Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Můj první příběh

Životní příběhy a zkušenosti uživatelů, které zároveň nebyly publikovány na titulní straně webu - nebojte se přispět svými osudy a historkami, ať už pro usmání nebo hledání pomoci či podpory. (V případě publikování na webu jsou témata přesunuta do sekce Články, kde se k nim může vyjádřit i veřejnost.)
professional12
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a muži
Kontakt: professional12@email.cz
Výkřik do tmy: Láska je krásná pokud jsou na ni dva ......
Dal: 15 poděkování
Dostal: 34 poděkování

Můj první příběh

Nový příspěvek od professional12 »

Ahoj, chtěl bych Vám o sobě na začátku říci pár slov. Moje dětství nevím jak probíhalo jelikož si do 6 třídy ZŠ bohužel nic nepamatuji a nemohu si na žádné myšlenky vzpomenout. Od 6 třídy ZŠ jsem začal být problémový dle psychologa asi syndrom ADHD. Od této doby jsem začal mít každou chvilku ve škole důtky a snížené známky z chování.

Již na ZŠ jsem si začal uvědomovat svoji odlišnost, když se mi v 9. ročníku líbili chlapci ze 6. ročníku proběhlo pár platonických lásek, které jsem bohužel nemohl dotyčnému vyjádřit. Byl jsem na ZŠ, kdy slovo homosexuál bylo ještě tak nějak něco nepřípustného. V 9 třídě jsem se rozhodl svěřit spolužákům, že jsem gay a myslím, že to v celku proběhlo dobře a jelikož jsem vysoký a statný kluk tak jsem téměř ani žádnou šikanu nezažil jen občas od silnějších než jsem já.

Vše se změnilo s nástupem na střední školu, kde jsem byl ten nejmladší a zde mi opravdu začalo jak se říká peklo.... starší studenti mě šikanovali a občas i učitelé. Jelikož jsem byl ještě plný energie tak jsem se rozhodl za svoji orientaci bojovat a vysvětlit všem jak to doopravdy je, jelikož to bylo téma o kterém se v tu dobu veřejnost nebavila. Bohužel jsem na všechno byl teoreticky sám proti všem a neměl sílu bojovat se staršími kluky, kteří mě šikanovali a často jsem dostal nakládáčku za to co jsem ...

V prváku jsem poznal ze sousední třídy kluka do kterého jsem se zamiloval na první pohled snažil jsem se s ním trávit spousty času a dělat pro jeho radost všechno. Bohužel tento chlapec vycítil příležitost a začal mě finančně využívat pro svůj prospěch jelikož jsem chodil na brigády o víkendu měl jsem trochu finanční možnosti a veškeré finance jsem vkládal do něho a takzvaně jsem si kupoval jeho přítomnost ..... Naštěstí pro mě tento kluk byl ze školy vyloučen a mé trápení během krátké chvilky přešlo.....

Při nástupu do 2 ročníku jsem byl strašně zvědavý na nově příchozí studenty do prvních ročníků a modli jsem se, aby nastoupil někdo jako já .... Zalíbili se mi dva chlapci, jednoho jsem oslovil s tím, že se mi líbí neměl jsem to za tajemství jelikož jsem byl na škole proslavený za svoji sexualitu. Naštěstí jsem byl razantně odmítnut .... Pak jsem si začal všímat druhého kluka, který mě velmi přitahoval. když jsme se někde v areálu školy potkali usmívali jsme se na sebe a já jsem tak nějak vnitřně vycítil, že je to gay a okamžitě začala moje lovecká schopnost pracovat :) Mohu říci, že lovení kluků je moje a naštěstí během týdne jsem si tohohle kluka ulovil a začali jsme spolu randit :) bylo to opravdu krásné období a láska byla v obou směrech na plné otáčky. Během měsíce jsem s ním už jezdil i k nim domu na víkendy a začal jsem tam být velmi často a nakonec jsem se svým partnerem už celých 15 let :) V tu dobu nám oběma bylo 16.

