Vánoční příběh / Vianočné prekvapenie / Holiday Affair (1996, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Vánoční příběh / Vianočné prekvapenie / Holiday Affair (1996, film)

Nový příspěvek od Mathias8 »

Vánoční příběh / Vianočné prekvapenie / Holiday Affair

Nová verzia veľmi úspešného filmu z roku 1949, nakrúteného podľa poviedky Johna Weavera. Sympatická vdova Judy (Cynthia Gibb) potrebuje ako rekvizitu do reklamy drahý elektrický vláčik. Po jeho použití ho však chce vrátiť. Jej malý synček Tim sa preto predčasne teší, že dostane veľký vianočný darček. Ochotný predavač Steve (David James Elliott) jej vyjde v ústrety a vráti jej peniaze. Kvôli tomu však príde o miesto. Judy by rada odčinila svoju vinu, a tak pozve teraz už nezamestnaného Steva na obed. Iskrička vzájomnej náklonnosti sa ihneď rozhorí, pričom Steve sa páči aj malému Timovi. Ibaže Judy už má priateľa Paula ...

ČSFD

Prekvapilo ma ze bol pridany cely film v Anglictine pred dvomi rokmi na YT a ma 2,7 miliona zhliadnuti.
Naposledy upravil(a) Gabriel Svoboda dne sobota 16. 3. 2019, 14:15:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Cava19
Registrovaný uživatel
Bydliště: Velká Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 16
Výkřik do tmy: většinou je daleko dráždivější zahlédnout než vidět
Příspěvky: 54
Dal: 53 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Vánoční příběh / Vianočné prekvapenie / Holiday Affair (1996, film)

Nový příspěvek od Cava19 »