Smrt pedofila ve snu (Gregor)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Gregor

Smrt pedofila ve snu (Gregor)

Nový příspěvek od Gregor »

Smrt pedofila ve snu - dotaz v poradně
Gregor píše:Dobrý den, chtěl bych zjistit, proč se mi tohle všechno děje a jestli si to zasloužím.

Delší dobu přemýšlím o sebevraždě částečně i v souvislosti s pedofilí. Navíc nejsem v kontaktu s dětmi, což mě dost trápí. Připadám si velmi osamělý. Nemám činnost, která by mě naplňovala, postrádám smysl života. Zdraví mám ne příliš dobré. Nenávidím sám sebe a vyčítám si, že se mi líbí děti.<!--more--> Nikdy bych nikomu neublížil kromě sebe. Ale je to komplikované, některé dny docela ujdou a jiné přemýšlím o tom, že by bylo nejlepší to celé skoncovat, jenže mám z toho strach. Navíc je to definitivní konec a bojím se toho, že bych tuto možnost zvolil příliš brzy a nerozvážně. Chci věřit tomu, že se v budoucnu něco zlepší, ale už mi dochází trpělivost i naděje.

Také se mi zdají sny o vlastní smrti a já nevím, jak si to vysvětlit. Zrovna včera jsem měl živý sen, kde jsem byl v roli pozorovatele. V tom snu jsem přistoupil k desce, kde bylo nějaké tělo zabalené do mnoha vrstev potravinové fólie. Když jsem ji roztrhal, tak jsem spatřil svou vlastní mrtvolu. Okamžitě mnou projela obrovská vlna strachu, chvíli poté jsem se probudil. Přemýšlím o tom, jaké kroky bych měl učinit, aby se toto nestalo realitou.

Možná je toto pro práci psychologa, ale málokdo by mě pochopil i s tou ohavnou nálepkou pedofila. Nejraději bych se narodil jako někdo jiný a žil život někoho jiného. Připadám si velmi zranitelný a psychicky slabý. Nedokážu řešit problémy, utíkám od nich.

Zdraví Gregor
Kateřina Klapilová odpovídá:

Milý Gregore

velmi děkuji za důvěru, je dobře, že jste se odhodlal se s tímto svým problémem svěřit. Je-li vaše sexualita, jak píšete, pedofilně orientována, vaše pocity jsou zcela pochopitelné. Není lehké se s takovým nastavením vyrovnat, nicméně je opravdu spousta lidí, kteří to dokázali a našli si svou spokojenou cestu životem. Neházela bych rozhodně flintu do žita.

Jestli to dobře chápu, byl velmi živý sen o vaší smrti důvodem, proč jste se odhodlal napsat, zřejmě Vás velmi rozrušil. Sny jsou sny, a objevuje se v nich bud co se nám stalo, nebo o čem často přemýšlíme, nebo něco co zobrazuje naše pocity a strachy. Jsou skvělým nástrojem, jak se dostat ke svému nitru a jak s ním pracovat, a dobrý psycholog či psychoterapeut by Vám s tím jistě pomohl. Nemohu Vám nikoho doporučit, protože neznám vaše bydliště, ale na vašem místě bych se pokusila najít si dobře hodnoceného psychologa se zkušeností s prací se sexuologickými pacienty ve vašem okolí. Je možno např. využít reference členů ČEPEKU. Dále, na Národním Ústavu Duševního Zdraví budeme do 2 měsíců otevírat on-line poradnu pro parafilní osoby a v září 2020 poté anonymní podpůrné a terapeutické služby. Bude-li to pro vás vhodné a dostupné přihlašte klidně již ted na [email protected]

Držím Vám pěsti při zvládání Vaší sexuality

Katerina Klapilova, Ph.D.

MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

pedofilie není důvod k sebevraždě. Být pedofilem není důvod nenávidět se. Víte, každý máme nějaký hendikep, resp. hendikepy. Každý člověk se musí nějak vyrovnat právě s tím svým - svými. U Vás to je pedofilie. Zdaleka to není to nejhorší, co člověka může v sexuální oblasti potkat. Je třeba si s tím zařídit život tak, aby stál zato žít jej. To ale nevyřídíme jedním emailem.

Krom toho je z Vašeho dopisu jasné, že trpíte těžkou depresí, kterou je nutné léčit mediakmentosně. Proto musíte co nejdříve navštívit psychiatra, aby Vám ordinoval antidepresiva. Deprese je ze všech duševních poruch nejlépe léčitelná. Je to porucha chemismu v mozku a proto se musí léčit chemicky, antidepresivy.

Nicméně souvislost s pedofilií je ve Vašem případě asi také podstatná. Proto byste potřeboval rovněž konzultaci u sexuologa.

