Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Mám staršího chlapce, chlubila se pětiletá dívka znásilňovaná pedofilem (iDnes.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Ondřej
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Kam se kouknu, kousek tebe mám
Příspěvky: 21
Dal: 18 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Mám staršího chlapce, chlubila se pětiletá dívka znásilňovaná pedofilem (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Ondřej »


Šest let ve vězení s ostrahou a ústavní sexuologickou léčbu nařídil Krajský soud v Pardubicích sedmatřicetiletému muži, který podle obžaloby dva roky znásilňoval nezletilou vnučku svého spolupracovníka. Ukázalo se, že obžalovaný trpí dlouhá léta pedofilií.

Pětiletou dívenku a jejího o dva roky mladšího bratra obžalovaný poznal prostřednictvím jejich nevlastního dědy, který děti občas brával o víkendu do pracovní haly.
„S dívkou jsme měli přátelský vztah. V jejích pěti letech jsem zjistil, že k ní cítím něco víc, než k dítěti. Cítil jsem k ní něco podobného jako k partnerce. Dával jsem jí pusu. Poznal jsem, že mě má ráda,“ četla soudkyně Anna Sobotková výpověď obžalovaného z přípravného řízení, protože muž u hlavního líčení vypovídat nechtěl.
Podle obžaloby dívenku v hale na pracovišti osahával a líbal. Nechával ji, aby mu sahala na penis a dávala si ho do úst. „Poznal jsem, že to má ráda, zrychloval se jí dech,“ uvedl ve výpovědi obžalovaný.

Vše vyšlo najevo, když se dívka spontánně pochlubila v dětském centru, kam chodila, že „má staršího chlapce“.

„Je můj kluk a mám s ním tajemství. Můžu mu říkat táto, protože s ním budu mít miminko. Říkal, že nebude moc jíst, aby moc nevyrostl, že na mě počká,“ uvedla holčička při policejním výslechu.

Podle spisu se obžalovaný ve dvou případech za přítomnosti dívky pokusil zneužít i jejího mladšího bratra. To však muže podle jeho slov neuspokojovalo a nevzrušil se.

Při vyšetřování případu vyšlo najevo, že se obžalovaný před deseti lety dobrovolně léčil kvůli pedofilii, léčbu řádně ukončil a nemusel brát léky.
Znalec z oboru sexuologie však nyní potvrdil, že muž trpí pedofilií i nadále a trvá u něj dlouhá léta. „Bez ústavní léčby a hormonálního tlumení by mohl podobnou trestnou činnost opakovat,“ řekl znalec Jan Kolomazník.

Soudní znalkyně z oboru psychologie Lenka Čermáková označila jeho osobnost za nevyzrálou, do plnoletosti pobýval v dětském domově, nemá běžné citové vazby. „V dospělém vztahu si nevěří, zamiloval se do malé partnerky,“ řekla u soudu Čermáková.

„Vytvořil jste si přesvědčení, že je mezi vámi láska. V pěti letech nemá dítě šanci poznat, co je správné,“ řekla v odůvodnění rozsudku Sobotková.
Oběma dětem přiznala nárok na náhradu nemajetkové újmy, kterou jim obžalovaný způsobil. Dívence má muž zaplatit 80 tisíc korun, chlapci 20 tisíc korun. „Částky jsou adekvátní tomu, jak hluboce jste zasáhl do jejich osobnostních práv,“ dodala Sobotková.

Soud bral v úvahu i to, že muž byl v minulosti sedmkrát trestaný za majetkovou trestnou činnost. Nyní mu hrozilo až dvanáct let vězení.
Rozsudek není pravomocný, státní zástupkyně i obhajoba si ponechaly lhůtu na odvolání.Píše se tam že dlouhodobě trpí pedofilií, byl na dobrovolném léčení které úspěšně dokončil.

Jeden z mála článků kde si nepletou pojmy s průjmy, a dávají důraz na ústavní léčbu a hormonální tlumení.
Naposledy upravil(a) Allein dne pondělí 11. 5. 2020, 22:52:07, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Vložen celý text článku. Název tématu = nadpis článku.
Uživatelský avatar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 1331
Dal: 391 poděkování
Dostal: 786 poděkování

Re: Mám staršího chlapce, chlubila se pětiletá dívka znásilňovaná pedofilem (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Ondřej píše: pondělí 11. 5. 2020, 20:20:25Znalec z oboru sexuologie však nyní potvrdil, že muž trpí pedofilií i nadále a trvá u něj dlouhá léta
To si jako znalec myslí, že se dá sexuální orientace vyléčit?

Ondřej píše: pondělí 11. 5. 2020, 20:20:25Soud bral v úvahu i to, že muž byl v minulosti sedmkrát trestaný za majetkovou trestnou činnost.
A já bych řekl že to je zločinec, protože to je prostě zločinec a ne protože má pedofilní orientaci.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: „Když polámeš andělům křídla - pláčí. Když zlomíš jejich srdce - trápí se. Když zradíš jejich lásku - přestanou žít.“
Příspěvky: 995
Dal: 134 poděkování
Dostal: 401 poděkování

Re: Mám staršího chlapce, chlubila se pětiletá dívka znásilňovaná pedofilem (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Mathias8 »

Ondřej píše: pondělí 11. 5. 2020, 20:20:25Znalec z oboru sexuologie však nyní potvrdil, že muž trpí pedofilií i nadále a trvá u něj dlouhá léta
Mozno si ten sexuolog myslel, ze to je docasna pritazlivost u neho a ze sa to casom mozno strati alebo bol na tom dobre ze uz nemusel chodit k nemu ked pisu ze sa liecil pred 10 rokmi a ze liecbu riadne ukoncil a nemusel brat lieky. A az teraz zistil ze trpi dalej. Pred 10 rokmi sa liecil a az teraz ked zneuzil mal potrebu sa k tomu vyjadrit pretoze ho v minulosti liecil. A mohol tim padom teraz potvrdit ze trpi dalej a ze trva u neho dlhe roky.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Příspěvky: 5703
Dal: 1157 poděkování
Dostal: 2734 poděkování

Re: Mám staršího chlapce, chlubila se pětiletá dívka znásilňovaná pedofilem (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Sexuolog moc dobře ví, že pedofilie je celoživotní záležitost. Léčbu podstupují ti, kteří mají problém ukočírovat své pudy. No je vidět, že dotyčný stále nemá pudy pod svou kontrolou, to je si tak jediné. Pedofilem bude celý život.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Rapunzel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 23
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: A oni povídali, že se od hor mračí,
a byly to jen Tvoje vlasy černé,
jenž škrtily ve tmách perutí svou dračí,
v tmách škrtily to moje srdce věrné...
Příspěvky: 290
Dal: 245 poděkování
Dostal: 244 poděkování

Re: Mám staršího chlapce, chlubila se pětiletá dívka znásilňovaná pedofilem (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Rapunzel »

Sexuální orientace se přece nedá léčit, jak již tady padlo. V tom článku je to formulováno dost zvláštně.

Každopádně člověk, který páchá kriminalitu, může být klidně ten typ, který bude páchat kriminalitu pořád, ať už majetkovou nebo jinou, protože má posunuty hranice vnímání morálky a zákony mu nic moc neříkají. Proto u odsouzenců bývá častá recidiva, a u recidivistů bych už uvažovala o přísnějších trestech.