Postupem času jsem si opět začal uvědomovat, že se mi čím dál více líbí kutíci a v nějakých 18-19 letech jsem tuto záležitost oznámil svému příteli, který naštěstí po nějakém čase situaci pochopil a i přesto všechno se mnou ve vztahu zůstal avšak od té doby to bylo trošku jiné. Po 20 narozeninách jsem ze všeho začal mít strach a začali mi deprese a úzkosti nechtěl jsem jsem být BLko a nemohl jsem si svoji parafílii připustit k tělu a ztotožnit se s ní.... mé časté deprese se narůstali a já jsem musel vyhledat psychiatrickou a psychologickou pomoc.... během dvou let jsem vystřídal snad všechny druhy léků co existují... Rozhodl jsem se, že půjdu k sexuologovi jelikož mé psychoterapie nenabývali na účinku, když jsem neřekl, že jsem na chlapce.

Nastal den, kdy jsem byl u sexuoložky a myslím si, že jsem udělal velmi dobře vše jsem lékařce vysvětlil a byl jsem objednán na PPG vyšetření, které prokázalo, že jsem opravdu pedo-efebofil. Když mi bylo asi 24 let poznal jsem kamarádku, která měla dvojčata ve věku 12 let syna a dceru. Při návštěvě doma u ní, když chlapec přišel domu z tréninku budu mu říkat třeba Dominik jsem se okamžitě zamiloval a nemohl jsem z něj spustit oči ..... během krátké chvíle jsem se kamarádce svěřil co jsem zač a řekl jí, že miluji jejího syna. Tuto situaci vzala velmi dobře a dovolila mi se s Dominikem normálně stýkat. Dominikovi jsem řekl své pocity k němu a on mě obejmul a řekl, že mě má rád, ale že je na holky a nebude mi moc opětovat moji lásku. Kamarádství bylo opravdu velmi silné. Po čase jsem zjistil, že jeho maminka je do mě zamilovaná a ne jen do mě, ale i do mé peněženky. Během 2 let ze mě vymámila desítky tisíc korun, které naštěští využila na Dominika - oblečení a jiné potřebné věci. Během těchto dvou let jsem s Dominikem trývil spousty času a nějak jsem opoměl, že doma mám partnera, který na mě čeká a miluje mě. V tu dobu poblázněný a zamilovaný jsem to nechápal a byl jsem doma protivný a partnera odmítal a dával mu na jevo, že miluji Dominika kvůli, kterému jsem i často brečel..... Můj přítel všechno překousnul a i přesto zůstal se mnou a byl mi věrný.

V nějakých Domčovích 14 letech nastala situace, kdy se jeho rodiče rozvedli a kamarádka si našla nového partnera, který si asi během měsíce nepřál, abych kluka navštěvoval a ona bohužel uposlechla jeho pokyny. Bylo to pro mě velmi těžké období, když jsem nemohl svého crusche vidět a trávit s ním čas.... Během nějaké doby mě to přešlo jak se říká sejde z očí sejde z mysli, ale jsem s Dominikem ve spojení i v tuto dobu, kdy máme nadále vztah velmi dobrý a já mu pomáhám psychicky v jeho problémech...... Po tomto incidentu jsem si uzavřel srdce a už jsem nechtěl nikoho milovat .... Ovšem moje psychická situace se opět začala prohlubovat v tu chvíli jsem se rozhodl asi ve 26 letech, že začnu podstupovat hormonální léčbu... Myslím si, že jsem udělal velmi dobře a má psychika se dost zlepšila jelikož tím, že jsem neměl tolik testosteronu jsem byl více holčičí a nebyl jsem tolik agresivní a výbušný a hlavně se mé fantazie opravdu stáhli na minimum a to byl pro mě hlavní důvod. 27-28 toto období bylo těžké můj mozek začal přemýšlet nad sebevraždou a tajně jsem se začal trestat, kdy jsem začal nadužívat hormony a jiné léky, abych potrestal svůj mozek za to co jsem .... Léky se začali stupňovat říkal jsem tomu vždycky udělám si restart mozku.... spolykal jsem nějaké množství silných léků antypsichotik a spal jsem 2 dny. Po probuzení mi bylo lépe jenže postupem času se mé restarty začali stupňovat a já je začal dělat častěji a častěji při každém malém problému.

