Ukrajina bude chemicky kastrovat pedofily, parlament schválil přísnější zákon (Refresher.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 793
Dal: 451 poděkování

Ukrajina bude chemicky kastrovat pedofily, parlament schválil přísnější zákon (Refresher.cz)

Nový příspěvek od Tim »


Zákon nabývá účinnosti následující den po vyhlášení ve státních médiích.

Celkem 247 ze 450 ukrajinských poslanců hlasovalo na schůzi parlamentu, aby se zpřísnil postih za trestné činy spáchané v souvislosti s mladistvými či nezletilými osobami, informuje Ukrinform.

Cílem „vylepšeného“ zákona je efektivnější boj proti pohlavnímu zneužívání dětí. Ukrajina zpřísňuje odpovědnost za znásilnění a zneužívání nezletilých, přičemž „novinkou“ je chemická kastrace. Ta zahrnuje nucenou anti-androgenních injekci.

Je vyrobena z chemikálií, které by měly snížit libido a sexuální aktivitu. Součástí chemické kastrace není chirurgický zásah. Injekci mohou dostat jen osoby od 18 do 65 let.

Za znásilnění skupinou osob nebo za znásilnění nezletilého hrozí odnětí svobody na 5 až 15 let. Zákon nabývá účinnosti následující den po vyhlášení ve státních médiích.Článek o ničem ale diskuse na FB refresher je dost zábavná :D
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Ukrajina

Nový příspěvek od Hebeš »

Celkem mě překvapilo, že dva ze tří komentářů jsou rozumné a upozorňují na rozdíl mezi zneužívačem a pedofilem.

Co se týče Ukrajiny, tak zvýšení trestů za znásilnění nezletilych a znásilnění skupinou osob na 5 až 15 let mi přijde správné. Dřív měly ty tresty krátké asi ještě z doby krutých sovětských gulagů. Jelikož se režim ve věznicích od té doby na Ukrajině zmírnil, tak je zvýšení délky trestů logická a správná věc.

Jen nechápu, proč dělají registr pachatelů sexuálně motivované trestné činnosti vůči dětem a přitom, pokud vím, tak nemají registr vrahů, rodičů, kteří týrali děti, lidí, kteří někoho brutálně zmlátili, opilých řidičů a dalších srovnatelně nebezpečných nebo i nebezpečnějších individuí.

K článku jako takovému se nemá cenu vyjadřovat, je to samozřejmě populistické bulvární médium, které pravda nezajímá.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.