Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Via Ultima - BAN uživatele

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 6006
Dal: 1183 poděkování
Dostal: 2949 poděkování

Via Ultima - BAN uživatele

Nový příspěvek od Kasz »

Uživatel Via Ultima byl zabanován na měsíc z důvodu nevhodného příspěvku na fóru (zřejmě zaslání odkazu na legální pornografii s dospělými - ještě ověříme). Jeho příspěvek byl odstraněn. Zatím nevím, co se dělo na chatu, ale tam asi taky odcházel s nepořízenou, proto si nejspíš stěžoval i zde na fóru.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 863
Dal: 257 poděkování
Dostal: 453 poděkování

Via Ultima - permanentní ban

Nový příspěvek od Fx100d »

Za opakované nevhodné komentáře k fotografiím byl dnes tomuto uživateli udělen permanentní BAN na celém webu. Byl několikrát upozorněn a přes to neustále dělá stejné prohřešky.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.