Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Chceme na chatu ponechat funkci soukromých zpráv?

Provozní informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat.)

Anketa končí za neděle 1. 12. 2019, 21:18:02

Ponechat
2
14%
Zrušit
9
64%
Je mi to jedno
3
21%

Celkem hlasů: 14
pbd
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Dal: 97 poděkování
Dostal: 156 poděkování

Nový příspěvek od pbd »

Chat obsahuje velmi málo používanou funkci soukromých zpráv. Jde o jinou funkci, než hojně používané šeptání. Je to konverzaci s konkrétním uživatelem ve zvláštním okně, kterou vidí jen oni dva zúčastnění. Dostupné je po kliknutí na uživatelovu přezdívku pod tlačítkem "pošli soukromou zprávu". Většina současných webových prohlížečů ale vyskakovací okna ve výchozím nastavení blokuje a tak takto odeslané soukromé zprávy zůstávají adresátem nepovšimnuty.

Vzhledem k tomu, že PCPIN, tedy systém, na kterém náš chat běží, je roky opuštěný projekt, za který jsme ale nenalezli adekvátní náhradu, zůstává jeho údržba na nás a momentálně vyvstala otázka, zda tuto funkci nadále podporovat, či ji pro zjednodušení údržby opustit.

Je to na vás :)
Hebeš
Na trestné lavici
Varování: 1
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Dal: 392 poděkování
Dostal: 131 poděkování

Re: Chceme na chatu ponechat funkci soukromých zpráv?

Nový příspěvek od Hebeš »

Ten pocit, když se až při hlasování o rušení dozvím, že taková funkce existuje :D
Gabriel Svoboda
Čestný člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1199 poděkování
Dostal: 1291 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Zrušil bych to. Tuto funkci používají různí podezřelí, často cizojazyční čerstvě registrovaní uživatelé, a mně to vždycky jenom otravuje, protože rád mám vše v jednom okně místo neustálého kontrolování druhého okna, zda tam ten podezřelý uživatel náhodou nenapsal nějakou další sprosťárnu.

Taky si myslím, že i mnoho počestných nováčků si plete soukromé zprávy s šeptáním a raději zbytečně volí soukromé zprávy, přestože šeptání by jim bývalo stačilo - jen si nejsou jisti, jestli je šeptání soukromé. Řeknou si: "Kdyby bylo šeptání soukromé, proč by vedle něj byly ještě soukromé zprávy?" Když tam soukromé zprávy nebudou, tak jim bude jasnější, že šeptání je soukromé.
Bouře
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
Pohlaví: Žena
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 15
ve věku do: 35
Dal: 173 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Nový příspěvek od Bouře »

Podle mě je to úplně zbytečná funkce takže bych to zrušila. Stejně drtivá většina používá jen šeptání.
Kasz
Administrátor
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1211 poděkování
Dostal: 2783 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Přikláním se ke zrušení. :)
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Gabriel Svoboda
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1199 poděkování
Dostal: 1291 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Na druhou stranu pokud někdo soukromé zprávy používá a usnadňují mu život, pak by jeho hlas měl být vyslyšen. Myslím, že o zrušení by neměla rozhodnout prostá většina. Soukromé zprávy by se měly zrušit jen tehdy, pokud nikdo ze stálých návštěvníků chatu nebude zásadně proti. Takže pokud jste zásadně proti, tak to sem prosím napište.
Fx100d
Administrátor
ve věku od: 3
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 231 poděkování
Dostal: 291 poděkování

Nový příspěvek od Fx100d »

Gabriel Svoboda píše: pondělí 18. 11. 2019, 7:41:51 Na druhou stranu pokud někdo soukromé zprávy používá a usnadňují mu život, pak by jeho hlas měl být vyslyšen. Myslím, že o zrušení by neměla rozhodnout prostá většina. Soukromé zprávy by se měly zrušit jen tehdy, pokud nikdo ze stálých návštěvníků chatu nebude zásadně proti. Takže pokud jste zásadně proti, tak to sem prosím napište.
Když si projdu logy chatu (i několik let zpětně), nenašel jsem nikoho (kromě pár pokusů nováčků, kterým však nikdo na sz neodpověděl, tudíž pak používali pouhé šeptání) kdo by to použil. Takže ta funkce je opravdu zcela nepoužívaná. Proto jsem pro zrušení funkce úplně.

Místo SZ bych na chatu uvítal možnost šeptat (a oslovovat) více uživatelům najednou. Do pole, kam píšu zprávu bych napsal (nebo naklikl) /whisper "x" /whisper "y" zpráva a po odeslání by se objevilo v okně chatu [datum čas] Fx100d šeptá x, y: zpráva a tuto zprávu by viděli jen uživatelé x a y. Podobně bych to udělal s oslovením, naklikl bych dva uživatele na oslovení a na sklo by se napsalo [datum, čas] Fx100d -> x, y: zpráva , ne jako nyní, kdy se napíše [datum, čas] Fx100d -> x: /say "y" zpráva

Také bych uvítal to, že když někomu šeptám, tak po odeslání šeptané zprávy by mi v poli kam píšu zprávu již zůstal příkaz /whisper "x" a mohl bych napsat další zprávu bez toho, abych se bál, že zapomenu uživatele nakliknout znovu a omylem zprávu pošlu veřejně.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Jsem i na Toxu - své ID poskytnu na požádání přes SZ nebo email.
Dal: 909 poděkování
Dostal: 1577 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Fx100d píše: neděle 8. 12. 2019, 13:04:34 Také bych uvítal to, že když někomu šeptám, tak po odeslání šeptané zprávy by mi v poli kam píšu zprávu již zůstal příkaz /whisper "x" a mohl bych napsat další zprávu bez toho, abych se bál, že zapomenu uživatele nakliknout znovu a omylem zprávu pošlu veřejně.
To bych já třeba nechtěl. Většinou komunikuji tak, že vše, co chci pro teď uživateli říct, napíši do jedné zprávy. Tudíž napíši uživateli šeptanou zprávu a pak většinou (do jeho odpovědi) píši na sklo nebo jinému uživateli. Obtěžovalo by mě, kdybych po jedné šeptané zprávě musel pak pokaždé odmazávat /whisper "x" z okna pro napsání zprávy.

Ale možnost oslovit vícero uživatelů naráz bych taktéž uvítal.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Kasz
Administrátor
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1211 poděkování
Dostal: 2783 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Funkce, o které píše Jirka, by šla udělat pomocí nějakého přepínače, který by byl standardně vypnutý, a pokud by chtěl nechávat /whisper, tak by si tento přepínač zapnul. Ale myslím, že s těmi úpravami buďme střídmí, nejlepší by bylo sloučit ty uživatelské účty s fórem, a to určitě není jednoduché. Mně například opakované klikání na /whisper vůbec nevadí. Lepší by bylo nějaké tlačítko na snadné povolení anonymů.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Fx100d
Administrátor
ve věku od: 3
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 231 poděkování
Dostal: 291 poděkování

Nový příspěvek od Fx100d »

Kasz píše: neděle 8. 12. 2019, 13:31:18 nejlepší by bylo sloučit ty uživatelské účty s fórem, a to určitě není jednoduché.
Ano, to beru jako důležitější, tyto navrhované úpravy samozřejmě až bude hotové sloučení.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
pbd
Administrátor
ve věku od: 0
Dal: 97 poděkování
Dostal: 156 poděkování

Nový příspěvek od pbd »

Vzhledem k tomu, že pro zachování funkce soukromých zpráv se vyjádřili pouze dva uživatelé, z nichž jeden na zachování netrval a druhý již nemá aktivní účet, funkci jsem z chatu odstranil.

Ostatní vaše návrhy a připomínky si znamenám do úkolníčku :)