Hledam kamarada 15+

Místo určené na hledání spřízněných duší, partnerů, přátel či kamarádů - mějte na paměti, že seznamka je určena pouze pro osoby starší 15 let!
Pravidla fóra
  • V každém inzerátu musí být výslovně psán věk 15 let či vyšší. Je přísně zakázáno vyhledávat děti (osoby pod 15 let věku).
  • Je přísně zakázáno vyhledávat osoby za účelem sexu.
  • Před odesláním inzerátu si důsledně přečti:
Nebude-li Tvůj příspěvek vyhovovat pravidlům sekce nebo fóra, bude upraven nebo smazán.
Uživatelský avatar
niebko
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 10
ve věku do: 20
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: ahoj. Jsem Polak z Krakowa. Je mi 37 let. Libi se mi chlapcy a muzi ve veku 10-20 let. V Polsku ne ma vebovych stranek o pedofilni nebo efebofilni. Muzi jak ja v Polsku boji se mluvit o tym, lidi velmi nemaji rady efebofily a pedofily. Casto jsem v Ostravie, Ostrava se mi moc libi a ucim se ceskeho jazyka. Omlouvam se za chyby :). Napiste mi prosim jestli chcete, rad bych mluvil. Pozdravy z Polska:).
Příspěvky: 1

Hledam kamarada 15+

Nový příspěvek od niebko »

ahoj. Jsem Polak z Krakowa. Mam 37 let. Libi se mi chlapcy a muzi ve veku 10-20 let. V Polsku ne ma vebovych stranek o pedofilni nebo efebofilni. Muzi jak ja v Polsku boji se mluvit o tym, lidi velmi nemaji rady efebofily a pedofily. Casto jsem v Ostravie, Ostrava se mi moc libi a ucim se ceskeho jazyka. Omlouvam se za chyby :). Napiste mi prosim jestli chcete, rad bych mluvil. Pozdravy z Polska:).
Uživatelský avatar
Kiko009
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 3
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ahoj, volám sa Kristián a mám 22 rokov :) Svoju orientáciu akceptujem, som si vedomý že je mojou súčasťou, no neviem, či mám nato žiť s ňou celý život. Som veľmi vďačný za tento dar, no zároveň my bráni žiť za čo som trochu smutný a pripadám si ako potrestaný...
Příspěvky: 5

Re: Hledam kamarada 15+

Nový příspěvek od Kiko009 »

Ahoj, som zo Slovenska, a v ķľude môžeme pokecať :) tiež sa my páčia mladý kluci :)