Brigáda v gay baru

Životní příběhy a zkušenosti uživatelů, které zároveň nebyly publikovány na titulní straně webu - nebojte se přispět svými osudy a historkami, ať už pro usmání nebo hledání pomoci či podpory. (V případě publikování na webu jsou témata přesunuta do sekce Články, kde se k nim může vyjádřit i veřejnost.)
professional12
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a muži
Kontakt: professional12@email.cz
Výkřik do tmy: Láska je krásná pokud jsou na ni dva ......
Dal: 15 poděkování
Dostal: 34 poděkování

Brigáda v gay baru

Nový příspěvek od professional12 »

Brigáda v gay baru …..
Přátelé a kamarádi jako jeden z mála zde mám homosexuálního partnera, s kterým jsem již 15 let a on o mé parafílii ví. Proto bych Vám chtěl napsat krátký příběh ze svého života, který jistě bude pokračovat v dalších příbězích.

Bylo nám krásných 16 let, když jsme se poznali na škole . Zamilovanost byla opravdu veliká a užívaly jsme si všechny ty krásy lásky. Byli jsme natolik do sebe zamilovaní, že jsem uprosil svoji mamku, abych mohl bydlet u přítele a společně jezdit do školy. Mamka byla chápavá a po čase mým prosbám ustoupila a já opravdu bydlel s přítelem v jejich rodinném baráku. Byl jsem ten nejšťastnější kluk.

Plynul čas a bylo nám 17-18 let vzhledem k tomu, že jsme byly oba dva v oboru kuchař-číšník rozhodli jsme se najít si brigádu, abychom si částečně pokryli své náklady běžného života. Bohužel mě napadla hloupá věc a našel jsem v Praze gay podnik ve kterém hledali baristy. Na toto místo jsem s hrdostí prosadil přítele, jelikož vypadal na 15 let okamžitě byl přijat bez problému. Toto mé rozhodnutí mi do dnes hořkne v puse…..
Jelikož přítel neměl v tu dobu řidičák vozil jsem ho do práce a z práce já. V průběhu měsíce se příteli služby proměnili na noční směny s kterými jsem nesouhlasil. Jeho výmluvy, že je to nutné a má za to více peněz mě moc neutěšili. Najednou začal do Prahy jezdit i ve svém volnu, kdy trávil čas s partou mladistvých po barech…. V tu dobu jsem byl velmi rozhněvaný a začal si zjišťovat co se děje.

….. Přišel jsem na to, že v partě byl jistý Marek do kterého se můj přítel zakoukal a on byl ten důvod jeho nočních služeb a návštěv Prahy mimo pracovní dny. Pochopitelně jsem by mladý, plný energie a síly tudíž jsem začal bojovat…. Doma jsem mu sebral telefon před ním a najel si do zpráv, kde jsem našel konverzaci mezi ním a Markem … přítel mu snad psal, že ho asi miluje. Naštěstí Marek byl na starší kluky a také mu to napsal ve zprávě. V tu chvíli jsem byl velmi agresivní a z jeho telefonu jsem mu začal volat. Pochopitelně mi to hned zvedl a já začal svoji hysterickou scénu…. Nakonec mi to položil a dále jsem se už nedovolal. Jelikož telefon byl typu Véčko ve vzteku jsem ho přítelovi před očima rozlámal a hodil po něm…. V tu noc jsem spal v samostatné posteli a vůbec jsem nespal.

Od té doby se náš vztah narušil a už nikdy nebyl takový jaký byl. I když si vybral mě a po nějaké době brigádu ukončil a přestal do Prahy jezdit důvěra už nebyla tak jako na začátku. Myslím, že v tuto dobu jsme měli náš vztah ukončit a jít si každý svoji cestou.
Je to už 13 let a mě stále v hlavě běhá myšlenka zda mě s ním nebo s někým jiným podvedl… Když jsem pod vlivem alkoholu často si na to vzpomenu a začnu s tou myšlenkou bojovat. Snažil jsem se i najít profil Marka, abych se ho po těch X letech zeptal jistě by neměl důvod mi lhát…. Bohužel nenašel a má myšlenka mě stále užírá.
V tu dobu, kdy mi bylo 18 jsem si teprve svoji odlišnost začal postupně na plno uvědomovat ovšem o tom Vám zase napíšu ve svém dalším příběhu.

Děkuji za přečtení Váš Professional *heart*
Michaela
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 23
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: A oni povídali, že se od hor mračí,
a byly to jen Tvoje vlasy černé,
jenž škrtily ve tmách perutí svou dračí,
v tmách škrtily to moje srdce věrné...
Dal: 198 poděkování
Dostal: 204 poděkování

Re: Brigáda v gay baru

Nový příspěvek od Michaela »

professional12 píše: pondělí 25. 5. 2020, 14:38:25 Je to už 13 let a mě stále v hlavě běhá myšlenka zda mě s ním nebo s někým jiným podvedl… Když jsem pod vlivem alkoholu často si na to vzpomenu a začnu s tou myšlenkou bojovat. Snažil jsem se i najít profil Marka, abych se ho po těch X letech zeptal jistě by neměl důvod mi lhát…. Bohužel nenašel a má myšlenka mě stále užírá.
V tu dobu, kdy mi bylo 18 jsem si teprve svoji odlišnost začal postupně na plno uvědomovat ovšem o tom Vám zase napíšu ve svém dalším příběhu.

Děkuji za přečtení Váš Professional *heart*

K čemu by bylo zjistit po takové době, jestli jsi byl podveden, co by to změnilo? Není lepší se k minulosti příliš nevracet? A víš, možná emoční nevěra je horší než ta fyzická...když se s někým vyspíš, je to jen sex, ale když někoho miluješ, tak mu dáváš podle mého názoru víc než jen nějakou tělesnou rozkoš.
professional12
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a muži
Kontakt: professional12@email.cz
Výkřik do tmy: Láska je krásná pokud jsou na ni dva ......
Dal: 15 poděkování
Dostal: 34 poděkování

Re: Brigáda v gay baru

Nový příspěvek od professional12 »

Ano Miško, to máš zcela pravdu s tím souhlasím a děkuji ti za tvé řádky
Naposledy upravil(a) Allein dne středa 27. 5. 2020, 12:25:31, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necitujte zbytečně celé dlouhé příspěvky.