Someday You'll Return (PC, PS4, Xbox One)

VIDEOHRY slouží ke sdílení recenzí a tipů na videohry, jež mají potenciál zaujmout členy zdejší komunity.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí a tipů na videohry, a to vč. případného vkládání obrázků/videí ze hry, tyto je však možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  2. V sekci by se neměla vyskytovat jiná audiovizuální díla než záznamy z her. Bude-li však v rámci diskuze relevantní užití i jiného audiovizuálního materiálu, tento může zobrazovat pouze osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
  3. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Vofs
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Kontakt: email: [email protected]
Výkřik do tmy: Dětský smích je ta nejkrásnější věc na tomto ne tolik krásném světě.
Příspěvky: 59
Dal: 118 poděkování
Dostal: 103 poděkování

Someday You'll Return (PC, PS4, Xbox One)

Nový příspěvek od Vofs »

Jedná se o psychologický horor/ adventuru, ve které hrajete za Daniela, otce, který hledá svou ztracenou dceru Stelu.

,,Není to poprvé, co utekla. Tentokrát ale podvědomě cítíte, že je něco jinak. Už je to dávno, co jste přísahali, že sem už se nikdy nevrátíte ... a teď? Zavlekla vás přímo na místo, kterému jste se po léta vyhýbali. Hluboko v česko-moravských lesích jsou tajemství, která měla zůstat navždy skryta.“ (Steam)

Hra se odehrává v česko-moravských lesích, ačkoli je mapa smyšlená, nachází se v ní známa místa, jako např. Pravčická brána, Kazatelna apod.. Děj se zde neodehrává náhodou, hra totiž pracuje i s českými a moravskými legendami, které činí příběh napínavější a zajímavější zejména pro české hráče.

Hra je od českého studia CBE software a na většině pracovaly pouze dva lidé( i přes to vypadá provedení slibně), obsahuje anglický dabing, který je doplněn o české titulky a rozhraní.

Zatím je vydaná pouze pro PC. Konzolisti si budou muset počkat. Na PS4 a Xbox One by měla hra vyjít v průběhu roku.

Viz.

Trailer: