The Fiend - by Margaret Millar

KNIHY slouží ke sdílení recenzí a tipů na zajímavá knižní díla.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí na jakékoliv knihy a následná diskuze k nim.
  2. Jestliže bude v rámci recenze knihy uvedeno jméno osoby v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti), je nutné toto jméno zkrátit na křestní jméno a iniciálu příjmení.
  3. V rámci recenzí je možné vkládat odkazy na fotografie obálek knih, příp. fotografie autorů, a to jen formou odkazů (za využití URL nebo IMG tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj. Je-li autor v současnosti mladší 18 let, anebo je-li na jeho fotografii společně s ním jiná osoba v současnosti mladší 18 let, odkaz na fotografii nemůže být zveřejněn.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1598 poděkování
Dostal: 810 poděkování

The Fiend - by Margaret Millar

Nový příspěvek od Dreamer »

https://www.goodreads.com/book/show/1698678.The_Fiend
Mladá dívka... vězení... doktoři... všichni byli součástí minulosti. Charlie byl svobodný a v pořádku - nebylo nutné aby někdo věděl, kolik času tráví kolem školního dvorku. A nikdo to nevěděl - dokud nezmizela devítiletá Jessie Brant...
Napínavá knížka vypráví trable asi 30-letého Charlieho, který je vykreslován tak, jak asi mainstream může vnímat pedofila bojujícího sama se sebou. Do děje jsou postupně uváděny nové postavy a jejich trable, a vše nutně směřuje k tragédii. Holčičky zde hrajou jen vedlejší roli, kniha se spíš zabývá problémy dospělých. Poslouchal jsem na Audible, v češtině nevyšlo.