Uživatel Alun - BAN na webu

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
Kiiax
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Mea culpa. Mea maxima culpa
Příspěvky: 298
Dal: 280 poděkování
Dostal: 276 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od Kiiax »

A to jsem se ještě blbě ptal, jestli někdo neslyšel něco o alunovi. Jóó Kiiaxi, příště mlč. :D :D

Naštěstí je Michaela silná osobnost, která má chování primitivů na háku.
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.
Uživatelský avatar
Rapunzel

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od Rapunzel »

Kiiax píše: neděle 27. 12. 2020, 17:39:19 A to jsem se ještě blbě ptal, jestli někdo neslyšel něco o alunovi. Jóó Kiiaxi, příště mlč. :D :D

Naštěstí je Michaela silná osobnost, která má chování primitivů na háku.
Jsi ho vyvolal jak démona. :D A on se projevil v plné síle, Ty nevíš, že si nemáš zahrávat s okultismem? :D
Uživatelský avatar
Kiiax
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Mea culpa. Mea maxima culpa
Příspěvky: 298
Dal: 280 poděkování
Dostal: 276 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od Kiiax »

Michaela píše: neděle 27. 12. 2020, 17:45:43
Kiiax píše: neděle 27. 12. 2020, 17:39:19 A to jsem se ještě blbě ptal, jestli někdo neslyšel něco o alunovi. Jóó Kiiaxi, příště mlč. :D :D

Naštěstí je Michaela silná osobnost, která má chování primitivů na háku.
Jsi ho vyvolal jak démona. :D A on se projevil v plné síle, Ty nevíš, že si nemáš zahrávat s okultismem? :D
Přilákal ho pach alkoholu. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kiiax za příspěvek:
Tim
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1584
Dal: 1811 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od podivin »

Opravdu hrozně nesnáším lidi, kteří roznáší pomluvy, a také lidi, kteří se na ty pomluvy bez ověření odkazují.

Takže alune, na chatu jsi psal, že ti lidé, kteří se setkali s Michaelou, řekli, že Michaela donáší adminům.

Nerad bych si o tobě myslel, že jsi lhář a vymyslel sis to. Takže teď bych rád, abys tady napsal, kdo ti to řekl. Protože ten člověk lhal a s Michaelou se nesetkal a tudíž lhal i v tom, že Michaela donáší adminům. A rád bych tedy veděl, kdo je tady na ČEPEKu lhář a šíří tady tyhle lži a nenávist mezi uživateli.
Tito uživatelé poděkovali autorovi podivin za příspěvky (celkem 5):
Bouře, Kiiax, Tim, Zappart, Marco Freeman
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Stačí zavřít oči a všechno se stane. Stačí zavřít oči a ... všechno skončí
Uživatelský avatar
Rapunzel

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od Rapunzel »

podivin píše: neděle 27. 12. 2020, 18:55:13 Opravdu hrozně nesnáším lidi, kteří roznáší pomluvy, a také lidi, kteří se na ty pomluvy bez ověření odkazují.

Takže alune, na chatu jsi psal, že ti lidé, kteří se setkali s Michaelou, řekli, že Michaela donáší adminům.

Nerad bych si o tobě myslel, že jsi lhář a vymyslel sis to. Takže teď bych rád, abys tady napsal, kdo ti to řekl. Protože ten člověk lhal a s Michaelou se nesetkal a tudíž lhal i v tom, že Michaela donáší adminům. A rád bych tedy veděl, kdo je tady na ČEPEKu lhář a šíří tady tyhle lži a nenávist mezi uživateli.

Křivák hájí křiváky, on Ti to neřekne. :)
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1584
Dal: 1811 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od podivin »

Michaela píše: neděle 27. 12. 2020, 19:30:09
podivin píše: neděle 27. 12. 2020, 18:55:13Takže teď bych rád, abys tady napsal, kdo ti to řekl.
Křivák hájí křiváky, on Ti to neřekne. :)
Já vim, že jsem naivní, ale pořád doufám, že je Alun jen zmatený a smutný a není křivák. Pokud to ale neřekne, tak se křivákem stane. Ale byl bych rád, pokud mu tu lež opravdu někdo řekl, aby toho lháře tady zveřejnil. Dneska ten lhář pošpinil Michaelu, ale příště může pošpinit Aluna, nebo dokonce Alunovi způsobit větší problémy (vzhledem k tomu, co Alun dělal a jaké má názory).

A Alune, jestli před tebou ten šmejd dělá tvého jediného a velkého kamaráda, tak tě chci varovat, aby sis na něj dal pozor, protože temhle sviňák tvůj kamarád rozhodně není!
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Stačí zavřít oči a všechno se stane. Stačí zavřít oči a ... všechno skončí
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od alun »

Řeknu to narovinu chtěl bych aby byl můj profil zcela zablokovaný. Bohužel jsem se nepoučil z chyb které jsem udělal v minulosti. Nežádám od Vás slitování milost nebo soucit. Chci jen jedno a to abych už zde, nebo sem prostě neměl přístup žádný. Už tady nechci být čepek jako web mi nevyhovuje. Prosím admini o to abych už tady nemusel být. :-)
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od alun »

Budu mít pak klid když už jsem nikdy nepáchnu problémy mi zmizí. Děkuji všem za pochopení a hlavně doufám od administrátorů, že to pochopí.
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od alun »

