Nebezpečí v síti – dokážete ochránit své děti? (Alza.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6463
Dal: 1584 poděkování
Dostal: 3493 poděkování

Nebezpečí v síti – dokážete ochránit své děti? (Alza.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Alza.cz už také píše články, ale teda z poslední doby je snad jediná, kdo použil pojem pedofilie v nesprávném významu. Nechce jim někdo napsat? Třeba Cykle? Zde uvádím nikoliv plný text, protože článek je příliš rozsáhlý a značně strukturovaný, ale alespoň pasáž, která se týká onoho nesprávného použití pojmu:


26. února 2020

(...)

Nabídka sexuálních služeb za úplatu není neobvyklá. Pro děti může být velmi lákavý právě vysoký výdělek, proto by měly být poučeny o nebezpečí pedofilie či prostituce prostřednictvím internetu.

(...)Alza.cz by měla být nejdříve poučená o tom, co je to pedofilie. A teprve pak by měla psát články. Ale ono stačí jim napsat, ať nahradí spojení "nebezpečí pedofilie" za "nebezpečí pohlavního zneužívání". A pokud to změní, vše bude, jak má být. V článku totiž žádná jiná zmínka o pedofilii nebo pedofilech není.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