Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Začal sa hon na pedofila! Uniesol malé dievča a je s ním na úteku (Topky.sk)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: „Když polámeš andělům křídla - pláčí. Když zlomíš jejich srdce - trápí se. Když zradíš jejich lásku - přestanou žít.“
Dal: 141 poděkování
Dostal: 380 poděkování

Začal sa hon na pedofila! Uniesol malé dievča a je s ním na úteku (Topky.sk)

Nový příspěvek od Mathias8 »

BELEHRAD - Celé Srbsko vo štvrtok so zatajeným dychom sleduje policajné pátranie po v minulosti už trestanom nebezpečnom pedofilovi, ktorý už pred týždňom uniesol malé dievča a je s ním na úteku.

Po pedofilovi pátra vyše 200 príslušníkov polície s pátracími psami, v strehu je aj prezident Aleksandar Vučič, ktorý sa vo štvrtok pre srbské médiá vyjadril, že celú noc zo stredy na štvrtok strávil komunikáciou s predstaviteľmi ministerstva vnútra v spoločnej snahe urýchliť pátranie po tomto zločincovi.

Štyridsaťšesťročný páchateľ z obce Malča, ktorá sa nachádza neďaleko mesta Niš na východe Srbska, len minulý rok vyšiel z väzenia, kde si odkrútil dvanásťročný trest za pokus o znásilnenie malého dievčaťa. Medzičasom strávil vo väzení ešte ďalších päť mesiacov za obťažovanie žien na sociálnych sieťach.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 29. 12. 2019, 14:35:37, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Do názvu tématu vkládejte zdroj, užívejte nadpisy H2, text článku do kurzívy.
Hebeš
Na trestné lavici
Varování: 1
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Dal: 392 poděkování
Dostal: 131 poděkování

Re: Zacal sa na hon pedofila. Uniesol male dievca a je s nim na uteku

Nový příspěvek od Hebeš »

Doufejme, že ho chytnou a holčička bude v pořádku.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 5 poděkování
Dostal: 341 poděkování

Re: Začal sa hon na pedofila! Uniesol malé dievča a je s ním na úteku (Topky.sk)

Nový příspěvek od Jednorozec »

V článku se píše:Medzičasom strávil vo väzení ešte ďalších päť mesiacov za obťažovanie žien na sociálnych sieťach
Tohle mi na pedofila moc nesedí.. Snad se mýlím a holčička bude v pořádku nalezena.
Naposledy upravil(a) Allein dne úterý 31. 12. 2019, 21:15:05, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Citace vkládejte do tagu Quote.
pbd
Administrátor
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Dal: 97 poděkování
Dostal: 156 poděkování

Re: Začal sa hon na pedofila! Uniesol malé dievča a je s ním na úteku (Topky.sk)

Nový příspěvek od pbd »

Zdá se, že únosce včera chytili a dívka vše přežila, např. hovorsti.rs (Google Translate) nebo alo.rs (Google Translate).
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 5 poděkování
Dostal: 341 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Článek na Alo.rs píše:Každý den mě bil a kopal
Štěstí že ji včas našli, tohle vypadá na nějakého neovládajícího se sadistu.. Bohužel podle toho článku jim u toho utekl.
Hebeš
Na trestné lavici
Varování: 1
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Dal: 392 poděkování
Dostal: 131 poděkování

Nový příspěvek od Hebeš »

V článku se píše:Medzičasom strávil vo väzení ešte ďalších päť mesiacov za obťažovanie žien na sociálnych sieťach.
Tak to pedofil asi opravdu nebyl. A jestli ten článek chápu dobře, tak ho hned pustili a ani nebyl na ochranné léčbě.
Naposledy upravil(a) Allein dne sobota 18. 1. 2020, 18:48:44, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Citace umisťujte přehledně do tagu Quote.