Svých třináct dětí týrali hlady v řetězech

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Svých třináct dětí týrali hlady v řetězech

Nový příspěvek od Hebeš »


Kalifornští rodiče David Turpin (57) a jeho manželka Louise (50) se přiznali k týrání a mučení svých 13 dětí, napsal server metro.co.uk. Prokuratura pro ně žádá doživotní vězení bez možnosti podmíněného propuštění po 25 letech.

Prokurátor Mike Hestrin uvedl, že případ patří k nejhorším, jaké kdy viděl. „Máme tu co do činění s lidskou zkažeností,” řekl.

Manželé děti brutálně týrali a zneužívali. Podle žalobce byly děti v řetězech několik měsíců. Nemohly si je sundat, ani když šly do koupelny. Původně byly svazovány provazy, když však jedno z nich uniklo, začali rodiče používat řetězy a visací zámky. Zneužívání se zhoršilo, když se rodina přestěhovala z Texasu do kalifornského Perrisu.

Všechny děti byly vážně podvyživené. Nejstarší 29letá žena neměla ani 40 kg, dvanáctiletý chlapec vážil jako sedmileté dítě.

Rodiče potomky pravidelně bili a škrtili. Žádné z dětí nikdy nebylo u zubaře. Sprchovat se nemohly častěji než jednou ročně. Když si umyly ruce nad zápěstím, byly obviněny, že si hrály ve vodě, a rodiče je opět spoutali do řetězů. Děti nesměly mít ani hračky.

Na věznění se přišlo, když sedmnáctiletá dívka utekla a zavolala tísňovou linku 911.Naprostá hrůza. Chudáci děti. Snad pachatelé dostanou doživotí, které jim hrozí. Hrůza, co děti musely prožít a pravděpodobně si ponesou celoživotní následky.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 3. 3. 2019, 14:57:47, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraveno.