Uživatel Alun - BAN na webu

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od MR_Xguard »

No, já bych asi ve tvém případě zkusil ten antabus...
Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

Mně Alun ani tak nevadí, jen by mohl kritiku formulovat o dost slušněji a neopakovat stále dokola ty stejné hádky nebo fráze zlehčující zneužívání. Ten večer jsem z chatu zdrhnul, protože mě ty hádky nebavily číst. Já ale i jiní si chodíme na chat zejména odpočinout. Pevně doufám, že to tak i zůstane. Je nás tu relativně pár. Byla by škoda, kdybychom se mezi sebou rozhádali a pak i třeba zcela odcizili.

Alune, taky mi mnohé věci vadí, každopádně se snažím vidět i to dobré a popřípadě nabídnout alternativní řešení, které jsem v minulosti již poskytl. Můžeš udělat to stejné, založit si web nebo jen chat a prokázat, že to umíš lépe. Kritizovat umí každý, ale nabídnout alternativu již málokdo. Každá kritika by mohla být alespoň trochu vyvážená něčím dobrým. Nic není jen černé nebo bílé. Kdyby nebyl Čepek, tak ti dělají společnost jen kriminální živly na pochybných webech. Momentálně kromě Čepeku neexistuje legální české nebo slovenské fórum či chat.

Jestli ti nevadí angličtina a chtěl bys chodit jinam, tak si můžeš projít tento seznam
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od alun »

Tak za prvé chtěl bych poděkovat Podivínovi, že mi jde do noty. Chápe mě asi tady nejvíce z vás. Za co mu děkuji. Byl jsem zneužit učitelem z umělecké školy. Vidím věci prostě trochu jinak, než většina osazenstva zde. Klidně to přiznám jsem opět pod parou.

K Primovi nemysli si už mám náčrt na BL fórum. Dokonce mi nejmenovaná osoba navrhla pomoct se založením onoho BL fóra. S tím že by to nebylo vyloženě zaměřeno na sexuální predátory. Vás do toho nebudu počítat, protože většina z vás žijete normální život. Celá problematika by se měla zaměřovat ne na vás ale právě na ty sexuální predátory. Tito lidé trpí sexuální deprivací, nedostatkem sexu. Poté útočí na nevinné bezbranné děti.

Nejde tu o vás ani o mně jde tu o děti především. Věřte mi že znám spousta lidí, kteří aby vyvrcholili si s vámi napíši úplně o všem. I o tom jak by děti rády měli v posteli. Ti to lidé jsou nebezpeční ne já, nebo vy. Když už jsem se tak rozepsal, myslím si že vy nejste ten hlavní problém společnosti. Jen bych chtěl poprosit pokud ten můj web se rozjede, což je na delší loktě, uvítám každou pomoc i od administrátorů.

Děkuji za přečtení Alun.
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od alun »

Omlouvám se tam mělo být to že by se web věnoval právě těm to nebezpečným osobám (sexuálním predátorům) Jak to píši opilý tak se mi trochu pletou písmena. Děkuji.
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od alun »

Proč jste smazali přípsevěk o MXguarda a prima děkuji za vysvětlení :-) Tyto příspěvky byli oba dva na druhé straně tohoto tématu děkuji za vysvětlení.
Uživatelský avatar
Rapunzel

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od Rapunzel »

alun píše: sobota 14. 11. 2020, 1:12:30 Tak za prvé chtěl bych poděkovat Podivínovi, že mi jde do noty. Chápe mě asi tady nejvíce z vás. Za co mu děkuji. Byl jsem zneužit učitelem z umělecké školy. Vidím věci prostě trochu jinak, než většina osazenstva zde. Klidně to přiznám jsem opět pod parou.
Pokud si dobře pamatuju, říkal jsi mi, že zneužití tím učitelem nijak strašné pro Tebe nebylo, takže z toho jsi vyvodil, že zneužití není natolik strašné ani pro jiné? A z toho vyvozuješ, že zneužívání dětí je vlastně v pohodě? Víš, ono na někom to třeba nezanechá trauma, ale právě jako Ty, vyvodí si z toho mýlku, že zneužívání je vlastně v pořádku. Jenže na jiných to skutečně může zanechat následky. A nač riskovat něčí život pro vlastní uspokojení, není to sobecké, alune?
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od alun »

Nerozumím tomu proč jsi na mě zde taková jaká jsi. Snažím si zde udělat na mou osobu jiný názor. Jednak s tím BL fórem, který by semnou vedl přítel a nejmenovaná osoba. To fórum by se zaměřovalo na lidí kteří jsou nejvíce rizikový. Pedofilové mezi ně nepatři. Naopak je velice pravděpodobné, že zneužijí nepedofilní jedinci, než pedofilně a efe/hebo zaměření jedinci. Jeto velice malé procento, když zneužije skutečný pedo/efe/hebo jedinec.

Film v síti je toho důkazem, že mezi námi je hodně potencionálních zneuživačů dětí. Věř mí že jsem se ze spousty setkal různě na internetových chatech. Prevence by měla cílit na ně ne na lidi z čepeku. Mám zkušenosti, že jsem se zmínil o tom to webu spousta lidí ho ani neznalo. Věř mi že mi nepsali o květinkách atd.

Ti to lidé jsou nejvíce riziková skupina. Lidé co silně trpí nedostatkem sexuality. Jsou mezi něma například : otcové s dětmi, chlapy co nemají častý sex v partnerství. Chlapská nadrženost dokáže udělat takový binec, že by ses divila. Já s partnerem nemám častý pohlavní život. Tak že jsem rád za to že své fantazie mohu kde napsat. Tím se mi uleví a nemám potřebu pak hledat jinde to vzrušení. Tak jak to psal podivín.

Teď k tomu učiteli. Jo vybavuji si úplně přesně dejme tomu co jsem ti psal. Bylo mi to do určité míry nepříjemné, to semnou musíš souhlasit. Nebylo to ovšem tak nepříjemné tak jak by se zdálo. Tak bych s tebou souhlasil do určité míry s tím co jsi opravdu do té reakce napsala. Nebylo mi to zcela příjemné ale úplně, protože jsem v té době nevěděl, že to nemá dělat, tak mi to úplně nepříjemné nebylo.
Uživatelský avatar
Rapunzel

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od Rapunzel »

No alune, já bych se nedivila už vůbec ničemu, na nadržené chlapy, kteří se nedokáží ovládat, mám svůj názor. A fakt mě nepřekvapuje, že pak jdou i po hodně mladých holkách nebo klucích, že píšou ženám na seznamkách oplzlosti a posílají své pohlavní ústrojí místo obličeje.

A k Tobě už se raději nebudu vyjadřovat, to asi nemá cenu. :) Měl bys mimochodem přestat s tím chlastem...
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od alun »

No právě a můj web by se zaměřil na ty to lidi jak píšeš. Mám podporu v tom u přítele a ještě jednoho ten web rozjet. Zkusím to, uvidíme.
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od alun »

Chtěl bych krátké lae stručné vysvetlení prič nemohu být na chatu ??
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od alun »

[*]NE ale zjistil bych velice rád přoč zase jsem v banu ??? Děkuji za vysvětlení. :-)
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Uživatel Alun - BAN na webu ze dne 27. 12. 2020

