Slovenský gynekolog měl zneužívat nezletilé děti. S jednou dívkou má potomka (Novinky.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 4024
Dal: 390 poděkování
Dostal: 1689 poděkování

Slovenský gynekolog měl zneužívat nezletilé děti. S jednou dívkou má potomka (Novinky.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Slovenská policie vyšetřuje případ sexuálního zneužívání nezletilých. Podle televize Markíza měl gynekolog z Piešťan zneužívat nejen dívky, ale i chlapce. Se čtrnáctiletou dívkou má podle televize devítiměsíční dítě.

Televize informovala, že gynekolog pracoval v piešťanské nemocnici rok a polici shromažďovala informace k případu několik měsíců. „Bylo vzneseno obvinění proti jedné osobě,” uvedla trenčínská policejní mluvčí Danka Adamíková. „Vzhledem k citlivosti případu se nebudeme blíže vyjadřovat,” dodala.

Podle Markízy je gynekolog obviněný z trestného činu zneužívání a ohrožování mravní výchovy mládeže. „Měl sexuálně zneužívat dvanáctileté a třináctileté dívky, a dokonce i nezletilé chlapce. Setkávat se měli ve městě Myjava, odkud lékař pochází,” uvedla televize.

Lékař na telefonáty novinářů nereagoval. Ředitel nemocnice o obvinění neví.

Markíza uvedla, že gynekolog má mít dítě se čtrnáctiletou dívkou. „Dítě má údajně už devět měsíců,” tvrdí televize. Matka dívky připustila, že její dcera lékaře sama vyhledávala. Nyní žije s dítětem v centru pro děti a rodiny.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?