Smazaný příspěvek

Reakce a podněty z řad veřejnosti - máte-li názor, myšlenku či nápad, který se týká našeho webu, nezdráhejte se ozvat!
Uživatelský avatar
Majkl

Smazaný příspěvek

Nový příspěvek od Majkl »

Dva dny nazpátek jsem napsal příspěvek zde a ještě nebyl zveřejněn? Má to nějaký důvod?

https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=37&t=7332
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6511
Dal: 1649 poděkování
Dostal: 3535 poděkování

Re: Smazaný příspěvek

Nový příspěvek od Kasz »

Ahoj Majkle, tvůj příspěvek nebyl schválen z toho důvodu, že jsi v něm v podstatě obhajoval sexuální aktivity s dětmi a omlouval pachatele souvisejících trestných činů. Asi by se dal schválit s tím, že bychom na něj reagovali, ale v podstatě naše postoje lze nalézt i jinde na fóru.

Nemáme však zájem na tom, aby naše fórum sloužilo pro obhajobu sexuálních aktivit dětí s dospělými a pachatelů trestných činů páchaných na dětech, proto také máme v pravidlech bod 3b):

"3) Na celém webu je zakázáno neslušné chování a jednání. Proto je zde zakázáno: b) psát příspěvky, které mohou mít negativní vliv na příchozí pedofily. Mezi tyto příspěvky se počítají například příspěvky, které:
* obhajují sexuální aktivity s dětmi nebo jinak vzbuzují dojem, že sexuální aktivity dětem nemohou ublížit či jsou v pořádku;
* obhajují pachatele trestných činů, a to především sexuálních trestných činů páchaných na dětech, a bagatelizují následky těchto činů;
"


Proto jsme se nakonec rozhodli tvůj příspěvek neschválit.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