Fushigi na Melmo / Marvelous Melmo (1971, TV seriál)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
NemesisPri
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 56
Dal: 6 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Fushigi na Melmo / Marvelous Melmo (1971, TV seriál)

Nový příspěvek od NemesisPri »

Fushigi na Melmo / Marvelous Melmo

Fushigi na Melmo je příběh o devitileté dívce jménem Melmo, která má dva mladší bratry, bohužel jejich matka umře při cestě domů z práce a jejich teta je zlá žena. Melmo dostává možnost jak žít se svými bratry, když se zjeví duch její matky a dá jí sklenici plné bonbonů, ty jí můžou nechat o deset let vyrůst nebo naopak. Melmo to začne využívat, aby zjistila jaký je život i mezi dospělými.

Příběh pochází od autora Tezuka Osamu, který vytvořil i Astro boye. Příběh byl vlastně udělan pro děti, aby je naučil jak se dostat do světa dospělých, samozřejmě je to skrz Melmo. Jedna se tedy jak o anime tak mangu. Manga (předloha) pochází z roku 1969 a anime začalo vycházet v roce 1971.

ČSFD

Obrázek