Zakázaná láska (báseň)

VLASTNÍ TVORBA slouží ke sdílení vlastní tvorby uživatelů – povídek, črt, básní, písní, kreseb, případně i fotografií a videoklipů zobrazujících veřejně známé osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání vlastní tvorby uživatelů.
  2. Je přísně zakázáno vkládání tvorby, která je sexuálně explicitní či provokativní.
  3. V případě, že je v rámci vlákna uvedeno audiovizuální dílo zobrazující reálnou osobu, musí se jednat o osobu, která je veřejně známá či na veřejnosti se prezentující a která je v současnosti starší 18 let (narozena do r. 2003 včetně). Fotografie, obrázky a videa je zároveň možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Rapunzel

Zakázaná láska (báseň)

Nový příspěvek od Rapunzel »

Dnes jsem napsala báseň, která vyjadřuje mou lásku k jednomu pedofilovi...ale myslím, že to může vyjádřit jakoukoliv zakázanou a nemožnou lásku. Myslím, že se to sem i hodí...

ZAKÁZANÁ LÁSKA

V chladném moři příboj vlny tříští,
měsíc v bouři jako prsten tajnosnubný,
a my dva, jak vojáci na bojišti,
hromy jako děsivé jsou bubny.

Tvá tvář, jasnější než křišťál světla,
a Tvá ruka kdesi v dáli mizí,
a kéž bych také ve Tvém srdci četla,
kéž Tvůj cit by nebyl cizí.

To moře spláchne všechnu jistou víru,
a naše duše navždy rozdělí,
tak jistě, jako hrají prsty na klavíru,
tak už nespatřím Tě, příteli.