Jednoho dne jsme se seznámil s chlapcem ve věku 17 let a začal jsem za ním jezdit .... V tu dobu byl můj partner v nemocnici a byl opravdu vážně nemocný. Byl tam asi měsíc v kuse..... Já jsem v tu dobu byl poblázněný do toho kluka a nějakým způsobem jsem vypouštěl v hlavě, že on je v nemocnici sám a bojí se, aby neumřel... Já jsem si v tu dobu s tím klukem užíval .... Dneska vím, že jsem udělal největší chybu v životě a velmi se stydím za to co jsem udělal když on byl v nemocnici. Po jeho návratu z nemocnice jsem mu všechno řekl asi za týden nemohl jsem unést co jsem mu provedl a nemohl jsem žít dva životy .... Po oznámení jsem spolykal veliké množství několik druhů léků od antipsychotik až po silné benzodiazepiny a tím jsem chtěl ukončit svůj život.... On přesto co se dozvěděl mě okamžitě naložil do auta a vydal se směr nemocnice .... pamatuji si jen, že jsem si do auta vzal další lahvičku s léky a bral jsem si to jako lentilky .... během 20 minut jsme byli v nemocnici pamatuji si jen, že jsem vylezl z auta a nemohl chodit za vstupem jsem se skácel k zemi a od té doby si nic nepamatuji .... ráno po probuzení jsem slyšel přístroj, kde bylo slyšet moje srdce, ale hned jsem zase usnul .... mé srdce mělo opravdu na mále a seděli vedle mě celou noc ..... Bohužel mě zachránili.

Tentýž noc můj partner jel za klukem s kterým jsem ho podvedl a přivezl si ho k nám domu. Na oplátku se s ním vyspal také .... bral to s odporem a hnusem s ním mít sex, ale moc dobře věděl, že když to udělá já nebudu mít o toho kluka zájem protože mi tím dal na jevo, že vleze do postele s každým...... V nemocnici jsem byl asi 4 dny, kdy mě neustále nějaký psycholog vyslíchal co jak a proč jsem to udělal .... Nakonec mě odvezli do PN Dobřany, kde jsem strávil nejhorších 24 hodin za svůj život .... Naštěstí mám dobrého advokáta a ten zabránil odebrání svéprávnosti a zařídil, abych byl okamžitě propuštěn. Do léčebny pro mě přijeli oba dva a já jsem si v tu chvíli musel vybrat s kým budu .... řekl jsem, aby jsme toho kluka odvezli domu jelikož jsem chtěl zůstat se svým partnerem. Bylo krušné období v dalších měsících ....

Do 29 let jsem byl abstinet, ale v těch těžkých obdobích jsem začal sahat po alkoholu smůla pro mě jelikož mám problém si rychle na něco navyknout. Čas od času při depresi jsem začal pít a pil jsem do té doby dokud jsem nespadl na zem a přítel mě musel odtáhnout do postele ..... Alkohol se začal postupem času navyšovat a léky se také navyšovali .... Když mi bylo skoro 30 let bral jsem denně 9 prášků ruzných tipů ..... naštěstí jsem pochopil, že jsem se dostal do problému a šel jsem dobrovolně do Psychiatrické nemocnice v Písku, kde to bylo opravdu užasné a já jsem se zbavil části léků. Po návratu domu bylo všechno lepší ... Jen dneska jsou to pomalu 2 roky od incidentu co jsem měl s tím klukem a od té doby se mnou partner nespal a do dneška neprovozujeme žádné sexuální aktivity.

