Pro všechny pedofilně zaměřené lidi

Reakce a podněty z řad veřejnosti - máte-li názor, myšlenku či nápad, který se týká našeho webu, nezdráhejte se ozvat!
Uživatelský avatar
Rapunzel

Pro všechny pedofilně zaměřené lidi

Nový příspěvek od Rapunzel »

Vážení a drazí,
pohybuji se na webu již pár měsíců, snad dohromady pět, počítám-li i dobu před registrací, a za tento čas jsem poznala několik z vás a hovořila jsem s vámi i v osobních rovinách. Vzhledem k nastavení dnešní společnosti a předsudkům vůči pedofilii se vůbec nedivím, že mnozí končí v depresích a utápějí se nebo se v minulosti utápěli v pocitech marnosti a hrozné sebenenávisti, kdy sami sebe považovali za odpad a totální póvl. Slyšela jsem věty typu „Ale pedofila nemůže mít nikdo doopravdy rád“...a viděla jsem strach svěřit se lidem se svým zaměřením na děti. Ne, nedivím se, ale chci říct jedno – i pedofila někdo může mít skutečně někdo rád, a to hluboce, bez ohledu na jeho orientaci.
Věřím, že rozumným lidem, kteří za to stojí, bude prioritou něco úplně jiného a to povaha, charakter a morální hodnoty daného člověka, nikoliv jeho orientace, kterou si nevybral. Vybíráme si pouze to, jak se k různým životním situacím postavíme a jak je vyřešíme, to nás může činit hodnotnými lidmi, má tedy smysl se snažit a bojovat se svými vnitřními démony. Každá zdolaná překážka nás jako lidi posiluje a zdokonaluje pro zdolávání nástrah v další životní etapě.

Velmi si vážím vás, kteří jste dokázali své vysoké morální hodnoty a dodrželi zásady, překonali sami sebe a dostáli titulu hodnotného a lidsky krásného člověka. Není důvod se nenávidět za pedofilní orientaci, jen proto, že ti neznalí a neinformovaní (případně hloupí a homofóbní) jedinci tvrdí, jak jsou pedofilové odporní a jak je nenávidí. Problém je v nich, nikoliv ve vás. Nejvíce mě samozřejmě „pobaví“, když někteří z řad „okřikovačů“ jsou křiví jak paragraf, sami mají máslo na hlavě, ale dovolí se někoho odsuzovat. K tomu nemám slov.

Ano, i Tebe, i Tebe, koholiv...i vás bude mít nebo má někdo upřímně rád pro vás samotné, pro to, jací jste a věřte, že v žádném případě nejste nic míň než kdokoliv jiný s většinovou orientací. Zasloužíte si lidskou lásku stejně jako kdokoliv jiný, kdo lásku sám nabízí. JSTE PLNOHODNOTNÍ LIDÉ.

Přeji vám v životě spoustu světlých dnů a skvělé nálady, protože nemá smysl se utápět v trápení, život tak dlouhý není a čas běží...A spal v domě bez oken a dveří,
a neviděli ho lidé,
neměli kteří,
znal jen tmu a mráz a chlad,
jenž ho naskrz prožíraly,
můžu já snad zahnat můry,
aby se ho bály?

A tak rovnako já a ve své cele
stavím se do role vyvrhele,
a ďábly navždy, co domy střeží,
proměním v anděly...

...a v pekle sněží.
Uživatelský avatar
professional12
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: CZ
Líbí se mi: Chlapci a muži
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Láska je krásná pokud jsou na ni dva ......
Příspěvky: 22
Dal: 16 poděkování
Dostal: 46 poděkování

Re: Pro všechny pedofilně zaměřené lidi

Nový příspěvek od professional12 »

