U kulatého stolu | Martin Kožíšek: Na schůzku s Benem Cristovaem přišel kanibal (Youtube)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Tori
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 40
Dal: 42 poděkování
Dostal: 30 poděkování

U kulatého stolu | Martin Kožíšek: Na schůzku s Benem Cristovaem přišel kanibal (Youtube)

Nový příspěvek od Tori »


Rozhovor s Martinem Kožíškem od autorů pořadu Černota. Probírají projekty Seznamu, Černotu, sexuální predátory, dětskou prostituci a jiné podobné témata. V 55 minutě se zmiňuje i ČEPEK a jeden se pozastavuje nad tím, že na webu je návod, jak se vyhnout vězení, když už je policie chytí.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6508
Dal: 1648 poděkování
Dostal: 3535 poděkování

Re: U kulatého stolu | Martin Kožíšek: Na schůzku s Benem Cristovaem přišel kanibal (Youtube)

Nový příspěvek od Kasz »

V admin týmu jsme marně přemýšleli, kde je nějaký "návod, jak se vyhnout vězení". Sepsal jsem proto následující text a zaslal jej autorům videa. Chcete-li, můžete daný text vložit do komentáře pod videem:

Dobrý den,
chtěl bych zareagovat na rozhovor, který jste vedli s Martinem Kožíškem a který je k zobrazení od 8. 1. 2020 na Youtube.

V rozhovoru zmiňujete, že na našich webových stránkách se nachází návod, jak se vyhnout vězení (příslušná pasáž videa začíná v 56. minutě). Po shlédnutí videa v našem administrátorském týmu vyvstala otázka, kde se na našich stránkách mohou takové návody nacházet, jelikož o takových návodech nic nevíme.

Naše stránky mají za hlavní cíl pomoc lidem, kterým se líbí děti. K tomuto účelu provozujeme též fórum a chat a domluvili jsme spolupráci se sexuology, kteří bezplatně odpovídají v naší jediné anonymní sexuologické poradně v ČR a SR. Spolupracujeme s Národním ústavem duševního zdraví, který pod vedením Mgr. Kateřiny Klapilové nyní spouští preventivní projekt Parafilik. Z finančních příspěvků, které nám zasílají naši členové či příznivci, jsme v minulém roce podpořili částkou 15 tisíc Kč dokument Víta Klusáka a Báry Chalupové o predátorech s názvem V síti, protože problematiku, kteoru zobrazuje, považujeme za závažnou, a kromě toho, stejně jako pan Kožíšek, vysvětlují a také striktně oddělují predátory od pedofilů a vysvětlují korektně, jaký je mezi těmito pojmy rozdíl.

Mezi články, které se nacházejí na našem webu, jsou i zkušenosti člověka, který zneužíval děti, za což byl odsouzen a potrestán pobytem ve vězení. Sám sepsal jakýsi "příběh" toho, jak to probíhalo, a jestli někde v tomto příběhu uvádí, že by možná bývalo lepší něco říct jinak nebo neříct ať už v přípravném řízení nebo u soudu - takovou službu přece poskytuje jakýkoliv advokát, který obviněnému radí, jak se chovat, zda a co vypovídat nebo zda raději nevypovídat. To je nezadatelné právo kteréhokoliv obviněného: "Máte právo nevypovídat." Články tohoto člověka jako celek mají za cíl přiblížit jiným pedofilům, jaký je průběh toho, když dojde k zatčení za zneužívání dětí. Může to na ně působit preventivně, aby věděli, o co "přicházejí", pokud svým "tužbám" odolávají, ale zároveň mohou pomoci člověku, který už spáchal nějaký delikt, na který se přišlo, a plánuje sebevraždu jenom proto, že se bojí, co nastane ve vězení, aby viděl, že to zase nemusí být tak hrozné.

Celý web má zkrátka za cíl pomoci pedofilům k tomu, aby děti nezneužívali. A vy ve videu zmíníte něco, co ani na našem webu není psáno. Žádný článek s názvem "Návod, jak se vyhnout vězení" s popisy toho, co dělat, aby se nějaký pachatel trestného činu zneužití dítěte vyhnul vězení, na našem webu není. Pokud ano, poprosím o zaslání odkazu, protože naším cílem rozhodně není pomáhat pachatelům skutků, při kterých bylo ublíženo dětem, vyhýbání se zodpovědnosti a vyhýbání se spravedlivému potrestání.

Ale i kdyby tam takový článek někde byl - jenom proto, že jsme pedofilové, jsme "utlačovaná" skupina, které jsou některými lidmi upírána i ta nejzákladnější lidská práva typu "máte právo nevypovídat a máte právo poradit se s advokátem nebo na webu pro pedofily, jak se chovat, abyste si u soudu zbytečně nepřitížili"?

Bylo vidět, že pan Kožíšek je poměrně v obraze a musel Vaše slova uvádět na pravou míru.

Byli bychom rádi, kdyby případně nějaký další rozhovor s kýmkoliv dalším o nás a naší komunitě byl veden z Vaší strany v objektivnějším duchu.

S pozdravem

Petr Kasz, administrátor www.pedofilie-info.cz
heterosexuální pedofil a učitel na základní škole
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: U kulatého stolu | Martin Kožíšek: Na schůzku s Benem Cristovaem přišel kanibal (Youtube)

Nový příspěvek od Hebeš »

Právě o tom Kubovi rád píšu, aby lidé věděli, jak zneužívače dětí naprosto změnilo to, že se dostal mezi ostatní pedofily a napravil se.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3144
Dal: 11 poděkování
Dostal: 498 poděkování

Re: U kulatého stolu | Martin Kožíšek: Na schůzku s Benem Cristovaem přišel kanibal (Youtube)

Nový příspěvek od Jednorozec »

A namáhal se vůbec odpovědět?
"když vymyslíš způsob jak někoho odhalit tak oni tam vymejšlej způsob jak tomu bránit aby se to nestalo"
Tím myslel jako co??