Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

IPLoggery

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK.)
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 299 poděkování
Dostal: 613 poděkování

IPLoggery

Nový příspěvek od Cykle02 »

Navrhuju zvážit přidání funkcí jako blokování, nebo banovaní za IPLoggery.
Co jsem hledal do případných filtrů, tak nejdostupnější jsou iplogger.org (iplogger.org, 2no.co, iplogger.com, iplogger.ru, yip.su, iplogger.co, iplogger.info, ipgrabber.ru, ipgraber.ru, iplis.ru, 02ip.ru, ezstat.ru), grabify.link (grabify.link, leancoding.co, stopify.co, freegiftcards.co, joinmy.site, curiouscat.club, catsnthings.fun, catsnthing.com), linkify.me (linkify.me, raboninco.com, bit.ly, j.mp, tinyurl.com). Případně jsou i seznamy https://github.com/piperun/iploggerfilter/blob/master/filterlist .
Prim
Registrovaný uživatel
Varování: 6
ve věku od: 3
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: „Lepší vestoje zemřít než na kolenou žít.“ (Uzbekistánské přísloví)
Dal: 150 poděkování
Dostal: 176 poděkování

Re: IPLoggery

Nový příspěvek od Prim »

To je určitě zajímavý nápad. I když jsem si ale nevšiml, že by to někdo někdy použil. Tyto adresy ip loggerů vypadají moc okatě či podezřele a normální člověk by na to stejně neklikl.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 299 poděkování
Dostal: 613 poděkování

Nový příspěvek od Cykle02 »

Bit.ly a tinyurl.com jsou běžné zkracovače, a jde odkaz jde ještě maskovat do podoby.../image.php?ref=abcd.jpg, taky v seznamu jsou matoucí yoütu.be, yȯutube.com. Taky je třeba brát v potaz že ne každý/dá se v IT dostatečně orientuje.
pbd
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Dal: 108 poděkování

Nový příspěvek od pbd »

Zapracuji to do chatu.
Prim
Registrovaný uživatel
Varování: 6
ve věku od: 3
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: „Lepší vestoje zemřít než na kolenou žít.“ (Uzbekistánské přísloví)
Dal: 150 poděkování

Nový příspěvek od Prim »

Cykle to chápu. Za zkracovače se dá skrýt prakticky cokoliv. Jsou to poměrně zákeřné nástroje.
pbd
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Dal: 108 poděkování

Nový příspěvek od pbd »

Cykle02 píše: čtvrtek 14. 5. 2020, 18:20:05 Navrhuju zvážit přidání funkcí jako blokování, nebo banovaní za IPLoggery.
Hotovo, odkazy na tyto služby by již měly být cenzurovány.