Velmi krásně jsi to napsala. Bohužel je pravda, že se na nás společnost dívá tak jak nás představují v médiích jako násilníky a vrahy dětí. Všichni víme, že pravý pedofil na XX procent dítěti nikdy neublíží. Opravdu jak píšeš hodně záleží na charakteru člověku. Já jsem udělal u pár lidí coming out asi u 11 a mohu říci, že mě až jejich reakce překvapila.
Objaly mně a řekli, že mě mají rádi takového jaký jsem. Pochopitelně člověk si musí být jistý komu to říká a mít v něm důvěru. Pro mně bude například velmi těžký den 29.6.2020 ten den Já, lékařka a moje maminka budeme mít sezení a budu muset i mamince říci co jsem vlastně zač. Rozhodl jsem se z toho důvodu, že ji velmi trápí a nerozumí tomu proč trpím depresemi, úzkostí měl jsem pokusy o sebevraždu, alkohol..... Mám s mamkou velmi dobrý vztah a po konzultaci s přítelem a doktorkou jsme se rozhodli pro toto.
Myslím si, že to pro ni bude obrovský šok, ale alespoň pochopí mé trápení a myslím si, že to bude pro ni lepší než nevědomost toho co se děje v mé hlavě, že dělám takové věci. Rozhodně mám obrovský strach z její reakce vím, že to bude zpracovávat velmi dlouhou dobu... počítám i s tím, že se ode mně na nějaký čas odmlčí, že mě nepustí si hrát se synovci ... ale přesto doufám v to, že je to moje matka, která mě miluje a jsem její syn.
Rozhodl jsem se to udělat na neutrální půdě sexuologické ambulance, aby lékařka dokázala vysvětlit všechny otázky, které jistě budou padat a vysvětlila to mamce na lékařské úrovni a poté i jako matka matce.
Každý z nás má jistě to trápení, že to nemůže nikomu říci a cítí se jako odpad společnosti. Ale podle své zkušenosti mohu říci, že když jsem to například řekl kamarádce, která měla syna do kterého jsem byl velmi zamilovaný moc dobře to přijala a vůbec mi nezakázala se s ním stýkat naopak jsem byl u nich několikrát týdně a byl jsem šťastný a naplněný jen tím, že se mnou tráví ten kluk čas i když ví co jsem zač. Vždycky mně objal a řekl mám tě rád :) a věřte, že tyto slova jsou nad zlato. Ovšem každý z nás si musí uvědomit jaké hranice jsou pro něj bezpečné, aby druhému nějak neublížil.
Jsem 5 rokem na hormonální léčbě, kterou jsem si dobrovolně vyžádal. I přes všechny ty vedlejší účinky, které léčba má jsem rozhodnutý, že to budu podstupovat dokud mi to tělo dovolí. Ano možná tu budu o pár let méně, ale žiji plnohodnotný život, kdy mě můj mozek tolik neobtěžuje fantazií , která mě vždy naprosto ničila a dostávala až do stavů pokusu o sebevraždu.
O hormonální léčbě bych chtěl hovořit na aktivní fázi projektu parafilik.
Moc rád bych podpořil všechny kdo to mají těžké a snaží se s tím bojovat a nevzdají se a nepodlehnou něčemu co se nesmí. Dítě je přeci dar od boha, který se musí chránit před vším nebezpečným a je naprosto nepřípustné, aby mu někdo ublížil a zkazil život.
Všem co jste zde a nebo sem teprve přijdete moc držím palečky a přeji si, aby jste celý život zůstali v pozici nekriminálního pedofila. A moc děkuji za článek Michaelo od tebe je to strašně krásné slyšet :) jelikož i ty máš doma andílka, kterého si musíš hlídat a chránit a o to je tvůj názor pro mně cennější.
Uživatelský avatar
Rapunzel

Re: Pro všechny pedofilně zaměřené lidi

Nový příspěvek od Rapunzel »

Děkuji Ti za reakci, píšeš to moc hezky a přeji Ti, aby maminka byla co nejvíce v pohodě a přijala Tvou orientaci s nadhledem a pochopením. :) Myslím, že jsi zvolil nejlepší možnou taktiku - říct jí to na půdě sexuologie, kdy se může na všechno doptat a lépe Tě pochopit. Já jako matka můžu říct, že není silnějšího pouta než mezi normální matkou a jejím dítětem, takže pokud máš se svou mámou dobrý vztah, jistě Tě nezavrhne a bude se Tě snažit podpořit. Moc Ti fandím, dej pak vědět, jak to dopadlo! Máma si jistě zaslouží znát pravdu, protože o Tebe má strach a starosti.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1073
Dal: 399 poděkování
Dostal: 730 poděkování

