Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Jenik11 - ban 5 hodin na chat

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 863
Dal: 257 poděkování
Dostal: 453 poděkování

Jenik11 - ban 5 hodin na chat

Nový příspěvek od Fx100d »

Jeník byl mnou napomenut, že fotografie kojící ženy kterou poslal není vhodná v kontextu tématu našeho webu. Jelikož se se mnou začal (opakovaně) dohadovat a nerespektuje rozhodnutí administrátora, dal jsem mu varovný ban na 5 hodin na chat. Kdyby se nedohadoval pokaždé, když napomenu jeho, nebo i jiného uživatele, asi bych jeho připomínky přešel bez reakce. Ale opravdu už to byla poslední kapička, protože se dokáže dohadovat i když napomenu někoho jiného. Varoval jsem ho již v minulosti, že se nemá se mnou dohadovat o každém napomenutí a že má respektovat rozhodnutí administrátora, tak jak je psáno v pravidlech v bodě 7.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.