Dívka se ubránila pedofilovi koloběžkou, vyklubal se z něj policista (iDnes.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 4910
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Dívka se ubránila pedofilovi koloběžkou, vyklubal se z něj policista (iDnes.cz)

Nový příspěvek od Cykle02 »


Jedenáctiletá dívka se v Moskvě ubránila útoku pedofila, když ho udeřila koloběžkou do genitálií. Pachatel ale před příjezdem policie zmizel. Vyšetřovatelé ho později odhalili pomocí záběrů z bezpečnostních kamer a zjistili, že jde o policistu z ruského ministerstva vnitra. Ruský soud nyní poslal pachatele na šest let za mříže.

Podle magazínu Newsweek se útok odehrál v září 2018, pachatele se však podařilo usvědčit až nyní. Jedenáctiletá dívka byla v den útoku venku na procházce se svými kamarády, ze které později zamířila sama domů.
Když přicházela ke vchodu do bytového domu, oslovil ji neznámý muž, který s ní prošel dovnitř až k výtahu. Tam si podle ruského listu Moscow Komsomolets spustil kalhoty a pokusil se dívku násilím zatlačit dovnitř.

Děvče ale v rukou drželo koloběžku, napřáhlo se a zaskočeného útočníka s ní vší silou udeřilo do genitálií. Muž se okamžitě skácel v bolestech na podlahu. Dívka momentu využila, zavřela dveře výtahu a dojela do svého bytu, kde všechno vylíčila matce, která zavolala policii.

Vzhledem k tomu, že pachatel z místa zmizel ještě před příjezdem strážníků, začalo vyšetřování. Policii se ale nakonec prostřednictvím záznamů z bezpečnostních kamer v okolí podařilo útočníka vystopovat.

Identifikovala ho jako policistu pracujícího na ruském ministerstvu vnitra, kde měl na starost dohled nad veřejným pořádkem při hromadných akcích. Ve vazbě nicméně pachatel tvrdil, že se u vchodu do dívčina domu nacházel náhodou, protože si tam chtěl pouze odskočit na malou.

Pořízené záběry ale dokazují, že muž prošel hned kolem několika vchodů do domu, než se zastavil právě u toho, kde zahlédl dívku. Ruský soud nyní muže za pokus o sexuální zneužití poslal na šest let do trestanecké kolonie.

Ministerstvo vnitra uvedlo, že policistu ještě před odsouzením ze svých služeb propustilo. „Zaměstnance jsme propustili, protože spáchal čin, který není v souladu se zásadou cti a důstojnosti našich pracovníků,“ uvedlo ministerstvo v prohlášení.


Autor: dtt
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 9. 2. 2020, 21:45:07, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nadpis do H2 + do nadpisu uvést zdroj a vést ho jako odkaz na původní článek.
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?