Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Gabriel Svoboda
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1213 poděkování
Dostal: 1298 poděkování

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Tim píše: sobota 18. 7. 2020, 17:22:51Demokracie neznamená že mohu říkat cokoliv se mi zlíbí
.

Znamená. Bez svobody slova demokracie rychle skončí, protože vláda bude moci pozavírat opozici za šíření nenávisti k vládě. A v podstatě bych měl použít čas přítomný, ne budoucí - pár politických vězňů už u nás máme.
Tim píše: sobota 18. 7. 2020, 17:22:51Mluvil jsi zde o hájení cikánů ale too víceméně vzniklo v pár chorách hlavách a jen z ustupování.
Vůbec nechápu, o čem mluvíš. Kdo kdy komu v čem ustupoval?
Kiiax
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Kiiax@protonmail.com
Výkřik do tmy: Je lepší nepoznat, než zkusit a litovat.
Dal: 162 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Nový příspěvek od Kiiax »

Gabriel Svoboda píše: sobota 18. 7. 2020, 18:42:53
Tim píše: sobota 18. 7. 2020, 17:22:51Demokracie neznamená že mohu říkat cokoliv se mi zlíbí
.

Znamená. Bez svobody slova demokracie rychle skončí, protože vláda bude moci pozavírat opozici za šíření nenávisti k vládě. A v podstatě bych měl použít čas přítomný, ne budoucí - pár politických vězňů už u nás máme.
Svoboda slova je jako každé právo omezeno právem druhého člověka. Vyjádřit názor, který říká, že daná osoba souhlasí a nebo vyzývá k pachání násilí na druhém není politický názor. Demokracie je založena na diskuzi, respektování druhého. Ale přát někomu smrt není námět na diskuzy, ani to není respekt k durhému. Ani to není neobratně vyjádřený názor, protože taková základní morálka se vštěpuje dětem do hlaviček ještě před tím, než jdou do školky.

Pokud tedy někdo napíše, že se mají všichni politici postřílet, přidá k tomu fotku útočné pušky, je to stejně v pořádku, než když někdo napíše, že politici jsou hloupí a neměli by tu funkci dělat?
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.

Karel Ezechiel John
FB:https://www.facebook.com/karel.tula
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/matouso
Mail: m.ovisek@seznam.cz

Pro ty kteří rádi vědí, stejně jako já s kým si píší:
https://ibb.co/sb8ymr1
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 232 poděkování
Dostal: 193 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Gabriel Svoboda píše: sobota 18. 7. 2020, 18:42:53 pár politických vězňů už u nás máme.
Například?
Gabriel Svoboda
Čestný člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1213 poděkování
Dostal: 1298 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Kiiax píše: sobota 18. 7. 2020, 18:56:47Demokracie je založena na diskuzi, respektování druhého. Ale přát někomu smrt není námět na diskuzy, ani to není respekt k durhému.
Ale mezi demokratickou diskusí a přáním smrti je jen mlhavý rozdíl. Domnívám se, že v demokracii bych měl mít možnost vyjádřit např. názor, že by se měl omezit sociální systém. Jenže pokud připustíme kriminalizaci některých projevů, tak tento názor nesmím vyslovit, protože sociální práva jsou přece zaručena ústavou a příjemci sociálních dávek by jinak umřeli hladem, takže jim vlastně přeju smrt.
Kiiax píše: sobota 18. 7. 2020, 18:56:47Pokud tedy někdo napíše, že se mají všichni politici postřílet, přidá k tomu fotku útočné pušky, je to stejně v pořádku, než když někdo napíše, že politici jsou hloupí a neměli by tu funkci dělat?
Oboje by mělo být v pořádku. Ten druhý způsob kritiky vlády je jistě vhodnější, ale vládě nepřísluší posuzovat, jaký způsob její kritiky je či není vhodný. Pokud chceme uvěznit všechny, kdo někdy někomu řekli "já tě zabiju" nebo "roztrhnu tě jak hada", tak prostě naši republiku oplotíme, na hraniční přechody dáme cedule "vězení pro šiřitele nenávisti" a těch pár světců, kteří opravdu nikdy nic takového neřekli, naložíme do velmi malého vrtulníku a zaplatíme jim doživotní pobyt na Bahamách či ve Vatikánu dle vlastního výběru.
Tim píše: sobota 18. 7. 2020, 19:00:23
Gabriel Svoboda píše: sobota 18. 7. 2020, 18:42:53pár politických vězňů už u nás máme.
Například?
Například ti, kteří vyjadřovali svůj názor na problematické soužití s Romy a imigranty a byli odsouzeni za šíření nenávisti k prvňáčkům z teplické Základní školy Plynárenská. Nebo Martin Konvička, který za svůj výrok o namletí muslimů do masokostní moučky nebyl odsouzen jen proto, že tvrdil, že u zapnutého počítače, kde byl přihlášený na Facebook, v dané době seděl někdo jiný než on; jinak by odsouzen byl.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 6 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Kiiax píše: sobota 18. 7. 2020, 18:56:47 Vyjádřit názor, který říká, že daná osoba souhlasí a nebo vyzývá k pachání násilí na druhém není politický názor.
To je ale nesmysl. Nemohu tvrdit že něco není politický názor jen proto že se mi ten názor nelíbí nebo že je značně radikální. Mohu mu oponovat mohu proti němu bojovat ale nemohu tvrdit že neexistuje a nebo ho prostě zakázat a myslet si že tím je to vyřešeno. To je dle mého názoru naopak pro společnost nebezpečnější než nedělat nic...