Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Dostali jste náš letáček na Prague Pride? Napište nám svůj názor!

Diskuze o účasti komunity ČEPEK na festivalu Prague Pride. Nezapomeňte navštívit taktéž náš vedlejší web vytvořený speciálně pro tento projekt - www.nejenhomo.cz.
Uživatelský avatar
Allein
Administrátor
Pohlaví: Žena
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: allein@post.cz
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 241
Dal: 505 poděkování
Dostal: 423 poděkování

Dostali jste náš letáček na Prague Pride? Napište nám svůj názor!

Nový příspěvek od Allein »

Jestliže jste dostali letáček na podporu Československé pedofilní komunity v rámci naší osvětové akce v průvodu Prague Pride, jste zde správně - v takovém případě Vám děkujeme, že jste využili možnosti si díky letáčku najít náš web. Možná Vám předal letáček nějaký Váš známý, našli jste jej pohozený po průvodu na chodníku, anebo jste se o naší účasti dozvěděli z médií - i Váš názor je vítán. Jen prosíme o slušnost. :)

V tomto tématu Vám dáváme prostor k vyjádření - ať už z důvodu podpory, neutrality, anebo naopak pobouření. Před unáhleným vyjádřením však doporučuji pročíst si základní informace o naší komunitě: A nyní již k Vašim podnětům, reakcím, připomínkám a otázkám! *chat*
Uživatelský avatar
Meadow
Nový člen
Pohlaví: Žena
Líbí se mi: Ženy
Výkřik do tmy: Neřadím se do dané komunity lidí. Přišla jsem zde za účelem zjistit si nějaké informace a hned neodsuzovat lidi za něco, za co nemůžou.
Příspěvky: 5
Dostal: 18 poděkování

Meadow v reakci na Prague Pride 2019

Nový příspěvek od Meadow »

Na vás a celkově vaši komunitu jsem narazila díky médiím, jelikož člověk, který po celý týden, kdy byl v Praze Pride nežil v jeskyni a alespoň jednou byl na internetu, tak mu zajisté neuniklo konání dané akce. Prvně jsem sledovala spíše články na Pride jako celek a občas se pěkně naštvala při některých nemístných a hlopých poznámkách na LGBT komunitu a nedokázala jsem si odpustit jim oponovat. Časem se mi na Facebooku kupily nové a nové články na dané téma a já se proklikala až na stránky s názvem parlamentní listy, díky který jsem se dostala až na vaše webové stránky.
Prvně jsem si popravdě pomyslela, co to je za zvrácenost a jak někdo může vysvětlit pojem pedofilie jinak než tak, jak si jej vybavuje většinová společnost. Též se mi při slově pedofil vybavil většinou muž, který sexuálně zneužívá děti, aby ukojil své touhy. Poté jsem si ale začala pročítat více váš web a narazila jsem dokonce na záznam z pořadu "Dobré odpoledne, Česko" kde vystupoval pan Jan Forst a otevřeně hovořil o pedofílii. Zarazilo mě, že s něčím takovým jde otevřeně do médií a ve výsledku i rezprezentuje vaši komunitu.
Abych nějak shrnula mé dosavadní pocity. Zatím mám k vám celkově neutrální postoj. Něco takového nepodporuji, i když jsem si vědoma, že je to vrozené, stejně tak jak heterosexualita, homosexualita atd. Příjde mi to divné, že se někomu líbí malé děti a nebo dospívající. Zároveň ale nemám potřebu vám nějak nadávat, jak jinačí individua, které by vám nejraději přály smrt. To si myslím, že je nemístné. Také s vámi celkem soucítím. Když se zamyslím nad tím, že bych toužila po něčem, co nemužu mít, tak by mě to asi hodně užíralo. Ale věřím, že vy s tím nějak dokážete pracovat a případné sexuální chutě si kompezujete jinak, než souloží s dětmi. Ovšem, že to není jen o sexu. Ale jak řekl pan Jan Forst, jedná se spíše o citovou záležitost.

Přeji vám hodně štěstí do budoucna a snad od lidí získáte nějaké částečné pochopení a ne hned nenávist. Nikdo z nás nemůže za to, jaký je.
*bye*
Uživatelský avatar
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Příspěvky: 246
Dal: 161 poděkování
Dostal: 176 poděkování

Re: Meadow v reakci na Prague Pride 2019

Nový příspěvek od podivin »

Ahoj Meadow a díky za zápisek.
Meadow píše: středa 14. 8. 2019, 19:17:16Přišla jsem zde za účelem zjistit si nějaké informace a hned neodsuzovat lidi za něco, za co nemůžou.
Schválně cituji tvůj výkřik do tmy, protože TO je to důležité. Děkuji také, že s námi soucítíš, myslím, že opravdu náš problém chápeš.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Příspěvky: 5526
Dal: 1212 poděkování
Dostal: 2784 poděkování

Re: Meadow v reakci na Prague Pride 2019

Nový příspěvek od Kasz »

Milá Meadow,
děkujeme za reakci, je vidět, že osvěta má smysl a že naše snaha není marná. Jinak není třeba nás jakkoliv podporovat, bohatě stačí rozumět základním pojmům, o to nám v té osvětě jde. Stejně tak je to i s LGBT komunitou, nemám potřebu podporovat, ale mám potřebu být k jinakostem lidí neutrální. Kdyby se například někdo negativně zmínil o homosexuálech ve škole, určitě bych se ozval (což se taky nejednou stalo). Nenávidím, když někdo odsuzuje lidi, kteří nic špatného neudělali, a jenom proto, co je přitahuje nebo co se jim líbí, nebo i když jsou čímkoliv jiní (ve škole různých jinakostí taky máme mezi žáky a žákyněmi požehnaně).

Ať se i tobě daří a ještě jednou díky! :)
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
Pohlaví: Muž
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: Matouš Schatzie Ovísek
Mail: M.ovisek@seznam.cz

Pro ty kteří rádi vědí, stejně jako já s kým si píší:
https://ibb.co/sb8ymr1
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 311
Dal: 200 poděkování
Dostal: 162 poděkování

Re: Meadow v reakci na Prague Pride 2019

Nový příspěvek od Tim »

Meadow, váš přístup je asi to nejlepší v co doufáme: prostě jen přemýšlet a slepé neodsuzovat :)
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Pro ty kdo stejně jako já rádi vědí s kým si píší:
Matouš "Tim" Ovísek
https://ibb.co/sb8ymr1
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 111
Dal: 4 poděkování
Dostal: 34 poděkování

Re: Meadow v reakci na Prague Pride 2019

Nový příspěvek od Little Hero »

Dobrý den Meadow, taktéž mě těší, že existují lidé, kteří se snaží nepodléhat předsudkům a chtějí si nejdřív získat objektivní informace. Co mi "trochu" kalí radost je to, že jste tu (zatím?) jediná.