Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Měli jste nějakou sexuální zkušenost s dospělou osobou?

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.

Vyplňuji tuto anketu
19
46%
Ano, s mužem
6
15%
Ano, se ženou
7
17%
Ano, s mužem i ženou
2
5%
Ne, nikdy
6
15%
Ne, ale uvažuji o tom
1
2%

Celkem hlasů: 41
Prim
Na trestné lavici
Varování: 6
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: „Lepší vestoje zemřít než na kolenou žít.“ (Uzbekistánské přísloví)
Dal: 141 poděkování
Dostal: 133 poděkování

Nový příspěvek od Prim »

Tato anketa má za cíl zjistit, kolik z nás (pedofilů) mělo nějakou sexuální zkušenost s dospělou osobou. Nemusíte svou volbu ani komentovat, stačí, když anonymně zahlasujete. Dospělou osobou myslím osobu, která splnila hranici pro legální pohlavní styk - tj. 15 a více let.
Little Hero
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Dal: 4 poděkování
Dostal: 34 poděkování

Re: Měli jste nějakou sexuální zkušenost s dospělou osobou?

Nový příspěvek od Little Hero »

Co znamená ta volba "vyplňuji tuto anketu"?
Prim
Na trestné lavici
Výkřik do tmy: „Lepší vestoje zemřít než na kolenou žít.“ (Uzbekistánské přísloví)

Nový příspěvek od Prim »

To je jen pro informaci, kolik lidí vyplňuje anketu. Nemusíš tak všechny odpovědi sčítat a vidíš to hned.
Fx100d
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 231 poděkování
Dostal: 291 poděkování

Nový příspěvek od Fx100d »

Sertralin píše: sobota 25. 4. 2020, 10:38:43 To je jen pro informaci, kolik lidí vyplňuje anketu. Nemusíš tak všechny odpovědi sčítat a vidíš to hned.
Jenže 1. nemáš jistotu, že tuto možnost všichni vyplní (jak je vidět jeden nevyplnil), 2. počet hlasů vidíš pod anketou, nemusíš nic počítat a obvzlášť, pokud je povolena jen jedna volba. a za 3. to úplně podělá statistiku, takže když chceš vědět třeba kolik procent lidí nemělo žádný sex s dospělou a ani o tom neuvažuje, musíš si to spočítat.

Takže v tom moc smysl nevidím. Je to ale Tvá anketa, tak si jí dělej jak chceš. Já, pokud mě to bude zajímat si procenta přepočítám. Pokud by tam první volba nebyla, nemusel bych nic počítat, jen bych koukl na to číslo u příslušné možnosti. Bylo by to daleko pohodlnější.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Allein
Administrátor
Pohlaví: Žena
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: allein@post.cz
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Dal: 505 poděkování
Dostal: 423 poděkování

Nový příspěvek od Allein »

Upřímně bych doporučila v případě anket s jednou možností odpovědi tu první variantu „vyplňuji anketu“ nedávat, neboť se celkový počet hlasů dá rozpoznat dle celkově naklikaných odpovědí. Naopak teď někdo může někdo zadat místo oné první varianty dvě nějaké jiné, tudíž v tom udělá dost binec.

Nicméně možnost „vyplňuji anketu“ dává logiku u anket, kde je více možností odpovědí, pokud z toho chci dělat statistiku, protože bez této jedné vyplněné odpovědi nevím, kolik lidí anketu vyplnilo (počet hlasů pod anketami s vícero možnostmi totiž neznačí kolik uživatelů dalo hlas, ale kolik hlasů celkově bylo zaklikáno, přičemž jeden uživatel může dát hlasů několik).
Prim
Na trestné lavici

Nový příspěvek od Prim »

Ano, uznávám chybu, jsem hold zvyklý používat jeden a ten samý vzor na vícero anket, takže jsem o tom hlouběji nepřemýšlel. Až bude dostatek hlasů, tak anketu uzavřu a hodím sem výsledky v procentech.
Fx100d
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 231 poděkování
Dostal: 291 poděkování

Nový příspěvek od Fx100d »

Allein píše: sobota 25. 4. 2020, 13:57:19 Nicméně možnost „vyplňuji anketu“ dává logiku u anket, kde je více možností odpovědí, pokud z toho chci dělat ...
Ano, u těch anket, kde je více možností to smysl samozřejmě dává, ale i tak to pak tu statistiku rozhází tak, že musím dopočítávat jednotlivé možnosti, protože možnost "vyplńuji tuto anketu" bude mít logicky 33%, pokud to poctivě všichni zatrhnou a budou povoleny další dvě možnosti. u ještě více možností toto číslo dál klesá. Ono by bylo asi nejlepší, kdyby pod anketou bylo uvedeno kolik lidí hlasovalo a kolik hlasů je celkem. Možná se tato informace do databáze i zapisuje, ale její zobrazení by vyžadovalo další změnu šablony. To samo o sobě by nebyl problém, ale každá tato individuální úprava šablony pak přidělává práci při aktualizacích fóra, při kterých musím myslet na všechny tyto změny a upravit je nebo minimálně vyzkoušet zda po aktualizaci fungují. (v současnosti samozřejmě toto řeší pbd). Pak je tedy otázkou, jestli nám taková úprava stojí za to, aby při aktualizacích bylo více práce nebo ne.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.