Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Moc mě to trápí (Kluk)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Kluk

Moc mě to trápí (Kluk)

Nový příspěvek od Kluk »

Moc mě to trápí - dotaz v poradně
Kluk píše:Dobrý den, moc mě trápí, že se mi stále líbí dospívající od 12 do 15 let (až na některé výjimky). Pořád jsem psychicky mladší (cítím se asi na 13 let) a s mladšíma si rozumím více. Cítím se spíše jako jejich vrstevník než jako někdo starší. Moc mě trápí, že mít s někým takovým vztah můj věk již nedovoluje. Proč se u někoho ten věk preferovaných ustrne?

Mí rodiče mi s tímto problémem asi moc nepomůžou. Když jsem rodičům položil otázku: ,,co by se stalo, kdyby se mi líbila 13 letá holka?'', tak mě začali bít hlava nehlava a říkali mi: ,,jestli se jen pokusíš mít vztah s někým pod 15 let, tak tě vlastníma rukama zabijeme!''.

Co mám dělat, když mě to moc trápí a nemůžu se s tím nikomu svěřit? Nebylo by lepší ukončit svůj život sám a usnadnit tak práci rodičům?
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

myslím, že jsem na Váš dotaz již jednou reagoval, ne? To víte, rodiče to tak nemyslí, jen chtějí dát svým slovům důraz, ale rozhodně by Vás nezabili. Nicméně Vaše reakce na to je ostudně hysterionská.

Mohu Vám zopakovat, co jsem napsal prvně. Na start do plného pohlavního života máte spoustu času. A během toho času se ukáže, jestli zůstanete zaměřen na mladší 15 let, a pak by bylo na místě zahájit léčbu, nebo se věk preferovaných dívek posune a bude po problému.

Jestli máte ze všeho v hlavě guláš, nabízím Vám konzultaci v mé ordinaci na Sexuologickém ústavu v Praze. Můžete se objednat na recepci tel. 22496 5247.

S pozdravy a pevné nervy !!!

MUDr. Brzek