Mladého sportovce (†12) znásilnil a zavraždil bezdomovec: Nalákal ho na pytlík bonbonů (Blesk.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 4910
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Mladého sportovce (†12) znásilnil a zavraždil bezdomovec: Nalákal ho na pytlík bonbonů (Blesk.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


V třetím největším ukrajinském městě Dnipro došlo ke zrůdné vraždě. Pedofil bez domova bestiálně zneužil a zavraždil chlapce na cestě ze sportovního tréninku. Hocha si získal tím, že mu koupil balíček bonbonů! Perverznímu vrahovi hrozí trest smrti.

Začalo to zdánlivě nevinně. Rodion Volko (†12) se vracel z fotbalového tréninku domů, když se s ním na ulici dal do řeči od pohledu zanedbaný 59letý muž. Ale použil na chlapce trik, před nímž rodiče varují své děti po celém světě. Slíbil mu, že mu koupí sladkosti. Chlapec souhlasil a odešel s mužem do obchodního domu. Tam je oba zachytily bezpečnostní kamery, napsal Daily Mail.

Kamarád se ale brzy změnil v bestiálního násilníka a vraha. Když pytlíkem cukrovinek získal Rodionovu důvěru, pozval chlapce na prohlídku polorozpadlé budovy v parku. Muž byl bez domova a právě v této ruině přespával. Důvěřivého hocha pedofil po vstupu do domu brutálním způsobem zneužil. Nakonec ho zavraždil.

Když se Rodion nevracel domů a nezvedal telefon, zalarmovali rodiče policii. Ta díky údajům od operátora o poslední poloze chlapcova mobilu zamířila rovnou do domu hrůzy.

„Když policisté vešli do opuštěné budovy, spatřili muže ležícího na matraci, na níž se povalovala hromada oblečení. Muž měl tvář postříkanou od krve. Okamžitě se postavil, natáhl si kalhoty a choval se značně nervózně. Policisté pod hromadou oblečení nakonec našli chlapcovo nahé tělo,“ řekla místním médiím policejní mluvčí Ludmyla Kopylenková.

Z následného vyšetřování vyšlo najevo, že bezdomovec chlapce uškrtil a mrtvé tělo dál opakovaně zneužíval. Pachatel se k hrůznému činu doznal v plném rozsahu. Bude-li odsouzen, na Ukrajině ho čeká s vysokou pravděpodobností trest smrti.Mejl:
Odbytý článek "Mladého sportovce (†12) znásilnil a zavraždil bezdomovec: Nalákal ho na pytlík bonbonů"

Dobrý den,
se psaním svých článků byste si měli dát větší práci. Pak by se vám nestala taková faux pas, jako že uvedete špatně jméno oběti Volko/Volkov(Волков) a sexuologickou diagnózu u člověka, který nebyl takto vyšetřen. Dal jsem si práci (na rozdíl od vás) podívat se na několik ukrajinských stránek (football24.ua, aspi.com.ua, gazeta.ua, segodnya.ua, vgorode.ua), co o té události píší, a nikde o diagnóze pedofilie u toho bezdomovce nepíší. Zjevně dokáží rozlišit mezi činy a orientací.

Cykle02


Kdyby někoho zajímaly ty servery, prohledal jsem je celkově na jméno toho chlapce:
https://football24.ua/ru/11_letnego_futbolista_zhestoko_ubili_v_dnepre_n601706/
https://aspi.com.ua/news/podii/cholovik-zgvaltuvav-ta-vbiv-12-richnogo-khlopchika-u-dnipri-policiya-zatrimala-nelyuda
https://gazeta.ua/ru/articles/np/_zverskoe-ubijstvo-11letnego-malchika-novye-podrobnosti/965731
https://www.segodnya.ua/regions/dnepr/zhestokoe-ubiystvo-11-letnego-malchika-v-dnepre-on-byl-podayushchim-nadezhdy-futbolistom-1444630.html
https://dp.vgorode.ua/news/sobytyia/a1117053-iznasiloval-posle-ubijstva-pojavilis-strashnye-podrobnosti-ubijstva-11-letneho-malchika
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Mladého sportovce (†12) znásilnil a zavraždil bezdomovec: Nalákal ho na pytlík bonbonů (Blesk.cz)

Nový příspěvek od Hebeš »

Trest smrti byl na Ukrajině zrušen v roce 2000, tak nevím, proč píší nepravdivé informace.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.