Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Ak sa zamilujes...

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: „Když polámeš andělům křídla - pláčí. Když zlomíš jejich srdce - trápí se. Když zradíš jejich lásku - přestanou žít.“
Dal: 143 poděkování
Dostal: 388 poděkování

Ak sa zamilujes...

Nový příspěvek od Mathias8 »

Ahoj. Ja mam take mozno zaujimave otazky. Ako riesite to, ked sa zamilujete. Snazite sa byt co najviac v blizkosti tej osoby alebo sa jej prave naopak snazite co najviac vyhybat? Alebo to neriesite a nechavate cas traveny snou na nahodu?

Ako sa stim vnutorne vyrovnavate? Co robite, aby ste na tu osobu stale nemysleli?

Co sa tika mna. Nemyslim si o sebe ze som silny ale viem ze ked sa zamilujem som slabsi ako kedykolvek predtym. Vnutorne ma to nici, som strasne slaby, je mi uzko, chce sa mi plakat aj ked to nejde.

Nesnazim sa jej vyhybat ani sa nesnazim byt co najviac v jej blizkosti ale som vdacny za kazdu sekundu ked ju mozem aspon vidiet.

Pomaha mi hudba a cigarety. Vacsinou pocuvam hudbu vecer a rano alebo sa idem prejst.

A ako vy?

Alebo ...co myslite co by mal podla vas robit pedofil ked sa zamiluje?
Daniel
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: daniel@pedofilie.net
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Dal: 611 poděkování
Dostal: 660 poděkování

Re: Ak sa zamilujes...

Nový příspěvek od Daniel »

Já se spíš snažím nezamilovávat se. A řekl bych, že se mi to v posledních letech docela daří.

Dodal bych k tomu jen to, že pokud se zamilovat nechci, tak nejhorší věc, kterou mohu udělat, je holčiček kolem mne si nevšímat, snažit se je ignorovat a přehlížet. Protože pak se snadno může stát, že okamžiku, kdy (obrazně řečeno) o nějakou holčičku málem zakopnu, mě oslní její dětská krása a nevinnost a rázem jsem v tom až po uši.

Naopak nejlepší věc je si holčiček všímat a občas si i vědomě říct, že tahle je opravdu hezká. A pokud v tu chvíli ucítím, že něco uvnitř zarezonuje, tak si vůči dané dívence nastavit jakýsi vnitřní filtr. Nevím, jak to přesně popsat, ale myslím, že kdysi jsem na fóru city přirovnával k plachetnici. Nemohu ovlivnit vanutí větru ani pohyby mořských proudů, a pokud se řítím do nebezpečí, tak nemohu sešlápnout brzdu a zařadit zpátečku. Mohu se ale rozhodnout, které plachty nastavím větru a mohu otáčet kormidlem. A pokud si s dostatečným předstihem uvědomím, že pluji někam, kam nechci, pak stačí drobná korekce kurzu a nechtěnému místu se zdálky vyhnu.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Lolitovník
Registrovaný uživatel
Varování: 6
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: lolitolover@protonmail.com
Výkřik do tmy: „Ve výseči mezi devíti a čtrnácti lety se setkáváme s dívkami, jež odhalují jistým očarovaným poutníkům, kteří jsou dvakrát i vícekrát starší než ony, svou pravou podstatu, která není lidská, nýbrž nymfická, tedy démonická…“
V. Nabokov Lolita
Dal: 11 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Nový příspěvek od Lolitovník »

Presne rovnaký pocit mám aj ja keď som zamilovaný.
Cítim sa slabý,precitlivelý a ničí ma nemožnosť byť s láskou.
Ja sa snažím byť so svojou láskou čo najčastejšie ale už asi pol roka sa mi
to nedarí.Keď na ňu myslím tak mi je smutno.

Vyrovnávam sa s tým tak, že chodím do prírody a asi už prehnane často masturbujem,
ale dotera mi to vždy pomohlo vyčistiť hlavu a nemyslieť len na to, že nemôžem byť s láskou :(.
Hebeš
Na trestné lavici
Varování: 1
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Dal: 392 poděkování
Dostal: 132 poděkování

Nový příspěvek od Hebeš »

Když se zamiluji, tak se jí nesnažím vyhýbat a přátelím se s ní. Vychází to. Hodně na ní myslím. Víc tu ale veřejně nemůžu psát, aby mě někdo nepoznal. Spíš je to téma dneska večer na chat.
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Dal: 327 poděkování
Dostal: 178 poděkování

Nový příspěvek od Silesia »

To je různé. Většinou to řeším tak že do cca 12cs tím dítětem jsem a pak zmizí. Vyjímkou byl a je ten poslední se kterým jsem v kontaktu do teď (je mu 17) ale znovu to zřejmě neudèlám.