Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Nabídka obhajoby v případě trestního stíhání

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 12
ve věku do: 25
Kontakt: [email protected]
Dal: 286 poděkování
Dostal: 484 poděkování

Nabídka obhajoby v případě trestního stíhání

Nový příspěvek od teenbl »

Ahoj,
ať se nám to líbí nebo ne, občas se tady vyskytnou i lidé, kteří v minulosti spáchali nějaký delikt v souvislosti se svou sexuální preferencí. Nepochybně se zde může vyskytnout člověk, který je aktuálně trestně stíhán a nemusí být pro něj úplně snadné najít advokáta(obhájce), který by se v dané problematice dobře orientoval a zároveň měl pochopení pro takový skutek.
Rád bych proto případným zájemcům nabídl možnost zprostředkování kontaktu s advokáty, kteří s obhajobou podobných skutků nemají problém a rádi se ji i případně ujmou.
V tuto chvíli můžu zprostředkovat kontakt na tři advokáty. První z nich je vzhledem ke své osobní zkušenosti s parafilii ochoten nabídnout právní služby tzv. pro bono, tedy bez nároku na odměnu. Zároveň má již s obhajobou podobných případů zkušenosti.
Druhý advokát kromě jiných aktivit poskytuje právní pomoc i některým mírně kontroverzní neziskovkám a má poměrně rád i kontroverzní případy.
Dále jsem schopen zprostředkovat a domluvit obhajobu za ne úplně tržních podmínek u advokáta, který se specializuje hlavně na trestní právo a patří mezi špičky v oboru. Doporučení bych pak dával především podle situace dotyčného uživatele.
Z logických a myslím, že pochopitelných důvodů je jasné, proč tu není možné jen tak uvést jména uvedených advokátů, v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na mailu, přes sz či na chatu, Rád pomůžu. Nicméně nelze čekat, že když mi napíše úplně nový uživatel, tak mu obratem pošlu dané kontakty.