Nabízím Vám návštěvu mé ordinace na Sexuologickém ústavu v Praze, Ke Karlovu 11, Praha 2. Bylo by to možné po 1.3.2020, do té doby jsem mimo. Objednal byste se v recepci u sestry na č. 22496 5247. Budu tam ale až po tom 1. březnu, takže psychiatra navštivte dříve. Nakonec se mu s pedofilií svěřovat nemusíte, stačí uvézt pocit osamělosti a sebevražedné tendence. S tou pedofilií bychom vylezli na světlo až po konzultaci u mne.

Nevím, kde bydlíte, ale pokud byste byl nedaleko Benešova, doporučil bych MUDr. Dagmar Křížkovou, té byste se mohl svěřit se vším otevřeně.

Tak zatím hodně síly a nedejte se !!!!

MUDr. Antonín Brzek
Uživatelský avatar
Rapunzel

Re: Smrt pedofila ve snu (Gregor)

Nový příspěvek od Rapunzel »

Ahoj Gregore,
jestli bys chtěl, můžeme pokecat na mailu, můj mail je [odstraněno]

Rozhodně nemůžeš za to, že jsi pedofil, nemusíš si to vyčítat a cítit se kvůli tomu zle. Prostě je to Tvé nastavení. Já mám pro tyhle věci dost pochopení, tak kdybys chtěl mluvit s někým, kdo to neodsuzuje, napiš. :-)
Uživatelský avatar
301
Registrovaný uživatel
Bydliště: Olomouc
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Nechceme aby nás všichni litovali. Bolest patří k životu. Učí nás, chrání nás a ukazuje nám správný směr. Ačkoliv se nám děti líbí :'( , tak ten kdo dává naším rtům úsměv tak dává našemu srdci život :) . V tomto světě existuje silné štěstí: milovat a být milován.Každý život je těžký a každý z nás dostal lekce přesně na míru. Proto neodsuzuj druhé, protože nikdy nevíš s čím si prošli.

Jsem člověk, který když dělá něco pro děti nebo se s nima kamarádí tak jim dává i svůj čas. Největší dárek, který můžeš někomu dát, je tvůj čas, protože když někomu daruješ svůj čas, daruješ mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíš.

At už člověk potká skvělou partnerku... nebo dítě či někoho kdo se nám líbí, tak v životě nepotkáváme lidi jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.

Mám rád lidi, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat. Kráčí tiše a směle životem a zvedají ty kteří jsou se svojí orientací na dně svých sil.
Příspěvky: 124
Dal: 16 poděkování
Dostal: 139 poděkování

Re: Smrt pedofila ve snu (Gregor)

Nový příspěvek od 301 »

Pedofilii si vubec nevyčítej. Nemůžeš za to. My mame výhodu v tom že jsme dětem prospěšni.
Jeden uživatel mi poradil jak se seznámit s jediným krásným dítětem a pred seznámení i po seznámení se mi o tom ditku zdalo asi 5 snů. Dnes se mi zdalo jak me pozvalo na Party.
Věř ze je to jen období a prijidou lepší časy
Uživatelský avatar
Michaela

Re: Smrt pedofila ve snu (Gregor)

Nový příspěvek od Michaela »

Ještě bych se teda zeptala, kolik je Ti let?

Tady na webu jsem poznala dost rozumné a nápomocné lidi, takže věřím, že opravdu není třeba pomýšlet na to nejhorší, jistě se se svou orientací nakonec dokážeš smířit. Není to nic, za co bys měl být odsuzován a kdo odsuzuje, vlastně ani nestojí za to...pokud Tě někdo bude znát a mít Tě rád, tak by měl přijmout vše, co k Tobě patří. Nejsi přece žádný kriminálník, sám píšeš, že bys nikomu neublížil a to je ono - za své zaměření nikdo nemůže, jsme zodpovědní pouze za své činy jako lidé.
Jak jsem psala, můžeme pokecat na mailu. Budu ráda, když napíšeš. :-)
Uživatelský avatar
White

Re: Smrt pedofila ve snu (Gregor)

Nový příspěvek od White »

Ahoj Gregore,
žít s pedofilií není snadné a rozhodně nemáš důvod se za to nenávidět. Naopak pokud dokážeš vést normální život a vzdorovat svým touhám, máš důvod být na sebe pyšný :).

Černé myšlenky jsou součástí života téměř každého pedofila a nezbývá nic jiného, než se s nimi naučit žít. Ze začátku se všechno jeví jako beznadějné, ale člověk začíná svojí orientaci postupně brát jako součást sebe a dostane se do fáze, kdy už všechno tolik neprožívá. Myslím si, že nejdůležitější je moc nepřemýšlet...

Držím palce, ať se brzy cítíš lépe!
PS: Kdyby sis chtěl popovídat, můžeš mi napsat na email, který mám uvedený na svém profilu :).
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne středa 15. 1. 2020, 18:17:40, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odmazáno ztučnění.