Během 30-31 let jsem začal znovu občasně pít a trápit se svojí pedofílií .... I po několika letech psychoterapií jsem nenašel svůj smysl života a nepřijmul svoji parafílii za kterou se nesnáším a tak často si za ní ubližoval. Poslední rok jsem žádný pokus o sebevraždu neměl a myslím, že ani mít nebudu. Snažím se bojovat a partner a pár přátel mi v tom pomáhají .... Hlavní je partner jelikož bez jeho podpory a vztahu s ním bych tady už dávno nebyl .... je to milující člověk, který mi toleruje moje crusche a platonické lásky a já jsem mu za to strašně vděčný, že s tak problémovým člověkem jako jsem já zůstal celých 15 let a stále drží.....

V současné době nejsem do žádného chlapce platonicky zamilovaný tak situaci zvládám. Dokonce jsem přes lékařku v projektu parafilik poprosil, aby mě zařadily do aktivní fáze, kdy bude skupinové sezení a já jsem mohl lidem jako jsem já říci svůj příběh a hlavně výhody a nevýhody chemické kastrace, kterou podstupuji asi už 5 let a jsem zcela spokojený. Děkuji pokud jsi se dostal/a až sem a přetel/a jsi si můj příběh. Zároveň se omlouvám za své pravopisné a gramatické chyby čeština není jaksi můj dobrý kamarád :) Těším se, až Vám budu moci zase napsat nějaký příběh ze svého života.
Naposledy upravil(a) Kasz dne neděle 26. 4. 2020, 13:08:59, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Text jsem pro lepší čtenost rozdělil do odstavců :)
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Dal: 1221 poděkování
Dostal: 2859 poděkování

Re: Můj první příběh

Nový příspěvek od Kasz »

Ahoj Profesionále,
díky za životní příběh. Pro lepší čtenost jsem ho rozdělil do odstavců, snad to nevadí. Když jsem uviděl jednolitý text, tak jsem se zhrozil, že se to bude špatně číst a možná to někoho od čtení odradí. Tak jsem to nakonec rozdělil do nějakých odstavců, aby to bylo nějak strukturované.

Měl jsi štěstí na partnera, který je stále s tebou. Jak vidíš svou budoucnost?
professional12
Člen skupiny ČEPEK

Kasz píše: neděle 26. 4. 2020, 13:15:09 Měl jsi štěstí na partnera, který je stále s tebou. Jak vidíš svou budoucnost?

Děkuji za rozdělení. Svoji budoucnost nadále vidím se svým partnerem a stále podstupovat hormonální léčbu s kterou jsem spokojený.
Naposledy upravil(a) Allein dne neděle 26. 4. 2020, 14:19:29, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Netřeba citovat celé příspěvky. :)
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Dal: 326 poděkování
Dostal: 178 poděkování

Nový příspěvek od Silesia »

děkuji za příspěvek, bylo to zajímavé čtení. Chtěl bych se zeptat jestli společný život s partnerem doznal nějakých změn a jestli spolu zvládáte i intimně žít.
professional12
Člen skupiny ČEPEK

Děkuji, že jsi můj příběh dočetl do konce :) Kdyby jsi měl chuť kdykoliv mi napiš a můžeme si povídat
professional12
Člen skupiny ČEPEK

Silesia píše: neděle 26. 4. 2020, 13:31:36 děkuji za příspěvek, bylo to zajímavé čtení. Chtěl bych se zeptat jestli společný život s partnerem doznal nějakých změn a jestli spolu zvládáte i intimně žít.
Děkuji za přečtení, jak již píšu v příběhu s přítelem jsem neměl zhruba 2 roky sex stále se cítí být podveden a sex prostě odmítá. Já jsem si na to zvykl a tak nějak mi to nechybí ..... spíše mi chybí pusa nebo obejmutí. Jinak společný život je harmonický téměř doma se doplňujeme a máme rozdělený věci kdo co dělá takže jsme za těch 15 let co jsme spolu sehraný. Myslím si, že vztah vlastně ani o sexu není .... děkuji za zprávu a přeji hezký den
Filip
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Dal: 607 poděkování
Dostal: 336 poděkování

