Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Vylákal z dívek nahé fotky, jednu z nich pak měl v autě znásilnit (Novinky.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 1905
Dal: 380 poděkování
Dostal: 918 poděkování

Vylákal z dívek nahé fotky, jednu z nich pak měl v autě znásilnit (Novinky.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Až na dvanáct let může skončit ve vězení Jiří Pluhař (42) z Chebska, který podle státního zástupce v několika případech vylákal přes sociální síť Facebook od dívek mladších patnácti let jejich nahé fotografie. Jednu ze školaček pak měl znásilnit.

Obžalovaný muž se v pondělí u Krajského soudu v Plzni doznal pouze k fotografiím s tím, že udělal chybu a zašel za hranu. K údajnému znásilnění prohlásil, že šlo o dobrovolný sex.

První dvě dívky Pluhař kontaktoval před osmi lety. „Využil jejich naivity a později pod pohrůžkou, že snímky pošle jejich rodičům, z nich vymámil další fotografie v sexuálně vyzývavých pozicích,“ uvedl státní zástupce.

Celkem vylákal v období od září 2012 do ledna 2015 od tří školaček desítky lechtivých fotek. Podle obžaloby pak dvě dívky z této trojice znovu oslovil v roce 2018, kdy po nich požadoval další erotické fotografie s tím, že pokud je nedostane, pošle do světa jejich předchozí snímky.

Když to dívky odmítly, zveřejnil jejich původní fotky z let 2012 a 2014 na webových stránkách s erotickou tematikou a odkaz na ně pak poslal jejich otci a babičce.

Ze spisu dále plyne, že obžalovaný v průběhu roku 2015 jednu z dívek vylákal na schůzku, kde jí slíbil, že její nahé fotky smaže, pokud s ním bude mít pohlavní styk.

„Když poškozená odmítla, chytil ji za vlasy a přinutil k orálnímu sexu, přičemž ji celou dobu držel za krk. Následně dívku svlékl a vykonal na ní soulož s vyvrcholením na její břicho,“ stojí v obvinění. Soud bude pokračovat výpověďmi svědků.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 1905
Dal: 380 poděkování
Dostal: 918 poděkování

Re: Vylákal z dívek nahé fotky, jednu z nich pak měl v autě znásilnit (Novinky.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Sexuologická léčba a podmínka. Tak rozhodl Krajský soud v Plzni v případu dvaačtyřicetiletého muže obžalovaného ze sexuálního nátlaku. Ten podle spisu vydíral přes Facebooku dvě nezletilé a jednu neplnoletou dívku. Požadoval po nich fotografie ve spodním prádle i bez něj. Muž byl zproštěn obžaloby za znásilnění jedné z dívek.

„Obžalovaný byl uznán vinným ze zločinu sexuálního nátlaku. Odsuzuje se k tříletému trestu s odkladem na pět let. Dále bude pod dohledem a je mu nařízena ambulantní sexuologická léčba,“ sdělil dnes soudce Přemysl Špicar.

Dodal, že polehčující okolností Jiřímu P. bylo to, že se k sexuálnímu nátlaku přiznal.

Muž z Plzeňského kraje byl také obžalovaný ze znásilnění jedné ze zmíněných dívek, to už ale bylo později, kdy byla mladistvá. Obvinění byl dnes zproštěn, protože se nedalo prokázat, že k násilí skutečně došlo.

Podle soudce byly ve výpovědích Jiřího P. a dívky veliké rozpory. Navíc dívka má podle něj sklony k dramatizaci a ke zkreslování skutečností.

Rozsudek není pravomocný. Státní zástupce ihned v soudní síni řekl, že se proti verdiktu odvolá. Advokát obžalovaného naopak podmíněný trest přijal s tím, že děkuje za korektní a objektivní vedení případu.

Vše začalo v roce 2012, kdy muž začal útočit na Facebooku na čtrnáctiletou dívku. Vyhrožoval jí, že profilovou fotografii, na které má nevhodně velký výstřih, zašle jejím rodičům. Dodal, že to neudělá, když mu dívka pošle foto ve spodním prádle. Čtrnáctiletá dívka to z obavy před splněním výhrůžky učinila.

Fotku s nevhodným výstřihem pošlu rodičům, vyhrožoval

Jiří P. pak začal vydírat i její stejně starou sestru. Tentokrát už chtěl fotky bez oblečení. Ze stejné obavy mu je sestra také zaslala.

Podle spisu o dva roky později jednu ze sester vylákal na místo kousek od jejich bydliště se slibem, že pokud s ním bude mít pohlavní styk, fotografie smaže. Podle obžaloby věděl, že dívka je neplnoletá.

Dívka u výslechu sdělila, že se na místo dostavila, ale styk odmítla. Obžalovaný ji tedy měl chytit zezadu za vlasy, strhl ji do zavazadlového prostoru auta, povalil ji, přitiskl její hlavu ke svému přirození a nutil ji provádět orální sex.

Celou dobu ji měl také držet za krk, pak jí svlékl tepláky a tílko, druhou rukou ji stále přidržoval za krk a znásilnil ji, ačkoli se dívka snažila bránit.

Toto se ale u soudu nakonec nepotvrdilo.

Sestry násilník obtěžoval ještě v roce 2018, chtěl po nich další nahé fotografie, opět hrozil zveřejněním snímků na internetu a že je pošle příbuzným.

Fotky dívek poslal jejich otci i babičce

Když jeho požadavkům sestry nevyhověly, zveřejnil jejich fotografie na několika internetových serverech, na nichž je možné sdílet soubory. Dále odkaz na fotografie poslal příteli jedné z dívek, otci obou sester a jejich babičce.

Nakonec údajně znásilněná dívka podala trestní oznámení. Dodnes trpí psychickými problémy, kvůli kterým musela vyhledat lékaře.

Na přelomu roku 2014 a 2015 vydíral další sedmnáctiletou dívku, z které také vylákal nahé fotografie.

Klinický psychiatr Petr Weiss v roli soudního znalce uvedl, že u obžalovaného nezjistil žádnou duševní chorobu, trpí ale poruchou osobnosti v podobě asociálních projevů. Odhalil u něj také sadismus.

Jiří P. se hájil tím, že fotografie sester před jejich oslovením našel na internetové seznamce, kde je podmínkou účasti zletilost. Sexuální styk nebyl podle něj vynucený.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?