svoji hrdost, a i kdyby nás Babiš s Hamáčkem a Filipem za asistence Okamury chtěli okrást o všechno, stejně si najdeme způsob, jak jako církev fungovat a existovat dál. Takže z toho bodu slevuji.

Tak teď už mi jedna strana filtrem propadla. Takže v příštích volbách jdu volit SPD. Což nic nemění na tom, že na ně v současné době pohlížím jako na zloděje.

Nic moc, co?
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 7
ve věku do: 11
Dal: 337 poděkování
Dostal: 141 poděkování

Nový příspěvek od Dreamer »

Rozsudek, který může změnit situaci osob v Polsku. Správní soud odsoudil obec za „zónu bez LGBT“
https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/lgbt-komunita-zona-bez-lgbt-polsko-homofobie-soud_2007142326_ada

Aspoň že tak...
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 5 poděkování
Dostal: 341 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tak nevím jak nyní ale dřív se sexuální výchova na školách zrovna nepřeháněla. To že to nebude v osnovách má podle mne minimální dopad. Dneska se mladí lidé o tomhle stejně dozví mnohem dřív a intenzivněji z jiných online zdrojů. A je jen otázka času než se změní skladba voličů. Myslím že tohle byly poslední volby kde ještě konzervativní poláci o fous "vyhráli"...
Osobně některé trendy LGBT taky nemusím. Například to jak se snažili pokrytecky distancovat od pedofilie. Nebo nesmysly s snad 40 různými pohlavími.