Anonym na chatu 29.2.2020

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Anonym na chatu 29.2.2020

Nový příspěvek od Kasz »

V logu chatu jsem nalezl včerejší i dnešní BAN nějakého anonyma. Protože spolu souvisí a dotyčný se identifikoval nějakým nickem, uvádím zde jeho zprávy, také pro ostatní, aby věděli, co zde určitě netolerujeme.

2020-02-29 21:57:18 Anonym825 Jsem Kůň z [název webu odstraněn]
2020-02-29 22:05:50 Anonym825 téhle bych počůral vlásky *girl_in_love* http://3.bp.blogspot.com/_y6_Rn-KdZ_g/TJxtKG1UUTI/AAAAAAAAADg/1MZ_t3-OlsY/s1600/cute+girl2.jpg
2020-02-29 22:07:03 Fx100d 30001/1/0/Nevhodné komentáře k fotkám

2020-03-01 14:47:15 Guest960 → Fx100d Nazdar zmrde to tys mě včera vykopnul za píč.ovinu? Doufám že chcípneš ve spánku na infarkt. Tento chat je na hov,no. Vzpamatuj se.
2020-03-01 14:48:28 Fx100d 30005/1/0/Vulgarity
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne pondělí 7. 12. 2020, 23:22:49, celkem upraveno 1 x.
Důvod: název webu odstraněn
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5290
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2124 poděkování

Re: Anonym na chatu 29.2.2020

Nový příspěvek od Cykle02 »

Doufám že před banem se to řešilo nejdřív domluvou. Každý hned nemusí zvládnout tady ten "kostelní" režim. Takhle si kazíme možnosti mít pozitivní vliv lidi kteří to možná potřebují obzvlášť, a ještě je zaženeme do hlubšího undergroundu.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anonym na chatu 29.2.2020

Nový příspěvek od Kasz »

I BAN je forma zpětné vazby. Pokud přijde člověk na chat a napíše jako jednu z prvních vět tohle, tak podle mě je BAN na místě. Aspoň si to uvědomí. A pokud si to neuvědomí a přijde podruhé a osloví člověka tak, jako to udělal dotyčný anonym, pak to jen podtrhuje, že ten prvotní BAN byl zcela na místě. To není žádný "kostelní" režim.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 5):
Hebeš, Marco Freeman, Zappart, Fx100d, podivin
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Zappart
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 36
Kontakt: telegram: @poutnick
Příspěvky: 169
Dal: 860 poděkování
Dostal: 160 poděkování

Re: Anonym na chatu 29.2.2020

Nový příspěvek od Zappart »

Taky jsem včera debatoval s FX100d, že ho nemusel hned vyhazovat, sám jsem mu nestačil odpovědět, aby si před vstupem přečetl pravidla, ale to jsem to, co napsal, asi neviděl celé. Navíc, každý před vstupem souhlasí s pravidly a má možnost (na jiných webech povinnost) si je přečíst. Že je Kůň nečetl, nebo je nechápe, je jeho problém. A pokud se mu tento chat zdá tak jak říká, proč na něj šel?
Nelíbí se mi, že nemůžu na chatu víc vtipkovat v souvislosti s naší orientací, ale tohle bylo i na mně moc. Svoje vlastní hnusné představy si vždy nechávám pro sebe.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zappart za příspěvek:
Fx100d
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1584
Dal: 1811 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Anonym na chatu 29.2.2020

Nový příspěvek od podivin »

Kasz píše: neděle 1. 3. 2020, 19:31:04 2020-02-29 21:57:18 Anonym825 Jsem Kůň z [název webu odstraněn]
2020-03-01 14:47:15 Guest960 → Fx100d Tento chat je na hov,no.
Já jen nechápu, proč leze sem na chat, když je na ... a nejde si na chat na [název webu odstraněn]??? Nešlo by na logovací stránku chatu připsat něco jako "pokud se vám nelíbí pravidla tohoto chatu, jděte na chat někam jinam, kde vám budou nevhodné chování tolerovat"? Vždyť je nikdo nenutí sem chodit a dodržovat pravidla.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne pondělí 7. 12. 2020, 23:32:32, celkem upraveno 2 x.
Důvod: název webu odstraněn
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Anonym na chatu 29.2.2020

Nový příspěvek od MR_Xguard »

podivin píše: pondělí 2. 3. 2020, 18:33:53
Kasz píše: neděle 1. 3. 2020, 19:31:04 2020-02-29 21:57:18 Anonym825 Jsem Kůň z [název webu odstraněn]
2020-03-01 14:47:15 Guest960 → Fx100d Tento chat je na hov,no.
Já jen nechápu, proč leze sem na chat, když je na ... a nejde si na chat na [název webu odstraněn]??? Nešlo by na logovací stránku chatu připsat něco jako "pokud se vám nelíbí pravidla tohoto chatu, jděte na chat někam jinam, kde vám budou nevhodné chování tolerovat"? Vždyť je nikdo nenutí sem chodit a dodržovat pravidla.
Protože přesně tohle chtěl sdělit. Je to provokatér. Nic víc.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne pondělí 7. 12. 2020, 23:22:13, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi MR_Xguard za příspěvek:
Zappart
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů