Anonym220 dnes na chatu

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6510
Dal: 1649 poděkování
Dostal: 3535 poděkování

Anonym220 dnes na chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Záměrně občas povolím anonymy (pouze za mé přítomnosti na chatu), pro pobavení, nebo i pro případ, že přijde někdo nový, kdo se bojí registrovat. Dnes přišel Anonym220, kterému se nelíbilo, že jeho registrace byla několikrát údajně bezdůvodně zamítnuta. Vysvětloval jsem mu, že ti, kteří přicházejí přes proxy nebo mají nějaké pochybné e-maily apod., jsou rizikoví ve smyslu, že s takovými bývá často nějaký problém, který pak zbytečně zatěžuje administrátory. Oponoval tím, že pokud chceme pomáhat, tak by to nemělo být takto omezené, že by to udělal jinak. Kromě jiného taky říkal, že zneužíval v minulosti (před 10 měsíci) nějakého kluka, přestal s tím a ten kluk mu i pak řekl, že to nechce, ale že kdyby měl příležitost, udělá to znovu. Že prý si nedokáže pomoct, že láska je silnější. Což jsem celkem s nelibostí komentoval, že tohle není láska, že to tomu klukovi taky může do budoucna pěkně ublížit. Že to zkrátka je zneužívání a je úplně jedno, jestli dotyčné dítě nějaké nevhodné věci neodmítá. Nuž, pak se debata opět stočila na ono ruční (adminem) schvalované registrace na chat a fórum... a strašně mu vadilo, že se nemůže zaregistrovat přes proxy... prostě anonymně... Naši debatu nakonec zakončil větou "Anonym220 → Kasz : Registraci mi stejně neschválíte tak si aspoň vyser oko".

Nuž, tak vlastně sám na sobě prokázal, že systém ručního schvalování registrací máme nastavený správně - lidi, kteří se neumí chovat slušně, zde opravdu nechceme. Anonyma220 jsem vykopl, zatímco druhého Guesta, který přišel již druhý den, jsem v místnosti ponechal, protože ten byl doposud zatím vždy slušný.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