Věra (33): Za zneužívání dcery dostal manžel několik let vězení a já podmínku (SpokojeneZeny.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kiiax
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Mea culpa. Mea maxima culpa
Příspěvky: 298
Dal: 280 poděkování
Dostal: 277 poděkování

Věra (33): Za zneužívání dcery dostal manžel několik let vězení a já podmínku (SpokojeneZeny.cz)

Nový příspěvek od Kiiax »


Dostala jsem podmínku za něco, o čem jsem neměla ani tušení. Ale to není ten největší problém. Zakázali mi vídat dceru. Manžela, který ji sexuálně zneužil, zavřeli, a já se svezla s ním. Teď už nikdy neuvidím svou dceru vyrůstat. Můj život je v troskách a nevím, jak dál. Je ještě nějaká šance, jak z toho ven? Myslím, že ne.

Tento článek vychází ze zaslaného textu od naší milé čtenářky. Všechna v článku uvedená jména byla z důvodu ochrany soukromí pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.


Jediný okamžik změní obyčejnou rodinu jen ve vzpomínku

Byli jsme úplně obyčejná rodina. Manžel pracoval jako zámečník, já prodávala v obchodě a naše dcera právě nastoupila do první třídy. Žili jsme poklidným životem a v té době by mě ani ve snu nenapadlo, že se v brzké době můj život změní natolik, že ho už nebudu chtít ani žít. Utrpení, které nastalo, mi už zůstane do konce života, protože manžela zavřeli a mně vzali naši milovanou dceru.


Policie si mě vyzvedla rovnou v práci

Všechno začalo jedno nevinné odpoledne, kdy mě v práci navštívila policie a rovnou se dožadovala, ať s nimi jedu na policejní stanici. Nechtěli mi říct přesně, o co se jedná, ale na výběr mi moc nedali. Až tam jsem se dozvěděla, že sebrali také mého muže a je podezřelý ze sexuálního obtěžování naší malé dcery. Připadala jsem si jak ve zlém snu. Nevěřila jsem jim ani jediné slovo, které mi říkali, a jen dokola opakovala, že to není pravda.


Dceru odvedla sociálka

Chtěla jsem mít u sebe naši malou holčičku, abych si s ní promluvila a zeptala se jí na to. Třeba si to jen celé vymyslela ve své hlavě, a všechno je jedno velké nedorozumění. Když jsem však zjistila, že ji odvedla sociálka a já jsem z tohoto činu v podstatě také obviněná, protože jsem o tom měla vědět, ale nezakročila jsem, málem jsem omdlela. Přísahám, že jsem nevěděla vůbec nic. Stále jsem jen opakovala, že to není pravda.


Manžel sexuálně zneužil naši malou holčičku

Vzpomínala jsem na poslední ráno, kdy jsem ji viděla. Jak si s úsměvem na rtech vykračuje do školy, a ještě mi mává. Nikdy by mě nenapadlo, že to bude naposledy, kdy se uvidíme. Policie mě poté zasvětila do všeho, z čeho budeme s manželem obviněni. Jednoho dne, když jsem nebyla doma, si manžel holil přirození a do koupelny vstoupila naše dcera. Po tatínkovi chtěla taky, aby ji oholil. Ten dělal, že ji holí a u toho ji líbal po celém těle.


Manžel si všiml, že nás pozoruje při sexu a nechal ji, ať se kouká

A jak v tom jsem namočená já, když jsem tam ani nebyla a netušila jsem o té hrůze, kterou si dcera musela prožít, i když v ten moment jí to možná tak ani nepřišlo? Jednoduše. Ono toho totiž bylo víc. Na povrch vyplynula také skutečnost, že nás dcera několikrát pozorovala při sexu. Neměli jsme ložnici a spali jsme v obýváku. Manžel si jí všiml, ale já ne. Jemu to však nevadilo a nechal ji, ať se na nás kouká.


Nechtěl v tom být sám, tak svedl část viny taky na mě

Stále netušíte, proč jsem souzená taky, že? Můj podělaný manžel v tom nechtěl být sám, a když zjistil, že ho budou soudit, svedl na mě, že jsem všechno věděla, ale nikterak mi to nevadilo. Vlastně to považoval za můj nápad, aby nás dcera pozorovala u sexu. Myslel si totiž, že když část viny přehodí na mě, dostane menší trest. Proti tomu nebylo obrany. Bylo to tvrzení proti tvrzení. Všechny nás zkoumali psychologové a další znalci.


Nejhorší trest nebyla podmínka

Byla to jedna velká noční můra. Nakonec manžel za svůj čin dostal několik let vězení a já dostala podmínku, protože znalci usoudili, že nebylo možné, abych si dcery při sexuálních hrátkách s manželem nevšimla. Neměla jsem se jak bránit. Nebyla to pravda, ale nikoho to nezajímalo. Nejhorší trest však nebyla podmínka, ale to, že jsem přišla o svou milovanou dceru, se kterou se nesmím vídat.


Doufám, že mi dcera jednou, až bude dospělá, uvěří

Můj život je v troskách a nevěřím, že se kdy z toho dostanu. Sobě vyčítám, že jsem si toho nevšimla, co se u nás děje, manžela nenávidím a přeju mu jen smrt, a každé pomyšlení na dceru nesmírně bolí. Myslím na ni ustavičně a jen doufám, že se má dobře a nikdo jí neubližuje. Mám v plánu ji vyhledat hned, jak bude dospělá, ale bojím se, že na mě zapomene. Neuvěří tomu, že jsem v tom nevinně a nikdy mi neodpustí. Soud nedostatečně prozkoumal to, zda jsem vinná, nebo ne, a zničil mi tak můj vztah s dcerou. Beru to jako naprostou nespravedlnost. Můžu to však vyčítat nejvíce sama sobě. Proč jsem jen neviděla, že u nás doma není všechno v pořádku.Úplně nevím, jestli to sem patří. :D
Každopádně mě zajímá váš názor na tento příběh.
Naposledy upravil(a) Allein dne sobota 2. 5. 2020, 19:28:56, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Nadpis + název článku musí reflektovat nadpis článku; text článku musí být celý v kurzívě; mezinadpisy v článku vyznačovat.
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.
Uživatelský avatar
Rapunzel

Re: Věra (33): Za zneužívání dcery dostal manžel několik let vězení a já podmínku (SpokojeneZeny.cz)

Nový příspěvek od Rapunzel »

Nechápu to odebrání dcery matce, vždyť právě z toho bude mít ta holčička to největší trauma! Že přišla o rodinu.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6390
Dal: 1545 poděkování
Dostal: 3434 poděkování

Re: Věra (33): Za zneužívání dcery dostal manžel několik let vězení a já podmínku (SpokojeneZeny.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Je to jenom "příběh", těžko říct, jak to bylo doopravdy.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