Jdeme si pro vás, monstra! Oběť pedofila Epsteina zřejmě v dokumentu vyhrožuje princi Andrewovi (expres.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 4233
Dal: 390 poděkování
Dostal: 1794 poděkování

Jdeme si pro vás, monstra! Oběť pedofila Epsteina zřejmě v dokumentu vyhrožuje princi Andrewovi (expres.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Z tohohle by mohl být trhák jako hrom. Společnost Netflix koncem května uvede seriál Filthy Rich (Nechutně bohatý) s podtitulem Moc a zvrhlost Jeffreyho Epsteina. Jak už název napovídá, dílo bude mapovat jeho rozsáhlou a propracovanou pedofilní síť, v rámci níž měl nabízet nespočet nezletilých dívek svým přátelům. Na konci nově zveřejněného traileru promlouvá hlavní svědkyně kauzy Epstein, jeho korunní „svěřenkyně“ Virginia Robertsová, která hrozí boháčovým komplicům, že si „jde pro jejich svobodu“. A jen krátce předtím se ve videu objevuje fotka prince Andrewa, syna královny Alžběty.

Britskou královskou rodinu dost možná zachvátila panika. Už 27. května totiž společnost Netflix vypustí do světa dokumentární seriál o zámožném pedofilovi Jeffreym Epsteinovi, který loni v srpnu spáchal za mřížemi sebevraždu.

A jednou z hlavních postav bude zjevně princ Andrew, syn královny Alžběty a bratr dědice britského trůnu prince Charlese.

Důvod je prostý, Andrew patří k důležitým postavám celé kauzy. Klíčová svědkyně Virginia Robertsová, kterou Epstein zlákal do svých služeb jako nezletilou a dával jí za úkol dohazovat mu svoje vrstevnice, tvrdí, že britský princ byl jedním z těch, komu ji miliardář půjčil na sex. A to prý hned třikrát.

V tu dobu mělo být Robertsové sedmnáct let a svoje tvrzení opírá o společnou fotografii s Andrewem. Předmětem logických debat ovšem je, že na ní září štěstím a nadšeně muže, jehož teď kvůli ní vyšetřuje i FBI, drží kolem pasu.

To všechno už je dobře známou věcí, královská rodina si kvůli tomu vytrpěla své a sám princ Andrew se rozhodl raději odejít do ústraní a nevystupovat na veřejných akcích.

Jenže teď se zdá, že dokument Netflixu (kromě toho, že se zabývá třeba i otázkou Epsteinovy záhadné smrti) půjde právě jeho údajným komplicům pořádně po krku.

„Monstra jsou stále tam venku. Vzali jste nám naši svobodu, teď si my vezmeme tu vaši,“ vzkazuje výhrůžně Virginia Robertsová na samém konci upoutávky na seriál. Jen krátce před těmito slovy se ve videu objevuje právě fotka prince Andrewa. A to zcela jistě není náhoda.

Královnin syn popírá, že by s Robertsovou měl sex. Má se však královská rodina nového dokumentu bát?A moje reakce, trosku ostřejší, v bulváru asi nemá moc smysl apelovat, ale jen se rozehřívám.

Menší terminologická lekce

Dobrý den, z vašeho článku Jdeme si pro vás, monstra! Oběť pedofila Epsteina zřejmě v dokumentu vyhrožuje princi Andrewovi, je zřejmé, že asi nemáte povědomí o tom, kdo to pedofil je. Pedofil je člověk, kterého eroticky přitahují předpubertální děti či děti na začátku puberty. A obětem Jeffreyho Epsteina, co jsem dohledal, nebylo méně než 15 let. Zároveň ovšem to, že někdo zneužije dítě, neznamená, že je pedofil. Ve valné většině případů jde o náhradní objekt normálně sexuálně orientovaného člověka. A jestli vám je terminologická přesnost ukradena, protože hlavním jsou prokliky na titulek, tak si sám řekněte, jak rád slyšíte o tom, že novináři jsou hyeny a blbouni. A stejně tak je nerozumné dávat pedofily automaticky do spojitosti s jakoukoliv trestnou činnost na dětech či mladistvých.

Cykle02
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?