Webarchiv na FB

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6364
Dal: 1528 poděkování
Dostal: 3410 poděkování

Webarchiv na FB

Nový příspěvek od Kasz »

Narazil jsem na příspěvek nějakého uživatele na stránce Webarchivu Národní knihovny ČR, který se tam diví, jaktože archivují i pedofily:

Proc ARCHIVUJETE PEDOFILY ???? (Lorenc Tatínek Drevenka)

Webarchiv odpověděl velmi pěkně:

WA:
Pěkný den,
děkujeme za dotaz. Podobně jako zahraniční národní archivy, archivujeme i my český web v celé šíři z archivačních a konzervačních důvodů: https://www.webarchiv.cz/static/www/download/collection-policy-2017.pdf
Děkujeme a přejeme pohodový den
Webarchiv


LTD:
A proc zrovna "archivujete" ty hnusacke zvrhliky pedofily ?? Kolik vam za tu "archivaci" pedofilove plati nebo to delate jen proto, ze jste jejich sympatizanti a mozna i clenove CEPEKu ???

WA:
Krásný den,
jak jsme již odpověděli výše, archivujeme celý český internet - a třebaže nemusíme s obsahem, který takto uchováváme souhlasit, pro budoucí generace se jej snažíme zachovat v maximální šíři. Podobně jako fungují třeba i knižní archivy, které uchovávají veškerou literaturu bez jakékoli cenzury.
Archivace je zcela bezplatná.
Přejeme pohodový den


LTD:
To jako chcete rici, ze archivujete i pedofilni veby ?? Pak jste povinni toto oznamit policii, pedofilie je trestny cin a pokud toto neoznamite tak jste spolupachatele. Hezke sny
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