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Uživatel Alun se v dnešních brzkých ranních hodinách opakovaně choval na chatu nevhodně. Po prvně normální diskuzi začal uživatelku Michaelu obviňovat z toho, že "donáší adminům", ať toto vyjádření má znamenat cokoliv, posléze nadhazoval to, že lituje, že jí poslal svou fotografii, neb by toto mohla využít proti němu. Toto poměrně vážné obvinění se snažil podkládat tím, že mu to bylo řečeno vícero lidmi, kteří Michaelu znají osobně (to, že má Michaela na někoho "donášet" a že není důvěryhodná osoba). Když mu bylo odpovězeno, že Michaela se setkala osobně ale pouze s jedním člověkem, s nímž se Alun nebaví, tak na toto neměl Alun odpověď a reagoval jen tím, že Michaela "kličkuje".
Dokládám z logu:
2020-12-27 00:51:28 alun → Michaela: no někteří lidi to tak mohou chápat no :-) že jsi spojka STB a donášiš informace adminům :-)
(...)
2020-12-27 01:00:04 alun → Michaela: no slyšel jsem že máš hodně blízko k týmu čepeku :-) a at si na tebe mám dávat pozor ne třeba dnes ale jiné dny :-)
(...)
2020-12-27 01:13:41 Michaela → alun: Aluneee, kdo Ti to řekl?
2020-12-27 01:15:31 alun → Michaela: no ským jsem se setkal tak všichni :-)
2020-12-27 01:16:17 alun → Michaela: že máš skony k tomu žvanit o ostratních :-)
2020-12-27 01:20:12 alun → Michaela: řeknu ti to narovinu máš nádhernou povahu v tom že ti pár pedofilů včetně mě poslaly fotky jak vypadáme víš co to znaménaá ??
2020-12-27 01:20:53 alun → Michaela: to že můžeš klidně mě třeba dát na policii i za to že jsěm zneužíval svého brachu mladšího atd.
2020-12-27 01:21:14 Michaela → alun: Vůbec nic. :) Protože ty fotky nikdy nikdo neviděl.
2020-12-27 01:23:13 alun → Michaela: Ano ty to teď můžeš tvrdit
2020-12-27 01:24:13 alun → Michaela: ale spíš jsem si říkal že to byla blbost ti je posílát ?.ú ano poslal jsem ti fotky jo bylo to moje rozhodnutí ale teď toho lituji :-)
(...)
2020-12-27 01:29:46 alun → Michaela: dám ti napov+du řekli mi to lidi co tě osobne potkaly :-)
2020-12-27 01:30:34 Michaela → alun: :D Takže nikdo. :D Protože jsem se potkala jen s jedním člověkem a ten Ti to říct nemohl. :D Tak co to kecáš za nesmysly?
2020-12-27 01:34:24 alun → Michaela: já jsem se na tu to odpověď třepal že budeš kličkovat
2020-12-27 01:34:41 alun → Michaela: já ti to nesežeru :-)
2020-12-27 01:39:17 Michaela → alun: Tak si všímáš hooodně špatně. :D Já se setkala jen s jedním člověkem a ten se s Tebou nikdy nesetkal a ani s Tebou nekomunikuje. :D Takže asi tak. Navíc ho považuji za svého přítele. Takže kecáš úplné kraviny a mě to docela vadí, hele alune, já být Tebou, tak toho fakt nechám...
(...)
2020-12-27 01:35:46 alun šeptá → Michaela: Michaelo jsi mi sympatická ženská ale zároveň taková podvraťačka :-)

A jako takovou třešničku na dortu si potom neodpustil ještě nevhodné chování:
2020-12-27 01:45:54 alun: Já Vám to řeknu, měby stačil kutík 12 letej
2020-12-27 01:46:30 alun: já bych s ním zašpísoval :-)
2020-12-27 01:47:21 alun: dobře zašpaovat.
2020-12-27 01:47:45 alun: ale já bych ěukaL MÁLÉ CHLAPCE :-)
(...)
2020-12-27 02:04:27 alun → Marco Freeman: mARCFO UVĚDOM SI JEDNU VĚC, DOSTAL SIS SE K VEDENÍ ČEPEKU ANO BERU TO BERU ŤE JAKO ADMINA ALE 20 LETEJ CÁPEK PROMOŇ O ŽIVOTĚ VÍŠ HOVNO :-)

Na fóru jsem pak obdržel soukromou zprávu s dotazem, z jakého důvodu jsem mu upřel jeho osobní práva, a že jsem ho bezdůvodně vyhodil z chatu.

Na fórum pak ještě vkládal několik příspěvků podobného znění:
Já jsem nic nikdy z dítětem neměl. Chováte se jako diktářoři vůče sexuální menšině:-) Nebo jím se toho že to dáte k soudu já jsem nic nikdy neudělal. Vaše stránka diskriminuje pedofilně zaměřené lidi:

Osobně si myslím, že hlavní problém tkví stále v tom, že Alun má problém s alkoholem a pod vlivem se nedokáže ovládat. Jenže s tímhle může udělat něco pouze Alun sám. Tohle není ani zdaleka poprvé, co řešíme jeho nevhodné chování. Ještě k tomu všemu evidentně lživě obviňuje lidi kolem sebe tak, že může narušit důvěry těch, kdo je neznají.

Z důvodu opakovaného prohřešku ukládám Alunovi 3 trestné body, což po přičtení k jeho stávajícím udává 15 trestných bodů, a tedy dle naší stupnice měsíční BAN na fórum. Z důvodu předcházení dalších problémů na chatu, kde se skutečně skoro každá Alunova návštěva rovná problémům, mu je chat zcela odepřen, a to i po uplynutí BANu na fóru.

