Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Hledam kamarada 15+

Místo určené na hledání spřízněných duší, partnerů, přátel či kamarádů - mějte na paměti, že seznamka je určena pouze pro osoby starší 15 let!
Pravidla fóra
  • V každém inzerátu musí být výslovně psán věk 15 let či vyšší. Je přísně zakázáno vyhledávat děti (osoby pod 15 let věku).
  • Je přísně zakázáno vyhledávat osoby za účelem sexu.
  • Před odesláním inzerátu si důsledně přečti:
Nebude-li Tvůj příspěvek vyhovovat pravidlům sekce nebo fóra, bude upraven nebo smazán.
Uživatelský avatar
niebko
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 10
ve věku do: 20
Kontakt: seznamka@wp.pl
Výkřik do tmy: ahoj. Jsem Polak z Krakowa. Je mi 37 let. Libi se mi chlapcy a muzi ve veku 10-20 let. V Polsku ne ma vebovych stranek o pedofilni nebo efebofilni. Muzi jak ja v Polsku boji se mluvit o tym, lidi velmi nemaji rady efebofily a pedofily. Casto jsem v Ostravie, Ostrava se mi moc libi a ucim se ceskeho jazyka. Omlouvam se za chyby :). Napiste mi prosim jestli chcete, rad bych mluvil. Pozdravy z Polska:).
Příspěvky: 1

Hledam kamarada 15+

Nový příspěvek od niebko »

ahoj. Jsem Polak z Krakowa. Mam 37 let. Libi se mi chlapcy a muzi ve veku 10-20 let. V Polsku ne ma vebovych stranek o pedofilni nebo efebofilni. Muzi jak ja v Polsku boji se mluvit o tym, lidi velmi nemaji rady efebofily a pedofily. Casto jsem v Ostravie, Ostrava se mi moc libi a ucim se ceskeho jazyka. Omlouvam se za chyby :). Napiste mi prosim jestli chcete, rad bych mluvil. Pozdravy z Polska:).
Uživatelský avatar
Kiko009
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 3
ve věku do: 17
Kontakt: tobiasek44@gmail.com
Výkřik do tmy: To že som povedal rodičom a bližným že som gay, bolo celkom ľahké, teším sa, a zároveň som zvedavý na ten jedinečný výraz, keď sa im pochlapim že som pedofil :)
Som Milý, kľudný človek, ktorému chýba len podobná osoba ako som ja. Cítim, a mám nejaké skusenosti s rôznymi vekovými hranicami. Samozrejme som nikoho nezneužíval, pretoże to by som si v živote neodpustil.
Cítim že ak nájdem podobnú osobu, dokážeme spolu veľké veci. :) Toľko o mňe.
Příspěvky: 4

Re: Hledam kamarada 15+

Nový příspěvek od Kiko009 »

Ahoj, som zo Slovenska, a v ķľude môžeme pokecať :) tiež sa my páčia mladý kluci :)