Nebudeme dělat z toho vědu veškeré problémy co jsem zde způsobil tak za ně mohu sám. Už tu nechci být nejsem člověk za kterého mě tu máte. Omlouvám se všem. Přítele mám to je pravda, bude mi 30 to je taky pravda. V opilosti jsem ale neřízená střela, která nezná hranice. Dítěti jsem opravdu neublížil aby jste si nemysleli, že jsem až taková zrůda to nejsem. Žiji opravdu uspořádáný život v souladu zákonů. Jen chci aby toto moje zpitvořené období mého života skončilo. Tak prosím aby mi admini úplně zamezili sem přístup. Děkuji.
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od alun »

Michaelo chceš pravdu ?? Byl to Asce a spol. ale nechci se do toho dál zámotávat když se opiji tak prostě píši to co vím nebo jak jsem ožralej. Nechci mít z toho problémy. Proto chci abych byl z čepeku uplně zablokován protože nechcu už nikdy řešit vztahy mezi [název webu odstraněn] a čepekem.
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od Tim »

Vyřizuji na Alunovo přání. Nevím proč to sem nenapíše sám ale budiš.
Ahoj reknu ti jen jednu vec hezky nový rok. Vyridto i ostatnim na cepeku. ALE NECHTE ME být ja k vasi komunite nepatrim.
Nehodim se tam nic ale vyrid jim to prosim.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Rapunzel

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od Rapunzel »

alun píše: pátek 1. 1. 2021, 5:28:53 Michaelo chceš pravdu ?? Byl to Asce a spol. ale nechci se do toho dál zámotávat když se opiji tak prostě píši to co vím nebo jak jsem ožralej. Nechci mít z toho problémy. Proto chci abych byl z čepeku uplně zablokován protože nechcu už nikdy řešit vztahy mezi [název webu odstraněn] a čepekem.
Rozumím Ti. Asce je úplně mimo realitu, vím, že i mně psal věci, svoje konstrukce, které ale nebyly vůbec pravdivé, a bohužel pár idiotů mu věří, protože Asce umí mluvit. :) Ale ten "pán" žije v úplně jiném světě, stejně jako někteří členové odsud z Čepeku, kteří si ještě sami přimyslí věci o mě, protože asi nemají co dělat se svým životem a nudí se tím, jak žijí jen za monitorem svého PC a v reálu nemají nic. :) Samozřejmě vím přesně, kteří lidé to jsou a co říkají, jmenovat nebudu. Jen mi je jich líto, že jsou tak šíleně paranoidní a nežijí si svůj život, který by je naplňoval...
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1584
Dal: 1811 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od podivin »

Alune, a proto tě nezavrhuju, protože vidím, že to není ze tvé hlavy. Jen mi je líto, že se lidé jako ty (vystrašení, pesimističtí, smutní) nechají ovlivnit zlými lháři a poslouchají jejich pomluvy na ty, kteří to s takovými lidmi jako ty myslí dobře, jako je Michaela.
Je mi krásně smutno. Tequila chutná nejlíp se solí. Při sprchování není vidět pláč. S plným srdcem lásky žiji prázdné dny.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Stačí zavřít oči a všechno se stane. Stačí zavřít oči a ... všechno skončí
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od simgiran »

alun píše: pátek 1. 1. 2021, 4:59:38 Řeknu to narovinu chtěl bych aby byl můj profil zcela zablokovaný. Bohužel jsem se nepoučil z chyb které jsem udělal v minulosti. Nežádám od Vás slitování milost nebo soucit. Chci jen jedno a to abych už zde, nebo sem prostě neměl přístup žádný. Už tady nechci být čepek jako web mi nevyhovuje. Prosím admini o to abych už tady nemusel být. :-)
Alune, to tu opakuješ znovu a znovu. I s tímto sypáním si popele na hlavu. Myslím, že potřebuješ odbornou pomoc, potřebuješ dostat pod kontrolu pití a vyrovnat se s některými problémy. Pořád se vracíš k minulosti, kterou nezměníš, místo aby ses s tím vyrovnal, snažil se z toho vzít ponaučení, ale dál se tím neužíral. Pokud by byli ochotní si s tebou dát tu práci. Tím, že utečeš odsud, se tvoje problémy nevyřeší. Pokud tu nechceš být, je tvoje věc, abys sem nechodil. Píšeš, že nežádáš milost ani soucit, ale přesto jsi přišel. Nemyslím, že by admini měli radost, když někoho zablokují, myslím, že i je by potěšilo, kdyby ses dokázal vypořádat se svými problémy a mohli by tě odblokovat. Bohužel tento web nepodporuje kontrolu přístupu testem na alkohol. Chtěl bych navrhnout, aby ses zkusil zamyslet, čím bys sem mohl hodnotně přispět a co by sis odsud mohl pozitivního vzít. Aby ses zdržel zbytečných komentářů a po uplynutí banu na fóru zkusil hodnotně přispívat, zároveň bych požádal správce, aby v případě, že by tomu tak poté bylo, ti umožnili přístup na chat v případě, kdy by ses zdál střízlivý, což by mohl potvrdit někdo, s kým bys byl v kontaktu přes jiný kanál.
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvky (celkem 3):
Marco Freeman, podivin, Kasz
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů