V případě nefunkčního webu zveřejňujeme informace na našem Twitteruhttps://twitter.com/SpolekCEPEK

Děti v ohrožení. Predátoři využívají špatně zabezpečenou výuku přes web (iDnes.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 385 poděkování
Dostal: 978 poděkování

Děti v ohrožení. Predátoři využívají špatně zabezpečenou výuku přes web (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Základní školy už mají přes dva měsíce zavřeno. Děti si čas doma krátí mimo jiné pobytem v online prostoru. Taková situace nahrává zejména pedofilům a predátorům, kteří čekají na nejrůznějších fórech a sociálních sítích.

Základní školy už mají přes dva měsíce zavřeno. Děti si čas doma krátí mimo jiné pobytem v online prostoru. Taková situace nahrává zejména pedofilům a predátorům, kteří čekají na nejrůznějších fórech a sociálních sítích.

Česká poradna E-bezpečí, která se zaměřuje na bezpečnost dětí online, zachytila od března do dubna 82 událostí. Velkou část tvořily případy spojené se sextingem a následným vydíráním či vyhrožováním.

Celý text článku je možné přečíst ve VIP sekci fóra: https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=51824#p51824

Můj e-mail idnesu:

Reakce na článek „Děti v ohrožení. Predátoři využívají špatně zabezpečenou výuku přes web"

Dobrý den.
Nějak jste opomněli rozvést jednu zmíněnou záležitost. V článku píšete, že situace nahrává pedofilům, a toto téma dál nerozvíjíte. Proč? Protože je lehčí tupé strašení s parafiliky, než se nás zeptat, co za téhle situace děláme. Já jako pedofil rozhodně nemám dobré pocity, když utěšuji děti, které se bojí, co bude, nemůžou se stýkat s kamarády, s rodiči už se kolikrát nesnesou, v noci nemůžou spát a vzpomínají na dobu, kdy „ještě chodily do školy". A když chcete upozorňovat na riziko internetových predátorů, proč si nevezmete za cíl Víta Klusáka, který mohl zveřejněním filmu V síti: Za školou pomoci dětem, které v době zpřísněných protiepidemiologických opatření byly mnohem více na internetu a byly tedy i více ohroženy predátory? Jestli tedy si chcete brát do úst pedofily, něco si o tom nejdřív zjistěte.

Cykle02
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?