Vychovatelka v USA trápila děti ve školce

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Vychovatelka v USA trápila děti ve školce

Nový příspěvek od Hebeš »


Sedmašedesátiletá vychovatelka z mateřské školy v americkém Texasu Mamie Aplonová je obžalována ze špatného zacházení s dětmi. Jednoho z nich dokonce donutila jíst jeho vlastní výkaly, informuje Daily Mail. Hrozí jí až rok vězení.

Špatné zacházení vychovatelky z texaského Jasperu bylo podle prokurátorů závažné.

Vychovatelka byla 31. října za svůj čin obžalována. „Aplonová si byla plně vědoma svého jednání, kdy úmyslně podrobila oběť (označenou jako E. J.) špatnému zacházení. Na jeho základě jedlo dítě vlastní výkaly, zatímco Aplonová využívala své autority vychovatelky,“ stojí v obžalobě.

Soud stanovil kauci učitelky na 10 tisíc dolarů (přibližně 231 tisíc korun). Podle Daily Mailu by mohla až na jeden rok skončit ve vězení.

Dcera bývalého starosty

Aplonová je na stránkách školy stále vedena jako učitelka, přestože ředitel Steve Hyden uvedl, že ji po tomto incidentu okamžitě propustil. „Nadále budeme pokračovat ve spolupráci s policií,“ dodal pro stanici 12 News. Více podrobností o studentovi škola z osobních důvodů neposkytla.

Aplonová je dcerou prvního černošského starosty Jasperu R. C. Horna. Její kolegové jí na sociálních sítích vyjádřili podporu. „Děti zbožňuje a v mých učitelských začátcích mi nesmírně pomohla. Jsem ráda, že jsme přátelé,“ napsala po dvou letech společné práce Nancy Paceová.Stále si někdo myslí, že Američanům jde o ochranu dětí? Omyl, jde jim jen o hon proti pedofilům. Žena mučí děti, hrozí jí maximálně rok. Pedofil si stahuje nahé fotky dětí, hrozí mu 30 let. Podobné to je všude v anglicky mluvících zemích. Nedávno dostali podmínku (hrozilo jim až 5 let) rodiče v Austrálii, kteří málem umučili vlastní dítě hlady. Naopak, kdyby si koupili dětskou nafukovací pannu, mohou bručet až 10 let. Ochrana dětí je jen záminkou k honu na skupinu obyvatel
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.