Nový příspěvek od Filip »

Mal si ťažký život, popretkávaný svetlými chvíľkami. Snáď to už bude len lepšie. A vítaj na čepeku. *bye*
professional12
Člen skupiny ČEPEK

Moc ti děkuji :) a zdravím tě
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
ve věku do: 15
Kontakt: myscepek@seznam.cz
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Dal: 149 poděkování
Dostal: 620 poděkování

Nový příspěvek od Myš »

Ahoj. Každopádně zajímavý příběh. Fascinuje mě počet zvratů. A taky je tu není tak běžné číst příběhy BéeLek, kteří jsou schopni navazovat vztahy. Jsem sice taky pedoefebofil, ale nad 15 u mě přitažlivost rychle slábne a zároveň fakt nejsem dobrej v tom "někoho balit" - 10 letý rozdíl mezi mnou a 15 letými kluky tomu taky nepomáhá.
Silesia
Registrovaný uživatel
ve věku do: 13
Dal: 326 poděkování
Dostal: 178 poděkování

Nový příspěvek od Silesia »

Myš: Ještě není všem dnům konec
Honda
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Kontakt: honda13@post.cz
Výkřik do tmy: Život je boj, ale pokud vedle sebe máte ty správný lidi je život hned lepší.
Dal: 32 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Nový příspěvek od Honda »

Zajimavý príběh , vitej mezi nami
Michaela
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 23
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: A oni povídali, že se od hor mračí,
a byly to jen Tvoje vlasy černé,
jenž škrtily ve tmách perutí svou dračí,
v tmách škrtily to moje srdce věrné...
Dal: 199 poděkování
Dostal: 206 poděkování

Nový příspěvek od Michaela »

Snad se Ti tady bude líbit. :)
professional12
Člen skupiny ČEPEK

Myš píše: neděle 26. 4. 2020, 22:27:53 Ahoj. Každopádně zajímavý příběh. Fascinuje mě počet zvratů. A taky je tu není tak běžné číst příběhy BéeLek, kteří jsou schopni navazovat vztahy. Jsem sice taky pedoefebofil, ale nad 15 u mě přitažlivost rychle slábne a zároveň fakt nejsem dobrej v tom "někoho balit" - 10 letý rozdíl mezi mnou a 15 letými kluky tomu taky nepomáhá.
Ahojky Myško :) moc ti děkuji za tvoji zprávu :) Kdykoliv napiš a můžeme si povídat. Těším se ahoj
Fx100d
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 232 poděkování
Dostal: 296 poděkování

Nový příspěvek od Fx100d »

Také Tě tu oficiálně vítám. Jak už jsem psal na chatu, máš úžasného partnera. Jsem rád, že sis nakonec uvědomil, jak skvělého člověka vedle sebe máš, když dokázal překousnout tolik situací, které popisuješ a zůstal s Tebou. Docela chápu, že se cítí podvedený, ale věřím, že Ti časem odpustí a vše se vrátí do starých kolejí. Moc to Tobě i Tvému partnerovi přeji. Ano, sex (a nejen sex, ale intimnosti obecně, jako obejmutí či polibek) ve vztahu není všechno, ale vztah obohacují a zkvalitňují. Proto Ti přeji, aby Ti partner nevěru odpustil a žili jste spolu i intimně a vztah Vám vydržel ještě další dlouhá léta.
professional12
Člen skupiny ČEPEK

Ahoj, moc ti děkuji za Tvá krásná slova :) budu moc rád, když zase napíšeš a popovídáme si *bye*