Děkuji za pochopení.

Za Tým ČEPEK,
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 5):
podivin, Bouře, Tim, Kasz, Kiiax
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od alun »

Ale proč ?? MArco neuváděl jsem na chatu že intimí stky s dítětem jsou povolené ad. Krotil . jsem se v tom .
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od alun »

A ten todkárt si myslím žě opravdu jednáte proti základním právu a svobod vyjadřování :-)
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Chci jenom po Vás jedno ducou odpověĎ :-)

Nový příspěvek od alun »

Nic vic a ani se o t pokoušet nebudu. Během chatu jsem nikoho nepovzbuzovao k Sexu s dítětem musíte mmi to vzít za pravdu. nikoho jsem nepobízel k sexujálním činnnoistem s dtítetem tak. že jsem se neprovinil půči vašáim. ale i ze zakona pravidlů. kteráí sjsouý stanovená :--)
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od alun »

Já byxch ti rekl jen jedenu věc o mě sae nemusíš bát?ptoroote mým sdospěleého přítele a ten mi stač? Nekuby hste vkíniviz sjzoubiz jterý he czdsá ats,
Uživatelský avatar
Rapunzel

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od Rapunzel »

Marco, děkuji Ti za včasný zásah, i když mě mrzí, že jsem Tě musela obtěžovat takto pozdě v noci.

Realita je, že adminům nedonáším vůbec nic, oni si sami všechno umějí přečíst v logu chatu, kde je pro ně viditelný i šept, a věci řešené mimo ČEPEK s adminy neřeším, ono je to totiž ani nezajímá. :) I admini mají své životy a své problémy, než aby neustále řešili uživatelé webu, to by už nemohli skutečně žít ničím jiným než ČEPEKem a myslím, že i oni si chtějí na chvíli odpočinout.
Nevím, kdo co Alunovi řekl, ale setkala jsem se zatím pouze s jedním uživatelem, a za toho bych dala ruku do ohně, že nikdy na mě nic nedonášel, není ten typ a navíc jej považuji z jistých důvodů za svého přítele, je to rovný muž a několikrát mi pomohl.

Alun strašně chlastá, a pak sám neví, co říká a proč to říká, prostě neví. Ale já o sobě nenechám neustále něco lživě tvrdit. Už to tady bylo několikrát, dokonce i tvrzení, že jsem jeden z nicků jiného uživatele, pak že jsem agent tajných služeb a další unikáty. :D No jo, ono je totiž strašně podezřelý, když se někdo zajímá o jiné a ještě ke všemu o skupinu lidí, která bývá často odsuzována. V minulosti mi bylo předloženo také to, že normální žena nemůže být k pedofilům přece milá...jenže já jsem milá ke všem milým lidem, k těm, kteří se umějí chovat a neútočí na mě. S takovými lidmi prodiskutuji cokoliv, ve vší slušnosti a jelikož jsem jen obyčejný člověk, tak se samozřejmě najdou lidé, ke kterým chovám větší sympatie než k jiným, protože mi prostě lidsky sedí. Ale nikdy to nebude znamenat, že jim donáším něčí identity, fotografie nebo osobní problémy. Vlastně jsem se zatím nesetkala ani s nikým, koho by to zajímalo. :D

Pro donašeče a konspirátory - fakt nejste celebrity, aby chtěl někdo sbírat vaše fotky a zajímat se o detaily z vašeho života, po mně to nikdy nikdo nechtěl. :D A admini taky nejsou nápasní na informace, které vůbec nesouvisí s webem. :D
Uživatelský avatar
Rapunzel

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od Rapunzel »

A tady vidíme z alunova souvislého a smysluplného projevu, v jakém je stavu...
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5290
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2124 poděkování

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od Cykle02 »

Nemáte chlastat a ponocovat :D
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Rapunzel

Re: Uživatel Alun - BAN na webu

Nový příspěvek od Rapunzel »

Cykle02 píše: neděle 27. 12. 2020, 11:58:27 Nemáte chlastat a ponocovat :D
Jo, to normální slušní lidé nedělaj. :D Kdo to kdy viděl...
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů