Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Uživatel Tim - trvalý BAN na webu

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé, s výjimkou uživatelů na Trestné lavici, mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici mohou přispívat až po schválení.)
Marco Freeman
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Jsem i na Toxu - své ID poskytnu na požádání přes SZ nebo email.
Dal: 909 poděkování
Dostal: 1577 poděkování

Uživatel Tim - trvalý BAN na webu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Chtěl bych uživatele zdejšího fóra informovat o dnešním incidentu, který se odehrál ve večerních hodinách.

Jedna z hlavních a nejpodstatnějších zásad komunity je ta, že se nebudou vyzrazovat údaje vedoucí či odkazující na pravou identitu některého z členů, pokud tento člen k tomuto konání nedá svůj souhlas. Dnes večer byla tato zásada bohužel ze strany Tima porušena, když na chat poslal fotografie jiného nejmenovanného uživatele ČEPEKu. I když se tento nejmenovanný uživatel ohradil s tím, že se mu příčí, že se na chatu jeho fotky vyskytly, a i když se množství jiných uživatelů vyjadřovalo negativně o tomto Timově jednání, Tim nadále trval na tom, že jeho rozhodnutí bylo správné a že zaslání fotografií nelituje.

Abych nebyl nefér, uvedu zde v krátkosti i to, že tak dle svých slov jednal, poněvadž dotyčný nejmenovanný uživatel podle něj v některých aspektech lže. Krátká citace: "Fotky jsem posílal jen jako podklad k argumentům co jsem k ní měl. Pokud tu jen někdo dělá z druhých voly, necítím se nijak vázán určitými zásadami vůči jeho osobě."

Je pochopitelné, pokud k sobě uživatelé navzájem necítí sympatie či pokud se vyloženě nesnáší a mají mezi sebou konflikty. V takovém případě je na místě na chatu využít tlačítka "ignorování", pokud je evidentní, že nemůže dojít k názorovému urovnání a jakákoliv další diskuze by vedla jen k většímu konfliktu. Je však třeba mít na paměti, že bez ohledu na konflikty jsme stále členy komunity, která je založena na určitých zásadách a pravidlech. I kdyby zde člověk sebevíc někoho nenáviděl, odhalit jeho osobní údaje (mezi něž patří i fotografie) bez jeho souhlasu je nepřípustné. I kdyby snad v pozadí měly být nějaké dle daného člověka počestné, dobré úmysly.

Ale mnohem víc mě mrzelo to, že Tim dané chování nadále obhajoval a i přes nevůli okolí nebyl ochotný přeci jen přiznat, že udělal nějakou chybu. I proto jsem Timovi i přes udělený trvalý BAN napsal, že pokud někdy v budoucnu získá na danou situaci jiný náhled, pokud v rámci sebereflexe uzná, že zásadu komunity porušil a nakolik vážné provinění to je, budu rád, když mi napíše na email - a tohle je spíše zopakování pro něho samotného, neboť je možné, že si následující řádky taktéž i přes BAN přečte.

V reakci na toto jednání jsme byli nuceni využít trvalého BANu, abychom uchránili uživatele před podobným chováním, které by se (bohužel) vzhledem k absenci náhledu na nesprávnost konání mohlo potenciálně opakovat. Mrzí mě, že musím udělit takový trest uživateli, se kterým po dobu dlouhých let vyjma některých odvážných názorů nebyly žádné problémy. Ale udělat některé věci je prostě nepřípustné, i s ohledem na to, když nám jich zpětně není i přes jasnou reakci okolí líto.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Fx100d
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 231 poděkování
Dostal: 293 poděkování

Re: Uživatel Tim - trvalý BAN na webu

Nový příspěvek od Fx100d »

Dnes byl zablokován účet uživatele Reznik69, což byl duplicitní účet Tima. V administračním týmu jsme do dnešního dne Timovi nabízeli šanci se omluvit a vyřešit celou situaci domluvou. Tím, že si Tim založil duplicitní účet však zvolil cestu návratu na web podvodem, čímž si tuto možnost vrátit se na web zcela uzavřel a vysloužil si trvalý ban bez jakékoliv možnosti návratu.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Marco Freeman
Administrátor

K dnešnímu dni byl udělen BAN uživateli Esteban (a to na fóru i chatu), neboť se jedná o opětovnou reinkarnaci uživatele Tim, který se stále nenaučil, že omluva a sebereflexe mohou přinést své ovoce, ale lhaní a podvádění nikoliv.

Tato reinkarnace mě zamrzela zvláště proto, že v jiném tématu se představil jako nováček:
Esteban v jiném tématu píše:Já chápu o co adminům jde a souhlasím že nějaká pravidla být musí, nicméně jakožto pro nováčka je pro mne celkem alarmující když už se zde lidé bojí mluvit. ... To je můj první dojem a asi i finální. Bohužel.
Mrzí mě to, neb jsem k těmto zprávám chtěl přistupovat jako k feedbacku od nováčka, ale nakonec je to uživatel dlouho v komunitě znalý, problematický, ale ještě takový, který se v minulosti ohledně svého prohřešku oháněl tím, že něčí fotky zveřejnil z důvodu podezření na lži, ale nyní tady sám poměrně bezostyšně ze sebe dělá nováčka. Je smutné, že tím mnohé své názory v daném vláknu naprosto shodil.
Marco Freeman,

Marco Freeman
Administrátor

Za záslužnou činnost pro dobro komunity, za bojování za náš web pod vlastním jménem v komentářích a za neúnavnou snahu odpovědět na mylné myšlenky komentujících nejen v poslední kauze u bulvární reportáže, a zároveň z důvodu slibu, že se minulé chování z listopadu 2019 nebude nikdy opakovat, byl uživateli Tim trest trvalého BANu odpuštěn. Jeho účty na chatu i fóru byly tudíž odblokovány a od dnešního dne je Timovi vstup na web zcela povolen.

Věřím tomu, že doba BANu stačila na to, aby Timovi poskytla zpětnou vazbu ohledně jeho minulého vážného prohřešku. Nicméně pokud je dlouhodobě vidět snaha o dobro, považuji za dobré dát člověku druhou šanci. *good*
Marco Freeman,

Tim
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: Matouš Schatzie Ovísek
Mail: M.ovisek@seznam.cz

Pro ty kteří rádi vědí, stejně jako já s kým si píší:
https://ibb.co/sb8ymr1
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 200 poděkování
Dostal: 162 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Nezbyva mi nez podekovat. Priste budu zlobit v ramci pravidel. :)