Re: Pro všechny pedofilně zaměřené lidi

Nový příspěvek od Fx100d »

professional12 píše: středa 6. 5. 2020, 17:03:06 Pro mně bude například velmi těžký den 29.6.2020 ten den Já, lékařka a moje maminka budeme mít sezení a budu muset i mamince říci co jsem vlastně zač...
Rád bych Tě podpořil, protože svěřit se mamce je jedna z těch nejtěžších věcí, kterou jsem kdy udělal. Držím Ti palce, aby to dopadlo tak dobře, jako tmu bylo u mě. Mamka z toho nebyla samozřejmě nějak nadšená a nejakou dobu jí trvalo, než to zpracovala, ale nepřerušila se mnou kontakt, ani mi nebránila v kontaktu s dětmi. Pokud si chceš přečíst, jak to u mě probíhalo, můžeš na http://www.fx100d.cz/ma_zpoved/5/. Je to sice celkem stručný popis, ale snad Ti dodá odvahu. Mamka se později i smířila s tím, že jezdím za svou tehdejší láskou a zvykla si i na to, že jí občas mám i na víkend i s jejími sestrami. Občas mi pak i trochu pomhla, nebo poradila, když byl nějaký problém, například když bylo někomu z dětí špatně a pod.

Držím všechny palce, které mám. ;)
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
301
Registrovaný uživatel
Bydliště: Olomouc
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Nechceme aby nás všichni litovali. Bolest patří k životu. Učí nás, chrání nás a ukazuje nám správný směr. Ačkoliv se nám děti líbí :'( , tak ten kdo dává naším rtům úsměv tak dává našemu srdci život :) . V tomto světě existuje silné štěstí: milovat a být milován.Každý život je těžký a každý z nás dostal lekce přesně na míru. Proto neodsuzuj druhé, protože nikdy nevíš s čím si prošli.

Jsem člověk, který když dělá něco pro děti nebo se s nima kamarádí tak jim dává i svůj čas. Největší dárek, který můžeš někomu dát, je tvůj čas, protože když někomu daruješ svůj čas, daruješ mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíš.

At už člověk potká skvělou partnerku... nebo dítě či někoho kdo se nám líbí, tak v životě nepotkáváme lidi jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.

Mám rád lidi, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat. Kráčí tiše a směle životem a zvedají ty kteří jsou se svojí orientací na dně svých sil.
Příspěvky: 122
Dal: 11 poděkování
Dostal: 132 poděkování

Re: Pro všechny pedofilně zaměřené lidi

Nový příspěvek od 301 »

Ahoj. Je to opravdu pěkný a pravdivý text, u kterého je vidět že to píše rozumný člověk:) Kdybych tě znal v realu osobně, tak bych i dokonce uvažoval nad svěřením. A to patřím k těm pedofilům o kterých to nikdo neví.
Ano je pravda že to je někdy těžké a komplikuje to život, ale snažíme se s tím normálně žít a dělat prospěšné věci a být hodní a srdeční lidé kteří si zaslouží úctu. Většina z nás má tlak v hrudi už když by to ze sebe měl vymáčknout před někým, ale škoda že takových lidí není víc *huu*

Jsi opravdu fajn a s tímto tě obdivuji.
Uživatelský avatar
Rapunzel

Re: Pro všechny pedofilně zaměřené lidi

Nový příspěvek od Rapunzel »

301 píše: čtvrtek 7. 5. 2020, 22:03:08 Ahoj. Je to opravdu pěkný a pravdivý text, u kterého je vidět že to píše rozumný člověk:) Kdybych tě znal v realu osobně, tak bych i dokonce uvažoval nad svěřením. A to patřím k těm pedofilům o kterých to nikdo neví.
Ano je pravda že to je někdy těžké a komplikuje to život, ale snažíme se s tím normálně žít a dělat prospěšné věci a být hodní a srdeční lidé kteří si zaslouží úctu. Většina z nás má tlak v hrudi už když by to ze sebe měl vymáčknout před někým, ale škoda že takových lidí není víc *huu*

Jsi opravdu fajn a s tímto tě obdivuji.

Děkuji za obrovskou poklonu, já se skutečně snažím nikoho neodsuzovat, a hlavně ne za to, za co dotyčný vážně nemůže a musí s tím žít a srovnávat se. Samozřejmě, že každý slušný člověk si zaslouží úctu a ne kopance. Kdybys chtěl si psát a povídat si, můžeš mě i kontaktovat na mailu [odstraněno] :)