Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Kamarádství - Ostrava

Místo určené na hledání spřízněných duší, partnerů, přátel či kamarádů - mějte na paměti, že seznamka je určena pouze pro osoby starší 15 let!
Pravidla fóra
  • V každém inzerátu musí být výslovně psán věk 15 let či vyšší. Je přísně zakázáno vyhledávat děti (osoby pod 15 let věku).
  • Je přísně zakázáno vyhledávat osoby za účelem sexu.
  • Před odesláním inzerátu si důsledně přečti:
Nebude-li Tvůj příspěvek vyhovovat pravidlům sekce nebo fóra, bude upraven nebo smazán.
Michaela
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Žena
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 23
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: A oni povídali, že se od hor mračí,
a byly to jen Tvoje vlasy černé,
jenž škrtily ve tmách perutí svou dračí,
v tmách škrtily to moje srdce věrné...
Dal: 159 poděkování
Dostal: 171 poděkování

Kamarádství - Ostrava

Nový příspěvek od Michaela »

Ahoj,
mám známého, který se přiznal k pedofilii a zajímá mě mnoho pohledů na věc, nikoho neodsuzuji, jsem velmi tolerantní a ráda se budu s někým kamarádit. Jsem z Ostravska, je mi 32 let. Prosím piště na mail michaela.gav@gmail.com
Michaela
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Žena
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 23
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: A oni povídali, že se od hor mračí,
a byly to jen Tvoje vlasy černé,
jenž škrtily ve tmách perutí svou dračí,
v tmách škrtily to moje srdce věrné...
Dal: 159 poděkování
Dostal: 171 poděkování

Kamarádství - Ostrava

Nový příspěvek od Michaela »

Ahoj, hledám někoho 15+, kdo by chtěl reálné kamarádství z okolí Ostravska, nehledám ani sex, ani partnerství, pouze takový reálný pokec u pivka o vaši orientaci, samozřejmě až po čase dopisování. Korespondenty mám, zvláště jednoho, co mi pomáhá všechno chápat, je skvělý, ale z daleka. Chtěla bych probrat také s dalšími lidmi svůj příběh ohledně pedofilie mého známého...
Kdo by měl o něco takového do budoucna zájem, můj mail je michaela.gav@gmail.com

Znova opakuji, nehledám sex, nesnáším sex. :D